Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Proponowane zmiany na serwerze jarock.pl w Battlefield 4

jarock.pl camerzy limit 48 graczy petycja zapytanie propozycja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#21 RayPear

• RayPear

Nałogowiec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 75
  • Napisano 13 February 2014 - 21:10

Rozumiem ale dzieki zwiekszeniu slotow wiecej osob pogra.

#22 maniekb89

• maniekb89
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 13 February 2014 - 21:12

Limit snajp to bez sensu pomysł!!!!!!!!. Gra jest taka więc każdy niech gra jak chce. Z reszta co Wam przeszkadzają snajperzy? Ja ich uwielbiam bo to jest bardzo łatwy cel, tylko trzeba ruszyć mózgownicą. Uwielbiam snajperów jak sobie taki niewinne leży a ja go smażę palnikiem, defi lub kosa;)  A dachowców tak ładnie się ściąga bo wiadomo gdzie są. Nie róbmy z tego serwera jakiegoś przyczółka dla "nie-ogarów" bo na wszystko w tej grze jest jakiś sposób, tylko pomyśleć trzeba. Ustawieni serwera są po prostu idealne i po co grzebać. Jeśli chcecie wieszkszy serwer no to ok ja się mogę pod tym podpisać, ale wtedy trzeba by było zmienić tryb na Duży Podbój, ale 48 graczy to max, bo jak jest więcej to już jest głupia sieka i nie ma fajnych taktyk do zrealizowania.

Podsumowując, limit dla snajp to głupota. Większy serwer tak, ale na Duży podój. No i pod żadnym pozorem nie pchać paluchów do ustawień bo minimapa i hitmarkery to jest coś wspaniałego;)

Pozdrawiam!

• Glock lubi to

BF4 - WujekManiek

#23 Patrykk

• Patrykk

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 109
  • Napisano 13 February 2014 - 21:18

Mnie to osobiście cholera bierze, jak po kilu że snajpy dosaję zabicie przez admina i komunikat "sniper limit"
    • maniekb89 lubi to

#24 UwierZ

• UwierZ
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 13 February 2014 - 21:36

Popieram zwiększenie slotów bo często są kolejki nawet teraz byłem 16 w kolejce. Co do limitu snajperów to proponowałbym się zastanowić, bo ja osobiście gram prawie tylko tą klasą i wiele osób nią gra a np 4 snajperów w teamie to graliby nimi Ci co pierwsi wejdą na serwer a innym frajda gry tą klasą zostanie odebrana:(

#25 maniekb89

• maniekb89
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 13 February 2014 - 21:40

Mnie to osobiście cholera bierze, jak po kilu że snajpy dosaję zabicie przez admina i komunikat "sniper limit"

No to proste. To bez sensu. A z resztą taki sniper limit nic nie da bo wtedy każdy, kto będzie chciał posnajpić to będzie chodził z DMR'ami. Ja nie lubię grać snajpą, ale na takiej mapie jak strefa powodziowa, której nienawidzę to już muszę. Ale za to lubię jak ktoś gra snajpami;D

BF4 - WujekManiek

#26 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 13 February 2014 - 21:51

Veto!

Wolę zwykły podbój;
    Max do 40 slotów, ale teraz jest ok;
    Liczba snajperek na nie. Jeśli jest taka broń to dlaczego nie można z jej korzystać? Dlatego gram na tym serwerze - nie ma żadnych durnych zasad.

Btw. śmieszą mnie te posty, że 48 slotów załatwi kolejki. Teraz jest 32/32 (10), a tak byłoby 48/48 (10).

Ustawienia są jak najbardziej okej.

No stupid rules on JaRock!

Problem leży nie tyle, co w snajperach, co w karabinach wyborowych. Każda klasa może jej używać - niemal wszyscy latają właśnie z nimi robiąc za "tankowych" snajperów, przykładowo leżący inżynier na dachu ze stingerem, DMRem z sporym zoomem. I siedzi Ci na dachu takich 5 kolesi - snajper, medyk, inżynier i 2 supportów. Wszyscy z DMRami. Jak któryś padnie to go leci medyk-snajper podnieść. W tym leży problem. Tu nie mówimy tylko o ograniczeniu klasy snajper, ale ograniczeniu ilości osób, które latają z karabinami wyborowymi i również znajperkami.

Pamiętaj, że to jak serwer wygląda ustala zlot graczy :) Mam na myśli wiele głosów za tą samą zmianą ;) Jeżeli na przykład gracze będą chcieli 48 slotów to (jeżeli Rock da) będzie 48. Raczej sądzę, że większość osób chciałaby jednak większy serwer, by po prostu był większy fun.

• Maatt lubi to

#27 Patrykk

• Patrykk

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 13 February 2014 - 22:13

No chcieć każdy chce większej ilości slotów, ale też trzeba na to $$ wyłożyć.

#28 Kamill331

• Kamill331
    • Użytkownik

Reputacja: 5
  • Napisano 13 February 2014 - 22:25

Błagam Admina o usunięcie powiadomień kto dołączył do serwera bo strasznie to zaśmieca czat :D

• Kubox i maniekb89 lubią to

#29 Mr_Deroxe

• Mr_Deroxe
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 14 February 2014 - 18:23

Popieram !

#30 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 14 February 2014 - 18:56

Co do ograniczenia snajperek na srv. Wgrałem plugin, ale coś pochrzaniłem i muszę to naprawić. Ze względu na to, iż dzisiaj skończyła mi się sesja, możecie się spodziewać limitu po tym weekendzie ;) 

Będzie on wynosił 3 snajpy na stronę konfliktu ( limit nie obowiązuje graczy vip )

• damson lubi to

#31 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 14 February 2014 - 19:18

Będzie on wynosił 3 snajpy na stronę konfliktu ( limit nie obowiązuje graczy vip )

I gdzie tu sprawiedliwość? Na jednej stronie może być np. 6 snajperów, na innej 3.

Ehh, a było tak fajnie.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#32 Patrykk

• Patrykk

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 14 February 2014 - 21:42

Nie wiem czemu blokujecie snajperów, Równie dobrze można zablokować szturmowców. No bo czemu nie? Po to jest snajper w tej grze, żeby grać nim.

#33 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 14 February 2014 - 22:20

Nie wiem czemu blokujecie snajperów, Równie dobrze można zablokować szturmowców. No bo czemu nie? Po to jest snajper w tej grze, żeby grać nim.

Ile masz przegranych godzin na serwerze? Ja mam blisko 200. Na 32 graczy średnio 20 gra z karabinami wyborowymi z lunetami typu holo/2x albo snajperami. Czemu? Bo tymi broniami najłatwiej zabić na HC. Wystarczy władować w kogoś 2-3 pociski z wyborówki i mieć spokój, niż ładować cały magazynek z normalnego karabinka. Tu leży problem, nie w samych snajperach, bo to klasa jak klasa, ale w używaniu przede wszystkim karabinów typowo snajperskich. Przykład mapy Flood Zone (Strefa Powodziowa), gdzie na dachu ustawia się jeden squad - 2 medyków, 1 support, 1 eng ze stingerem oraz 1 snajper z punktem respawnu. Wszyscy oczywiście z karabinami wyborowymi z lunetami. Logic? F... logic. Dlatego limit być powinien.

• damson lubi to

#34 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 14 February 2014 - 22:32

Wyborowe też blokujecie czy tylko snajpy?

Btw. ja nadal trzymam się zdania, że vipy powinny mieć te same ograniczenia co gracze. (Patrz mój wyższy post)

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#35 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 14 February 2014 - 23:12

Wydaje mi się, że z ISDNem spróbujemy zrobić limit osobny - na 4 snajperów w całym teamie oraz np. 6 karabinów wyborowych. Nie wiem jakie wtyczka ma ustawienia, to jeszcze zobaczymy.

Zauważ też, że VIPów jest mało i bardzo rzadko się zdarza by grały 2-3 VIPy na raz. Aktualna lista aktywnych VIPów to - Rock, Vejxell, Brodatv, Highstyl3d. Ta czwórka. Czasami zagra s1cko (Liptonex) ale to raz na kilka dni. Resztę może widziałem 1 raz na miesiąc. Dlatego argument mówiący, że występuje dysbalans przez VIPy chodzące ze snajperkami jest chybiony :)

• Glock i MaxiLager lubią to

#36 RayPear

• RayPear

Nałogowiec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 14 February 2014 - 23:38

Ogolnie limit snajperow jest chybiony...
    Teraz mozliwosc zagrania snajperem bedzie tak samo mozliwa jak wejscie na serwer bez kolejki o normalnej godzinie.. Pozdrawiam za myslenie.
    • Glock lubi to

#37 damson

• damson

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 89
  • Napisano 15 February 2014 - 10:48

Bardzo dobrze, ze wprowadzono ten limit. Niech ludzie ucza sie grac wszystkimi pukawkami, a nie idac na latwizne grac dmr/snajperkami.
    • Liptonex lubi to

CPUIntel Xeon E3-1230v2 @ 3,3 GHz + SilentiumPC FERA 2 HE1224; MOBOMSI B75A-G43; GPUMSI Radeon R9 270x; RAM2x 4GB DDR3 Patriot 1333 MHz CL9; SSDGoodRam CX-100 120GB; HDDWD Blue 1TB;  PSUbeQuiet! L8-500W; BOXSilentiumPC Pax M70.

Projektowanie stron internetowych, identyfikacji wizualnej oraz grafiki użytkowej (facebook, youtube itp.).

#38 RayPear

• RayPear

Nałogowiec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 15 February 2014 - 11:12

Myslisz ze grac snajperka jest latwo to sie mylisz, tu trzeba myslec gdzie sie ustawic ktoredy pojsc bo ze szturmowcem na bliskim dystansie nir masz szans. To pozostalymi pukawkami jak nie pobiegniesz to cos zabijesz.

#39 MAJOT15

• MAJOT15
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 15 February 2014 - 12:12

Myslisz ze grac snajperka jest latwo to sie mylisz, tu trzeba myslec gdzie sie ustawic ktoredy pojsc bo ze szturmowcem na bliskim dystansie nir masz szans. To pozostalymi pukawkami jak nie pobiegniesz to cos zabijesz.

Myśleć? Serio? Myśleć snajperem trzeba na normalu, bo tam rzadko ginie się na hita od snajpy. Na HC nie trzeba ani w 5% myśleć snajperem. Przeciwnie, tutaj trzeba myśleć wszystkim co porusza się bez snajperki i DMRy bo snajperzy kampią wszędzie. A więc śmieszy mnie mówienie, że na HC trzeba myśleć snajperem. Bierzesz SRR-61, Shorty i znacznik i robisz 50 do 5, koniec. Tak samo śmieszy mnie mówienie, że snajper jest po to żeby grać więc po co go blokować. A teraz pomyślcie. Tak jak Broda napisał na cały serwer jest 20-25 osób którzy grają snajperkami jak i DMRami, pozostałem klasy to może po 3-5 osób na daną klasę. Na jarocku gra się ostatnio jak na serwer gdzie jest Sniper/DMR Only albo gdzie jest Assault Limit, Engineer Limit i Support Limit. Tyle mam do powiedzenia. Oczywiście kamperów nie przekonam, bo przecież oni tylko potrafią na HC grać snajperkami/DMRami, no to nie ma się co dziwić, że nie chcą limitu.

• damson lubi to

#40 RayPear

• RayPear

Nałogowiec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 15 February 2014 - 12:13

Nie po to ktos wymyslil snajpera zeby go blokowac

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: jarock.pl, camerzy, limit, 48 graczy, petycja, zapytanie, propozycja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych