Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Przywitaj się z całą forumową społecznością :)

powitanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
193 odpowiedzi w tym temacie

#21 Endrixu

• Endrixu

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 03 January 2013 - 18:49

Witam jestem Andrzej aktualnie gram w Saints Row 2 i Diablo 2 mam 20 lat i to tyle :]

#22 michal0412

• michal0412
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 03 January 2013 - 23:38

Witam jestem Michał lat 15

#23 Xavian

• Xavian
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 04 January 2013 - 11:31

Witam all:-)

Z tej strony Wojciech vel Xavian. Mam 20 lat i zaczolem ogladac Rocka, gdy zaczal grac w Warz z Graba.
    Obecnie gram w:
    - Diablo III
    - LoL
    - Far Cry 3
    - Borderlands 2
    - Skyrim

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

#24 Daros

• Daros
    • Użytkownik

• Napisano 05 January 2013 - 2:58

Cześć, jestem Darek, mam 18 lat. 

Gram na PC i PS3. Aktualnie na tej pierwszej ogrywam Torchlighta 2 i FarCry'a 3, a na drugiej Saints Row 3.

#25 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 10
  • Napisano 05 January 2013 - 6:23

Na to by wyglądało, że ja się nie przedstawiłem. Także ten tego... po moim pseudonimie idzie wywnioskować jak mam na imię, ale przypomnę, Robert. Mam 19 lat, mieszkam w Tychach. Codziennie chodzę do technikum o profilu technika informatyka, w tym roku matura i egzamin zawodowy. Co ma być to będzie, zależy mi bardziej na tym drugim. Interesuję się sportem, a najbardziej piłką nożną, kibicuję miastowemu GKS i Chelsea Londyn.
    Aktualnie pogrywam w Saints Row'y i Fife 13. Do tej pory nie skończyłem na lapku Hitmana Absolution i Assassina bo oglądałem odcinki Rocka, to tak jakbym to przeszedł.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich!

#26 Jaszpol

• Jaszpol
    • Użytkownik

• Napisano 05 January 2013 - 9:33

Hej, Jestem Łukasz mam prawie 18 lat :D Chodzę do Technikum na profilu Technik Informatyk. Na co dzień gram nałogowo w World Of Warcraft i czasami żeby się odstresować w Wolfenstein Enemy Territory, Wrold Of Tanks oraz Warcraft III :) Pozdrawiam wszystkich noł lajfów. 

#27 Josek

• Josek

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 2
  • Napisano 05 January 2013 - 16:36

Cześć, z tej strony Dawid, pochodzę z Wejherowa. Gram aktualnie w pare gierek, chętnie pogram razem z wami :)

#28 CTSG

• CTSG

Nowicjusz

• Streamer
    • Pip

Reputacja: 14
  • Napisano 05 January 2013 - 17:18

Heya. Nazywam się Kamil, mam 25 lat, mieszkam i pracuję w Szczecinie. Zgaduję, że po tym forum mogę spodziewać się sporego ruchu, dlatego będę tu zaglądał w poszukiwaniu ciekawych dyskusji. Do przeczytania. ;]

• Letys lubi to

#29 Adam

• Adam

Znawca

• Global Moderator
    • PipPip

Reputacja: 496
  • Napisano 05 January 2013 - 20:41

To ja bardzo skromnie:

Witam wszystkich obecnych i tych, którzy dopiero nas odwiedzą.

#30 tomaszek_13

• tomaszek_13
    • Użytkownik

• Napisano 05 January 2013 - 20:52

Witam

Jestem Tomek. Mam 13 lat i pochodzę z Lipiec Reymontowskich  (niedaleko Łodzi a dokładnie Skierniewic ). Uwielbiam gry strategiczne. Bardzo lubię muzykę rock'ową i pop oraz dupstem (+skrzypce). Rock'a zacząłem oglądać od filmiku z World of WarCraft. Mam nadzieje że czas spędzony na tym forum będzie przyjemny i jeszcze raz Witam ! :)

#31 Tomek

• Tomek
    • Użytkownik

• Napisano 05 January 2013 - 22:12

Witajcie : )

Na imię mam Tomek, mieszkam blisko Morza Bałtyckiego. Lubię gry dowolnej kategorii z wyjątkiem fantastyki.

#32 makmak

• makmak

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 05 January 2013 - 22:16

Siemano. Jestem Piotrek, mam 17 lat i miekszam sobie w Bieszczadach, gdzie bardzo serdecznie zapraszam. Pogrywam sobie na PC i Xboxie, oraz PSP.

#33 xReak

• xReak
    • Użytkownik

• Napisano 05 January 2013 - 22:28

Cześć! Nazywam się Adrian, mieszkam w okolicy Człuchowa, obecnie moimi zainteresowaniami jest koszykówka, piłka nożna oraz komputery. ;)

#34 h0neydew

• h0neydew
    • Użytkownik

• Napisano 05 January 2013 - 22:39

Siema, albo sie nie ma ;)

Jestem Oliwier i mam 12 lat. Wielki ogar.

Gram w nie wiele gier, no ale w cos trzeba. Aktualnie jest to CS 1.6 (Steam jest) i Minecraft (Premium jest, ale i tak juz dawno nie odwiedzalem)

Na kanale rocka ogladam TWD no i jak juz mnie zwala z nudow to BF.

#35 charlieer

• charlieer

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 4
  • Napisano 07 January 2013 - 16:20

Witojcie. Na imię mam Rafał,mam 19 lat,pochodzę z Lublina. B) 

#36 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 07 January 2013 - 16:32

Witam, jestem Sławek i mam 19 lat jak dobrze liczę :D Sczerze to nie pamiętam jak znalazłem Rocka, ale to były mniej więcej czasy Rock&Rojo w Dead Island.

CPU Intel Core 2 Duo E7400 2.8GHz GPU NVIDIA GeForce GTS 250 1GB RAM 2x2GB

#37 EniuuuPL

• EniuuuPL

Otaku

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 92
  • Napisano 07 January 2013 - 16:58

Witam, jestem Tomek, mam 14 lat i w Pruszkowie swą komnatę gracza mam :D

Posted Image

Posted Image

#38 YO2U

• YO2U
    • Użytkownik

• Napisano 09 January 2013 - 18:53

Witam, jestem Przemek mieszkam w Toruniu (grodzie Kopernica i w centrum dowodzenia moherami :P ) mam 20 lat. gram w BF i czasem w LoL-a.
    Jak wpadłem na kanał rocka poprzez "Play Next" a dokładniej od użytkownika Niezapominajka.

#39 GES35

• GES35

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 2
  • Napisano 09 January 2013 - 19:29

Witam

Jestem Grzegorz, mieszkam w Dąbrowie Górniczej,mam 34 lata.Gram w różne gry najbardziej lubię rpg,rts i strzelanki.

#40 Cores

• Cores
    • Użytkownik

• Napisano 09 January 2013 - 23:54

Cześć Wszystkim :)

Mam na imię  Marcin , mam 18 lat . Czerpię samą pozytywną energię grając na dwóch platformach : Xbox 360 i PC , co sprawia mi niesamowitą przyjemność . Gry towarzyszą mi od najmłodszych lat.  Interesuję się również literaturą wszelkiego rodzaju od książek historycznych , naukowych po fantastykę , jak i filmami. Nie mogę zapomnieć o muzyce , która odgrywa w moim życiu również duża rolę  . Śledzę na bieżąco rynek gier . Sięgam również po miesięczki poświęcone naszej pasji . Rock'a i Roja zacząłęm oglądać pół roku temu . Ci dwaj panowie swoją pracą , zaangażowaniem i energią wkładaną każdego dnia w montaż i treść swoich materiałów zdobyli moje Gamingowe serducho . Podziwiam takich ludzi . Z roku na rok moja pasja coraz bardziej się gdzieś tam we mnie zagnieżdża . W przyszłości chciałbym móc połączyć ową pasję z porzytecznym w szerszym tego słowa znaczeniu i robić coś w tym kierunku zawodowo .

Pozdrawiam wszystkich graczy ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych