Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Surrender, statystyki wygranych i przegranych.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 NowyGracz

• NowyGracz
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 04 February 2014 - 22:35

Witam mam pewien problem dotyczacy poddań się by zbić elo, czy poddania się ma jakis negatywny skutek na gre (jakas ranga/statystykina minus etc)? Drugie pytanie czy mamy mozliwość zobaczenia ile mamy ogólnie wygranych i ile przegranych ogólny win ratio?

#2 koholic

• koholic

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 04 February 2014 - 22:39

System elo jest wskaźnikiem jak sobie radzisz, i z tego co wiem raczej nie ma statystyk win/lose. Co do poddań teoretycznie ktoś mógłby Cię zgłosić za próbę farmy* ale raczej nikt tego nie praktykuje. Można zbić elo do 500, dalej już się nie da. Przynajmniej po 100 przegranych dalej miałem 500 elo.

*są osoby, które siedzą całe życie na elo 200 i zdobywają kasę na nowych graczach, mając dużo lepsze talie. 

#3 NowyGracz

• NowyGracz
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 04 February 2014 - 23:01

Czyli nawiasem mowiąc spokojnie moge sobie zbijac do tych 501 i farmić? zauwazyłem że poziom na  tych 500-900 elo tez nie jest zbyt wysoki

#4 koholic

• koholic

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 05 February 2014 - 11:15

Nie widzę różnicy poziomu do elo 1200, potem dopiero zostają osoby które chcą grać. Ja zszedłem do elo 500 z ~1200 i nie było problemów, no nie licząc tego że trzeba 10 razy pod rząd przegrać przy elo 1001 a to czasem jest ciężkie (np. jak trafimy na kogoś kto też chce się poddać i zrobi to przed nami),

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych