Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Duel of Champions - Kupowanie Pakietów - w co zainwestować?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lucjusz1996v2

• Lucjusz1996v2
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 02 February 2014 - 9:29

Witam, jestem jak narazie newbie w grze "Might&Magic : Duels of Champions " i chciałbym zadać dwa pytania :D

1. Zainwestowałem w to co jest podane w tym temacie : 

http://forum.jarock....l-of-champions/

A było to dokładnie :

1x The Box

1x Reinforcement Pack

2x Heroic Pack

I teraz nasuwa się pytanie ... Czy kupować dalej Heroic Pack i Reinforcement czy oszczędzać kasę na talię, a może kupować inne pakiety ? Mam 4 LVL 23 tysiące Złota i 100 pieczęci, gram przystanią.

A teraz drugie pytanie niezwiązane z tematem :

Czy w tej grze są tylko 3 kampanie ? 

Będe dawał lajki za dobre odpowiedzi ;D

Nick: Krofffa

Level: 11+

Frakcja: Świątynia

#2 Kaadzik

• Kaadzik

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 58
  • Napisano 02 February 2014 - 10:57

Tak, kampanie są tylko 3.

Ogólnie polecam ci kupowanie reinforcement pack'ów za golda, a za pieczęcie bardziej opłacają się heroic box'y. Talii nie kupuj pod żadnym pozorem, strata hajsu, a kiedy uznasz, że masz wystarczająco kart z podstawki, możesz zacząć kupować dodatki. Ja np mam obecnie 10 lvl, 650 elo (niedawno było 900, ale tępy napór inferno z czasem przestał być efektywny i teraz kombinuję z innymi deckami :D ) i nadal kupuję podstawkę, bo kilka rarów i epiców mi brakuje, także to od ciebie zależy kiedy zacząć z dodatkiem.
    • Lucjusz1996v2 lubi to

#3 Lucjusz1996v2

• Lucjusz1996v2
    • Użytkownik

• Napisano 02 February 2014 - 11:48

Dzięki za pomoc ;D

#4 koholic

• koholic

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 02 February 2014 - 12:34

kiedyś najbardziej opłacało się kupować box'y. Można na nich ładną talię stworzyć. Jednak obecnie, przy dużej ilości dodatków już nie jest to tak oczywiste. Pierwsza rzecz pooglądaj gry różnych bohaterów, znajdź swój avatar, i na początku zrób talię na nim. Nie kupuj na początku premium. 

Trzymałbym się kupowania box'ów, tylko tyle że zamiast posiłków za golda kupowałbym pakiety z dodatków. Musisz zobaczyć który dodatek zawiera najwięcej kart z tych które potrzebujesz i go kupować. Nie uciekaj z elo za wysoko, później może być ciężko. Jak masz powyżej 500 to warto na chwilę skoczyć na 1001 po achievment i spaść na 500, żeby dalej grać. 

Przystań to ciężka talia na początek, ale jak już chcesz tym grać to każdy zakup dobrze przemyśl. Jak jakaś kluczowa karta nie chce paść, to proponuję ołtarz. Na pewno bohatera warto tak kupić, bo to podstawa. Przed skorzystaniem z dużej ilości seal'ów zastanów się 10 razy. Co jakiś czas są promocje, nie chciałbyś kupić 2x box'a i zobaczyć, że na drugi dzień to samo masz 40% taniej.

Graj szwajcary, dużo szwajcarów, zawsze możesz trafić pakiet Emilio, a może czasem uda się coś wygrać. Chociaż mi jako tako szło tam przy 10 lvl, ale grałem inferno, która jest dużo tańsza, i nie było tyle dodatków co teraz.

• Lucjusz1996v2 lubi to

#5 Lucjusz1996v2

• Lucjusz1996v2
    • Użytkownik

• Napisano 02 February 2014 - 12:50

kiedyś najbardziej opłacało się kupować box'y. Można na nich ładną talię stworzyć. Jednak obecnie, przy dużej ilości dodatków już nie jest to tak oczywiste. Pierwsza rzecz pooglądaj gry różnych bohaterów, znajdź swój avatar, i na początku zrób talię na nim. Nie kupuj na początku premium. 

Trzymałbym się kupowania box'ów, tylko tyle że zamiast posiłków za golda kupowałbym pakiety z dodatków. Musisz zobaczyć który dodatek zawiera najwięcej kart z tych które potrzebujesz i go kupować. Nie uciekaj z elo za wysoko, później może być ciężko. Jak masz powyżej 500 to warto na chwilę skoczyć na 1001 po achievment i spaść na 500, żeby dalej grać. 

Przystań to ciężka talia na początek, ale jak już chcesz tym grać to każdy zakup dobrze przemyśl. Jak jakaś kluczowa karta nie chce paść, to proponuję ołtarz. Na pewno bohatera warto tak kupić, bo to podstawa. Przed skorzystaniem z dużej ilości seal'ów zastanów się 10 razy. Co jakiś czas są promocje, nie chciałbyś kupić 2x box'a i zobaczyć, że na drugi dzień to samo masz 40% taniej.

Graj szwajcary, dużo szwajcarów, zawsze możesz trafić pakiet Emilio, a może czasem uda się coś wygrać. Chociaż mi jako tako szło tam przy 10 lvl, ale grałem inferno, która jest dużo tańsza, i nie było tyle dodatków co teraz.

Obejrzałem filmik, i dowiedziałem się że premium są do kitu, bo to tylko świecące karty.

A tam z przystanią sobie radzę, narazie tylko nie mogłem przejść ale po zakupieniu pakietu trafiły się 2 niebianki więc spoczo. Tobie też dziękuje za info o turniejach ;D

Stwierdzam że za golda kupować sb. nowe dodatki takie jak herold itd. a za seale boxy, tak ?

#6 koholic

• koholic

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 02 February 2014 - 14:23

Dokładnie. Tylko najpierw dowiedz się jakie karty są w jakich pakietach, i kupuj te, które najbardziej potrzebujesz. Jeśli stwierdzisz, że masz już dość kart z podstawki i wyjdzie CI że musisz kupić jeszcze kilka pakietów z jakiegoś dodatku to kupuj box'y z tych dodatków. Ale po pewnym czasie już powinieneś sam wyczuć co potrzeba. Jakie kart w jakim pakiecie masz opisane na stronie mmdock.

• Lucjusz1996v2 lubi to

#7 ToWario

• ToWario
    • Użytkownik

• Napisano 07 March 2014 - 7:00

Podepnę się pod pytanie. Uzbierałem 1275 pieczęci i prawie 75k złota. Powinienem kupić ten za 1000 pieczęci zestaw czy któryś za 1200. A może przemęczyć się i kupić zestaw bohaterski za 1400?

Pytanie może proste dla was ale ja gram 2 dzień i jeszcze się uczę nazewnictwa jak i taktyki stosowanej w grze:)

#8 Kaadzik

• Kaadzik

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 58
  • Napisano 07 March 2014 - 13:58

Polecam poczekać na 1400 i bohaterski kupić, bo kart jest porównywalna ilość, a champonów mieć by wypadało :)

#9 Rassija

• Rassija

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 21 March 2014 - 18:33

Na początku nie rozsądnym jest kupno pakietów bohaterskich, należy inwestować w karty podstawowe i ewentualnie dodatki (przy odpowiednio dużej ilości kart z podstawki). Co z tego, że będziemy posiadać bohaterów, gdy nie mamy do nich odpowiednio dużo kart? To najlepsza zasada od MKRR'a jaką usłyszałem i szczerze polecam.

Bohaterów można dokupić później, polecam za dzikie karty, które można szybko zdobyć dzięki kupnie pakietów z dodatków lub za boxy (8 dzikich kart = 1 bohater z podstawki). Najlepiej kupić kilka pakietów bohaterskich i potem ich uzupełnić samemu metodą przedstawioną powyżej. Należy to jednak zrobić dopiero, gdy wiekszość kart z podstawki mamy już na koncie w zadowalającej ilości (x4) i ewentualne wydanie ciężko zarobionego złota nie pójdzie na marme (czyli będziemy mogli stworzyć sensowną talię na nowym champie).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych