Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Przystan - prosze o pomoc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Rastie

• Rastie
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 29 January 2014 - 4:11

To pierwszy post wiec pragne powitac wszystkich serdecznie:)

Sprawa wyglada tak: Kilka dni temu kumpel opowiedzial mi o DoC i postanowilem przetestowac. Wybralem randomowo Przystan bo wydawala sie zbalansowana.

Juz mam troche kart i szukam pomyslu na talie. Mam 538 elo i w tym przedziale zaczynaja mnie strasznie loic. Masakra. Glownie probuje grac miej wiecej 4/5/3 albo 5/4/3.

Robie tak ze trzymam pozcje i blokuje przeciwnika niukujac w tym czasie  czarami. Czesto tez blokuje. I bylo wszystko git. Teraz mnie leja jak szmate: :)

Co robie zle?

Moj deck: http://mmdoc.net/show_deck/22605/

Z gory dziekuje

#2 ptrek

• ptrek

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 29 January 2014 - 9:51

Czesc Rastie może slyszales o mkrrr3. Robi codziennie live na twichu, odsylam cie do jego filmu jak skladac talie przystani. http://www.youtube.c...h?v=u_lKVIpvsQo

Ja nie myśle, ja pisze

#3 muniek777

• muniek777

Weteran

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 376
  • Napisano 29 January 2014 - 10:34

te poradniki mkrr3 są bardzo stare.
    Pochodzą z początków doca.
    Na Twoim miejscu zmienił bym talie na inferno albo nekropolie.
    Są o wiele prostsze na początku. Żeby złożyć dobry deck nie potrzebujemy wyjątkowych kart.
    Przystań żeby byłą mocna wymaga już kart z dodatków.

I7 2600k, Asus p8p67 pro, Gigabyte R9 290x 4GB, G.Skill TridentX DDR3 2x4GB 2133MHz CL10, hdd WD Blue 1TB, ssd KINGSTON HyperX 3K 120GB

#4 Rastie

• Rastie
    • Użytkownik

• Napisano 29 January 2014 - 11:53

Czyli z tym co mam nic sie nie da zrobic? Szkoda, chcialem uniknac zmiany frakcji ( a jesli juz to upatzylem sobie swiatynie)

#5 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Napisano 29 January 2014 - 12:01

Przystan jest dobra jak masz dobre karty. Osobiscie gralem nia 5/5/1. Najpierw w sile i pakowalem duzo w jednostki i pojedyncze mocne zaklecia (malo zaklec). Wygrywalem wiekszosc pojedynkow w okolicy 500 elo.

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#6 muniek777

• muniek777

Weteran

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 376
  • Napisano 29 January 2014 - 12:21

świątynia czy przystań, jeden chu*. Ciężko tym grać jeśli nie masz dużej ilości dobrych kart.
    Weź, że se chłopie inferno i raz, dwa, trzy, elo 1000+ wbijesz, i do tego kasy troche zarobisz, nakupisz pakietów, nazbierasz kart i będziesz mógł sobie złożyć talię świątyni czy przystani czy czego tam będziesz chciał.

I7 2600k, Asus p8p67 pro, Gigabyte R9 290x 4GB, G.Skill TridentX DDR3 2x4GB 2133MHz CL10, hdd WD Blue 1TB, ssd KINGSTON HyperX 3K 120GB

#7 ptrek

• ptrek

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 29 January 2014 - 12:45

te poradniki mkrr3 są bardzo stare.
    Pochodzą z początków doca.
    Na Twoim miejscu zmienił bym talie na inferno albo nekropolie.
    Są o wiele prostsze na początku. Żeby złożyć dobry deck nie potrzebujemy wyjątkowych kart.
    Przystań żeby byłą mocna wymaga już kart z dodatków.

Muniek no i co ze stare ale  mozna z nich ulozyc deck albo wzorowac sie na tym decku od mkrr3.(stare ale jare).

Ja nie myśle, ja pisze

#8 Gibby

• Gibby
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 29 January 2014 - 13:27

Deck jest dobry ale wymaga kilka zmian, po pierwsze  musisz zdecydować czy idziesz w spelle czy łuty szczęścia. Tutaj masz linka do decka, którego stworzyłem na podstawie twoich kart. Dodałem też kilka kart, których najprawdopodobniej nie masz ale jak będziesz miał w przyszłości to bez wątpienia je wkładaj. 

http://tools.mmdocki...decks/show/4679

#9 Rastie

• Rastie
    • Użytkownik

• Napisano 29 January 2014 - 13:36

o matko!Jest swiatelko w tunelu!Juz sie balem ze jestem bez szans i bede musial na 100% zmienic frakcje. Jak tylko wrooce do domu przeanalizuje, zreorganizuje i odswierze moja talie. Rozumiem ze jesli gra sie zaklecia to nie zawracaac sobie dupy lutami szczescia, tak? Acha i jakby ktos mial ochote na sparing zeby wyprostowac moje krzywe taktyki to zapraszam. Nick w grze: LLArloLL .

#10 Rastie

• Rastie
    • Użytkownik

• Napisano 29 January 2014 - 13:44

sekunde, czy wilczego kapitana i tego lysego od resource da sie wyhaczyc za dzikie karty? Jak grac z tymi od zwiekszonego przychodu? Wykladac i uciekac/obstawiac?
    Widze tez ze wywaliles leczenie, myslalem ze to spory atut talii, mylilem sie?

#11 marcinie

• marcinie
    • Użytkownik

• Napisano 29 January 2014 - 18:00

Nie wiem czy nie odgrzebuje kotleta, przejrzalem Twoja talie i pomimo malego doswiadczenia mam kilka uwag (sam gram przystania):
    1) za duzo potworkow 2 lvl, ja wrzucilbym zamiast tego 2 poborcow i sprobowal dodac cos z 3 lvl. Dodatkowo te potworki to slabiaki jakies. Np sep 2-1-2 to jakis zart. A Ty masz ich 2 ;) Giermek i lucznik z 2 lvl tez sredniaki, giermek jeszcze daje rade jak masz wolf-justicara na stole.

2) Masz wolf-justicar a nie grasz 'pokoju elratha' dzieki ktoremu moglbys zrobic super dopalke...

3) Masz az 27 czarow, co z tego ze sensowne, jak jest ich za duzo i szansa, ze dostaniesz dobrego spella jest niska... W kluczowym momencie zamiast blyskawicy dostaniesz leczenie i co zrobisz? Wywal czesc, zostaw dopalki i lepsze dmg. Pamietaj, ze PAO to tez cos jak czar na 3 dmg..

4) Łuty - nie przekraczalbym poziomu 2 flag, Po prostu nie mozesz ladowac we wszystko. Ty masz potworka max 5, magie 4, flagi 4... a kiedys bedziesz karty bral? juz abstrahujac, ze lutow jak grasz na spelle i monsterki tez za duzo...niby kazdy przydatny ale.. ;) Z czegos musisz zrezygnowac. Mnie świetnie sie spelnia fontanna młodości, Polecam. 

5) eventy - sprawdza sie event z zadaniem sobie dmg i dobraniem karty i dopalka (masz wiele niskich monsterkow), moze pomoc - Ty masz jakies dziwne eventy. 

ENJOY!

PS. Właśnie przejrzałem talie Gibby, znacznie rozsadniej zlozona niż Twoja ;) Ale z czarem za 5 zastanowiłbym sie, trudno moze byc z niego skorzystać, I wciąż brakuje mi dobrej dopałki w wydarzeniach ;) Crusader Treasurer'a - 4 bym nie wrzucal, wolalbym przynajmniej 2 wilczych pretorianow. Z Wilczym Mścicielem i przejęciem dmg z Pokoju Elratha można wykrecic mega combo. 

PS2 Aktywnych zapraszam do znajomych! :)

#12 Rastie

• Rastie
    • Użytkownik

• Napisano 29 January 2014 - 18:08

cenne uwagi, dziekuje:)

#13 Gibby

• Gibby
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 29 January 2014 - 21:14

Krzyżowcy są bardzo dobrzy i w Przystani są praktycznie podstawą decka. Sam zawsze grałem na 4 bo wtedy miałem większe szanse na wylosowanie go i gdy siadało mi na początku z Poborcami Podatków a później z Krzyżowcami gra praktycznie była wygrana.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych