Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Przywitaj się z całą forumową społecznością :)

powitanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
193 odpowiedzi w tym temacie

#181 Snasher

• Snasher
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 30 December 2015 - 9:32

Witam was wszystkich Forumowicze :)

Adrian znany jako Snasher mam 26 lat zaczynam prowadzić swój skromny kanał na Youtube,wpadłem tu aby czerpać wiedzę :) Urodziłem się w Warszawie i tutaj też mieszkam. Od wczoraj można mnie spotkać na TS, chociaż jeszcze nie znalazłem tam swojego miejsca :) Jeśli ktoś jest chętny do gry zawsze można śmiało do mnie pisać.

Pozdrawiam :)

#182 AST3R

• AST3R

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 0
  • Napisano 02 January 2016 - 21:43

Witam wszystkich forumowiczów!

Mam na imię Filip, mam 15 lat. Interesuje się grafiką komputerową, aktualnie próbuje swoich sił w Photoshopie, niedługo będę wystawiał swój własny temat z moją działalnością, jeżeli ktoś chciał by skosztować mojej twórczości możecie napisać mi w Prywatnej wiadomości. Wykonuje m.in. Bannery na YT, jakieś różne grafiki. Elo!!

#183 V3t3r4n

• V3t3r4n
    • Użytkownik

• Napisano 05 January 2016 - 12:47

Siema,

W grach stosuje nick Veteran choć naprawdę nazywam się Klaudiusz. Przeważnie gram w gry MOBA i fps'y. Ulubione gry to Borderlands 2/Pre-Sequel & League Of Legends. Nie samymi grami człowiek żyje, więc gram na gitarze. Mam 2 konsole: PSX/PS3; tą pierwszą trzymam już od 12 lat i nadal działa sprawnie. Montuje czasami w premierze i after effects ale jest to głównie dla zabawy. 
    Pozdrawiam :v

#184 AnimalPRIME

• AnimalPRIME
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 19 February 2016 - 9:32

Witam!

Nazywam się Łukasz, mam 20lat, w internecie jestem znany pod pseudonimem AnimalPRIME. Na co dzień pracuję w jednej z Tyskich firm (zmiany 3/2/1... :/). 
    Hmmm, Rocka oglądam od serii Borderlands z Rojem. 
    Tytuły, w które gram: 
    Rainbow Six Siege
    Star Wars Battlefront
    Diablo III 
    Counter Strike GO
    Armored Warfare
    Blade and Soul
    Wiedźmin III + Serca z Kamienia
    Assassin's Creed Syndicate

To chyba na tyle :)

• Śliwa lubi to

#185 dusiiia

• dusiiia
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 11 March 2016 - 17:15

Witam was wszystkich bardzo serdecznie ! :) Mam na imię Klaudia ale nie lubię swojego imienia i wszyscy mówią na mnie Dusia(stąd też taki nick).We wrześniu na liczniku pojawi się moja szczęśliwa liczba 22.Interesuję się wieloma rzeczami ale chyba najbardziej motoryzacją.Na JaRocku jestem od 2013r. lecz nie udzielałam się nigdy więc uznałam, że może czas się przywitać ze społecznością jaką wszyscy razem tworzymy :)

Kiedyś bardzo często można było mnie spotkać u Graby(jeszcze za czasów niebieskiej ściany :P), a teraz trochę więcej czasu spędzam u Izaka gdzie też należę do ''zaszczytnego'' grona subów.

Lubię zawierać nowe znajomości więc zapraszam do rozmów czy też wspólnych gierek :)

Mój nick na steamie : srutututu18

• Kubox i Śliwa lubią to

#186 Borsuk

• Borsuk
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 20 March 2016 - 23:10

Witam Wszystkich

Jestem Mat ale dla znajomych Borsuk (lub Meles Meles)

Miałem dluuugą przerwę w graniu w cokolwiek bowiem nieco wiekowy jestem :).

Kiedyś spędzałem masę czasu przy Lineage 2

Własnie modernizuję sprzęt żeby dało się zagrać w coś nowszego.

• Śliwa lubi to

#187 Kamil A.

• Kamil A.
    • Użytkownik

• Napisano 06 July 2016 - 5:11

Czesc. Nazywam sie Kamil, jestem z Chrzanowa(malopolska). Rocka zaczalem ogladac od simcity. Osobiscie spedzam czas przy BF4, wiedzminach, seria gothic, mam zamiar pobawic sie troche przy Technomancer zapraszam do wspolnej gry na bf jakby co moj nick to Tytanos_91

Użytkownik Kamil A. edytował ten post 06 July 2016 - 5:39

• Śliwa lubi to

#188 Grimsdotir

• Grimsdotir

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 30 July 2016 - 20:39

Jeżeli mam tu zostać na dłużej (na co się zapowiada) to chyba dobrze żeby wszyscy wiedzieli z kim mają do czynienia (tak na wszelki). Cześć jestem Magda, mam 17 lat i pochodzę z Częstochowy. Chodzę do technikum na profil informatyczny. Kocham herbatę, każdą i w każdych ilościach. Nie mam ulubionego gatunku gier, filmów czy książek, ale przeważają thrillery (zwłaszcza szpiegowskie) i kryminały, a w przypadku gier to point'n click (zwłaszcza z pixelartową grafiką do której mam słabość) i skradanki (po nicku łatwo zgadnąć która jest u mnie pierwszym miejscu). Okazjonalnie grywam w CS:GO, co mi średnio idzie i Dragon Saga (dawnie Dragonica). Grałam jeszcze kiedyś w LoL'a. Obecnie przechodzę Styx: Master of Shadows, Gothic'a 3, Deponię i The Raven (2 ostatnie achievementy robię). Koniec... chyba.

• Śliwa lubi to

#189 Sawi

• Sawi
    • Użytkownik

• Napisano 28 August 2016 - 13:03

No siema, siema, jestem Sawi.

Rocka oglądam już od kilku lat, spoko morda. Sam też prowadzę <to nie jest dział od reklamy! - Himiodzio>

Gry w które grywam:

- Rainbow Six Siege < szukam ludzi do grania

- GTA V

- Counter Strike Global Offensive

- Hurtworld

- Paragon

- Evolve Stage 2

- Battlefield 3, 4

Użytkownik Himiodzio edytował ten post 28 August 2016 - 22:43

#190 Kamil A.

• Kamil A.
    • Użytkownik

• Napisano 26 January 2017 - 9:18

Witam. Nazywam sie Kamil(lat 25). Pochodzę z okolic Krakowa.. Rocka zacząlem ogladac od multi w bf3 z Rojsonem ;).
    Aktualnie co gram:
    - Gwint
    - BF4
    - Empire Total War
    - Dying Light

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka

#191 CZARNYbrodaty

• CZARNYbrodaty
    • Użytkownik

• Napisano 26 January 2017 - 12:11

Siema! Jestem Kamil, mieszkam w Poznaniu i niedawno zacząłem nagrywać na YouTube. Uwielbiam kontakt z Widzami na liveach, nagrać gameplay lub wywinąć od czasu do czasu jakiś śmieszkowy film! :D Pozdrowienia! :D

#192 Palar

• Palar
    • Użytkownik

• Napisano 27 May 2017 - 22:53

Hej wszystkim!

Jestem Michał, choć wolę jak zwracają się do mnie po ksywce.

Interesuje się oczywiście grami wideo, ale oprócz tego animacją japońską i książkami.

Lubię polską fantastykę choć ostatnio pojawia się coraz więcej interesujących light novelek z Japonii.

Liczę na miłą atmosferę na tym forum :)

#193 Gillod

• Gillod
    • Użytkownik

• Napisano 10 June 2017 - 13:41

Pewnie zastanawiacie się po co was tutaj zgromadziłem...

Witam serdecznie!

Jak dzik w żołędzie, od razu zacząłem klepać posty w tematach reklamujących/promujących kanały... A tu przecież wypadałoby się przywitać...

A więc, Jestem Wojtek - w internetach Gillod, mam 24 lata i mieszkam w Rzeszowie. Lubię pogadać do ludzi na lajwach + ciężko mi się przełamać do nagrania czegoś nie na żywo - jakoś tak dziwnie mówi się w eter, do ludzi z przyszłości, mam nadzieje, że wiedza zawarta na tym forum i wasza pomoc jakoś to ułatwi :P

Na mój kanał traficie klikając w ten: https://www.youtube....ermyNqHSPMNi1kA link!

Serdecznie pozdrawiam!

#194 Oleczkie

• Oleczkie
    • Użytkownik

• Napisano 24 July 2017 - 23:48

Psssst, hejoszka, jestem Ola! W poszukiwaniu wciągających gier, ciekawych książek i sympatycznych ludzi, którzy czasem lubią posiedzieć przed komputerem (i nie widzą w tym nic złego!), trafiłam na forum JaRock. 

Nie jestem graczem z najlepszym sprzętem, który bije coraz lepsze rekordy. Nie traktuję spędzania czasu przed komputerem, jak zawodów na najwyższym poziomie. Po prostu lubię ubrać słuchawki, zwiększyć głośność, zapalić w tle małą lampkę i czerpać przyjemność ze śledzenia historii ukazującej się na monitorze. Wracając do lampki w tle - zwróciliście uwagę, że obecnie podświetlane klawiatury, słuchawki, myszki i inne sprzęty oświetlają pomieszczenie ciekawiej niż lampy w niejednym klubie? Wszystko się rozwija, to dobrze, chociaż czasem chciałabym wrócić do myszki z kulką i gier z grafiką, które teraz może powodować u niektórych ból oczu.

W takim razie klikam "Napisz" i zabieram się za przekopywanie wszystkich interesujących mnie wątków!

Hejoszka, 
    O.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych