Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Wszystko o urządzeniach wyposażonych w system Android

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
206 odpowiedzi w tym temacie

#21 Patrykk

• Patrykk

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 109
  • Napisano 31 January 2014 - 20:38

Miał ktoś może styczność z "chińskim super smartfonem" huawei ascend p6?

#22 Mikolaj

• Mikolaj

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 8
  • Napisano 31 January 2014 - 22:40

Ja mam ta wersje polepszonej s2 telefon jest wytrzymaly i szybi w tej cenie sie nic lepszego nie dostanie

nie mialem wg te chinskie telefony nie nadaja sie do czegos

#23 Hebe

• Hebe

Znawca

• Stały Bywalec
    • PipPip

Reputacja: 22
  • Napisano 01 February 2014 - 9:58

Odradzam zakupu telefonu sony xperia e. Bardzo często potrafi zaciac się na kilka sekund. Potrafi mulic nawet przy pisaniu smsów. Granie w gry ma tym telefonie to istna katorga. Nawet najprostsze gry dla tego telefonu są wyzwaniem. Telefon ten potrafi sam się wyłączać.

#24 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 01 February 2014 - 10:55

Ja za jakiś czas zaczynam stream, który będzie pochodził z tabletu + do oglądanie normalnie na twich. Więcej info podam jak wszystko dopracuje ;)

ertbbb

#25 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 375
  • Napisano 01 February 2014 - 14:34

Ja polecam HTC ONE, telefon świetny. Według mnie posiada wszystko to, co powinien posiadać telefon na ten rok :P.

Już ktoś na samym początku pisał, co w nim takiego wyjątkowego, więc ja nie będę pisał tego samego.

Mogę jedynie napisać, że puszczanie na nim muzyki, to jak mini wypad na koncert :D.

Najgorsza wada: wyświetlacz potwornie szybko się rysuje :/.

#26 Patrykk

• Patrykk

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 01 February 2014 - 15:42

Himi kup sobie folię na wyświetlacz :P
    A co do One to gdzieś czytałem, że w tym telefonie menu jest strasznie zamknięte i ograniczone, przez co mamy mała swobodę ruchu.

#27 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 64
  • Napisano 01 February 2014 - 15:44

Jakie menu?
    A folie wg mnie są bez sensu, nie rozumiem jak można tego używać

Moje aplikacje na Androida: Ja, Rock!, Audio ReSilencer, Bat Walk, HTTP → FB

#28 Maatt

• Maatt

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 9
  • Napisano 01 February 2014 - 16:09

Nie no nie przesadzajmy. Ja na HTC mam tylko hardcase na tył telefonu, a jakoś dużo rys nie zauważyłem na wyświetlaczu.
    Patrykk w jaki sposób jest ograniczone menu? :P Bo nie kumam :D

#29 Patrykk

• Patrykk

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 01 February 2014 - 16:28

No nie pamiętam dokładnie jak to było, ale coś o tym mówił :P 

• Hebe lubi to

#30 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 01 February 2014 - 17:27

Ale co rozumiesz przez menu? Dla mnie menu to ten lagacy button, albo inaczej zwany menu button of shame (tak developerzy mówimy tym developerom którym w aplikacji pokazuje się menu na pasku z przyciskami nawigacyjnymi, a w HTC One to w ogóle robi się wtedy cały czarny pasek na dole z jednym przyciskiem na środku)

#31 Patrykk

• Patrykk

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 01 February 2014 - 17:48

Dobra, mniejsza o to :D 

• Maatt lubi to

#32 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 375
  • Napisano 01 February 2014 - 18:54

Himi kup sobie folię na wyświetlacz :P
    A co do One to gdzieś czytałem, że w tym telefonie menu jest strasznie zamknięte i ograniczone, przez co mamy mała swobodę ruchu.

Folię? Wolę bez, jakoś strasznie uważam z telefonem, a pod mocnym światłem widać przeróżne krechy, kółka :D. Niestety to jest według mnie jedyna większa wada.

Menu jest dobre i dla mnie nie jest zamknięte (nie jestem jakimś specem, więc mi wystarcza).

Maatt, no ja mam kilka, ale strasznie denerwują mnie w mocnym świetle :/.

#33 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

• Napisano 01 February 2014 - 20:42

Po części się z naszym kolegą zgodzę. Chyba nawet wiem o czym mowa. Chodzi o Menu ( to gdzie mamy  spis wszystkich aplikacji). Nie jest ono na zbyt mocno rozbudowane, ale to nie był kiedyś najgorszy mankament w tym telefonie. Jeżeli chodzi o samą możliwość modyfikacji oraz edycji wyglądu, to totalną porażką  było menu pulpitów. Htc Seanse z nakładką noszącą nr.5 strasznie ograniczył użytkownikom możliwość edycji. Nie można było wybrać ekranu głównego. Nie było zbyt wielu opcji personalizacji. Potem wyszedł patch, który to porawił i wraz z Androidem 4.3 została dodana możliwść większej personalizacji. W aktualnym systemie możemy teraz wyedytować więcej rzeczy niż w edycji tej nakładki, która była podana razem z telefonem po jego premierze. Jeżeli ktoś lubi jednak ład i ogar, to moim zdaniem nakładka od Htc z nr. 5 jest idealna i wygląda bajecznie. 

Chcesz telefon gdzie możesz wyedytować wszystko??? Kupujesz sobie Lg G2 i zmienisz wszystko na co masz ochotę. Zaczynając od wielkości i rodzaju czcionki, po rodzaj blokady ekranu i wygląd aparatu.

Folię? Wolę bez, jakoś strasznie uważam z telefonem, a pod mocnym światłem widać przeróżne krechy, kółka :D. Niestety to jest według mnie jedyna większa wada.

Te plamki i rysy, są zależne od rodzaju folii, którą posiadasz. Kupując najtańszą po kilku miesiącach jak nie po tygodniach ( przy intensywnym użytkowaniu) będzie ona wyglądać tak:

Spoiler

Możesz jednak zapobiec jakimkolwiek rysom czy też odciskom. Kupując folię taką, którą pisiadam np. ja nie ma mowy o takich przykrościach. Podpisałem zdjęcie, co byś nie myslał, że nie posiadam takiego sprzętu i zmyślam. Nie będzie, że widziałem u kolegi i sam nie wiem czy tak jest naprawdę, ale sam posiadam i wiem co mówię. ;)

Byłem na IFA 2013 gdzie zaprezentowano ten towar i byłem mile zaskoczony. Walili płotkiem, wkręcali się wiertarką. Nic nie dało. Dlatego też ją zakupiłem.

Spoiler

ertbbb

#34 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 01 February 2014 - 21:25

OMG to nie jest menu tylko launcher i Android pozwala na zmianę launchera i nie trzeba roota.
    Ja używam Nova Launcher Prime czy Pro (płatny) i jest najlepszy na rynku.
    https://play.google....coilsw.launcher
    To jest link do darmowej wersji, można dokupić klucz na pro i wtedy jest więcej opcji.
    • Maatt lubi to

#35 Qba

• Qba

Bywalec

• ZBANOWANY
    • PipPipPipPip

Reputacja: 167
  • Napisano 01 February 2014 - 21:43

Menu czy launcher,co za różnica. To tak samo jakby powiedzieć prądnica czy alternator,okno czy drzwi, wentylator czy turbina. Używam Apex,polecam.
    Problemy związane z Audio? Pisz PW

#36 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 01 February 2014 - 21:45

Spora różnica, ja np w ogóle nie wiem o co chodzi, menu to coś prostego, masz nawet taki przycisk, te 3 kropki.

#37 Patrykk

• Patrykk

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 01 February 2014 - 21:45

Coś słyszałem, że S5 ma mieć ten czytnik siatkówki w oczach, odcisk palców i dwa wyświetlacze. Według mnie to przesada :P 

#38 Qba

• Qba

Bywalec

• ZBANOWANY
    • PipPipPipPip

Reputacja: 167
  • Napisano 01 February 2014 - 21:47

Ciekaw jestem w jaki sposób? Najwyżej to kształt odciśniętego palca.
    Problemy związane z Audio? Pisz PW

#39 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

• Napisano 01 February 2014 - 21:58

Coś słyszałem, że S5 ma mieć ten czytnik siatkówki w oczach, odcisk palców i dwa wyświetlacze. Według mnie to przesada :P

Z tym odciskiem to ściema. Tak samo jak w Iphonie. Nie zawsze działa i dzięki temu wejście do danych naszego fona, staje się jeszcze łatwiejsze. Dwa ekrany też są bez sensu.  Z tymi oczyma, to jak ktoś lubi bajery, może być fajne.

ertbbb

#40 QuickCygan

• QuickCygan

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 175
  • Napisano 01 February 2014 - 23:01

Ja mam Sony Xperie Miro. :)

Telefon w swoim przedziale cenowym bardzo fajny.

Zaczynając od obudowy i gabarytów - telefon nie jest za duży, nie jest za mały (jak na moje standardy) i zdecydowana zaleta to jego klapka, która co prawda brudzi się od palców, ale nie ma prawa zostań na niej nawet rysy. Telefon raz spadł mi na beton (kantem) i powstało tylko małe zadrapanie w górnym rogu klapki, czego na pierwszy rzut oka nawet nie widać. ;)

Dalej - telefon jest wyposażony w Android'a 4.0 jeśli się nie mylę i po przerzuceniu się na ten telefon myślałem, że płynność i czułość dotyku to magia.

Do dzisiaj korzysta mi się z telefonu przyjemnie, aczkolwiek nie tak jak na początku. Jest to za sprawą tego, że telefon niestety ma ograniczone parametry i przy wgraniu większej ilości aplikacji,

czyli powiedzmy dwóch "ścian" menu aparat (komórkowy, a nie fotograficzny) zaczyna troszkę zamulać - na całe szczęście zauważyłem spowolnione działanie tylko podczas pisania na klawiaturze w Chrome. (piszcząc sms'a było wszystko dobrze).

Tak więc polecam ten telefon jak na ten przedział cenowy, przeglądam na nim internet bezproblemowo, nic się z nim raczej nie dzieje. Robię format raz na jakiś czas i jest git. :P

Co nie zmienia faktu, że kiedy będę przedłużać umowę o abonament to wyłożę kasę już na coś mocniejszego jak np. iPhone 4S (no chyba, że uprzednio ktoś mi go odda (czyt. rodzicielka :P))

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych