Skocz do zawartości


Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Grom.pl


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Inkwizytor

 • Inkwizytor
  • Użytkownik

   
  Reputacja: 1
 • Napisano 26 January 2014 - 23:11

  Jarosław Rybak - "GROM.PL"

   

  grom-pl-b-iext3757634.jpg

   

   

  Jarosław Rybak od kilku lat cieszy się zaufaniem środowiska związanego z jednostką specjalną GROM. Tylko dzięki temu mogła powstać ta publikacja. Autor dotarł do uczestników zdarzeń i zrelacjonował ich wrażenia. Dlatego czytelnik otrzyma niespotykany, nie tylko na polskim rynku księgarskim, zbiór osobistych wspomnień komandosów GROM-u. Czytając GROM.PL odniosłem wrażenie, jakbym rozmawiał ze swoimi żołnierzami, którzy wspominają wydarzenia z kolejnych ćwiczeń i operacji. Autorowi udało się wiernie oddać szczegóły ich działań. W publikacji znajdziemy nadzwyczaj duży, niepublikowany jeszcze tak szeroko, zbiór informacji. Unikatem jest kilkadziesiąt fotografii, pokazujących początki jednostki jak i zrobionych w czasie operacji na Bliskim Wschodzie. - źródło Empik.

   

   

   

   

   

  Osobiście przeczytałem tą książkę z wielkim zainteresowaniem. Dużo faktów, szczegółów zawartych w tej książce nie było wcześniej dostępne. Ciekawie napisana z unikatowym zdjęciami. Szczerze polecam i życzę miłego czytania smile.png


  • MaxiLager lubi to

  W ręku ostry miecz,lśniąca zbroja na ciele...To Inkwizycja nadchodzi.Nikt, kto zarabia na życie przy pomocy magii czy sztuczek Chaosu nie może spać spokojnie, gdy Inkwizytor pojawi się.

  Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

  0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych