Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Odwołania od banów.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

#41 xNiLai

• xNiLai
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 05 May 2014 - 14:21

Nikt inny się nie wypowiadał, dlatego że to jest temat dla osób zainteresowanych unbanem i osób odpowiedzialnych za danie unbana. Proste i logiczne, po co gdzieś spamujesz komuś, że chcesz unbana to tylko świadczy o tym, że znowu Ci "puszczą nerwy". Uważam tak jak Broda ty, że nie warto dawać tobie kolejną szansę.

Czy ty aby na pewno przeczytałeś mój post ? Napisałem tam że na youtube spamowałem, bo nie uzyskałem żadnej odpowiedzi, na facebooku napisałem tylko PW. Uważam że zasługuję na szanse, chce się poprawić, ale nie mam jak się wykazać.

#42 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 05 May 2014 - 14:52

Pytanie - czemu inni mają wypowiadać się w Twojej kwestii? Za zdjęcie blokady odpowiadają ludzie z obsługi, nie użytkownicy i gracze. Na Youtube otrzymałem 5 wiadomości od Ciebie w ciągu 10 dni, na Facebooku 3 - pw, wpis na tablicy i komentarz pod postem. To nie za dużo? Niestety, ale nie zdejmę tej blokady. Pogódź się z tym. Nie musisz pisać kolejnych postów z cyklu "poprawie się", bo mnie osobiście to nie obchodzi i nie zmieni to decyzji.
    • MaxiLager lubi to

#43 xNiLai

• xNiLai
    • Użytkownik

• Napisano 05 May 2014 - 16:23

Pytanie - czemu inni mają wypowiadać się w Twojej kwestii? Za zdjęcie blokady odpowiadają ludzie z obsługi, nie użytkownicy i gracze. Na Youtube otrzymałem 5 wiadomości od Ciebie w ciągu 10 dni, na Facebooku 3 - pw, wpis na tablicy i komentarz pod postem. To nie za dużo? Niestety, ale nie zdejmę tej blokady. Pogódź się z tym. Nie musisz pisać kolejnych postów z cyklu "poprawie się", bo mnie osobiście to nie obchodzi i nie zmieni to decyzji.

Otrzymałeś 5 wiadomości na yt, ponieważ nie otrzymałem odpowiedzi. To że kilka razy napisałem to chyba znak że mi zależy. 

#44 MaxiLager

• MaxiLager

Pirat

• Moderator
    • PipPipPip

Reputacja: 298
  • Napisano 05 May 2014 - 16:44

Ahhhr ! Kamracie :)

Jeżeli odpowiedź ADMINISTRATORA serwera oraz "zwykłego użytkownika" nie zadowala twojej osoby, to może posłuchasz pirata ? :D

Pamiętaj, że za każdym razem, kiedy dołączasz się do serwera JaRock.pl, zgadzasz się z  REGULAMINEM SERWERA BATTLEFIELD 4.

Powyższa dyskusja nie powinna zmierzać do ustalenia, czy i ile razy napisałeś wiadomość do Brody na Pudelku, Naszej Klasie itp., ale dlaczego złamałeś zasady, na które przystałeś?

Wszyscy jesteśmy dorosłymi osobami i musimy zdawać sobie sprawę, że w momencie kiedy łamiemy jakieś ustalenia, to mogą nas spotkać z tego powodu przykre konsekwencje.

Nie bądź zły na "Policjanta" za to, że wymierza tobie karę za twoje przestępstwo ;) Wiedziałeś co ryzykujesz, zaryzykowałeś i niestety w tym przypadku przegrałeś.

Głowa do góry, w końcu nie będziesz musiał już grać z tymi wszystkimi "noobami" na JaRocku :)

Na pocieszenie obrazek:

Spoiler

Maxi
    • Glock i Hardkor lubią to

#45 xNiLai

• xNiLai
    • Użytkownik

• Napisano 05 May 2014 - 16:52

Ahhhr ! Kamracie :)

Jeżeli odpowiedź ADMINISTRATORA serwera oraz "zwykłego użytkownika" nie zadowala twojej osoby, to może posłuchasz pirata ? :D

Pamiętaj, że za każdym razem, kiedy dołączasz się do serwera JaRock.pl, zgadzasz się z  REGULAMINEM SERWERA BATTLEFIELD 4.

Powyższa dyskusja nie powinna zmierzać do ustalenia, czy i ile razy napisałeś wiadomość do Brody na Pudelku, Naszej Klasie itp., ale dlaczego złamałeś zasady, na które przystałeś?

Wszyscy jesteśmy dorosłymi osobami i musimy zdawać sobie sprawę, że w momencie kiedy łamiemy jakieś ustalenia, to mogą nas spotkać z tego powodu przykre konsekwencje.

Nie bądź zły na "Policjanta" za to, że wymierza tobie karę za twoje przestępstwo ;) Wiedziałeś co ryzykujesz, zaryzykowałeś i niestety w tym przypadku przegrałeś.

Głowa do góry, w końcu nie będziesz musiał już grać z tymi wszystkimi "noobami" na JaRocku :)

Na pocieszenie obrazek:

z11041646q.jpg

Maxi

Nawet nie widziałem że na forum jest regulamin, trzeba było mi powiedzieć żebym się zapoznał.

Napiszę jeszcze coś tylko bez obrazy, bo to nie ma być chamskie.

Znam wiele lepszych serwerów.

• MaxiLager lubi to

#46 MaxiLager

• MaxiLager

Pirat

• Moderator
    • PipPipPip

Reputacja: 298
  • Napisano 05 May 2014 - 16:59

Nawet nie widziałem że na forum jest regulamin, trzeba było mi powiedzieć żebym się zapoznał.

Ignorantia iuris nocet. Myślę że na tym zakończę tę dyskusję ;)

Pozdrawiam Maxi 

• Liptonex lubi to

#47 xNiLai

• xNiLai
    • Użytkownik

• Napisano 05 May 2014 - 17:26

Serio nie mogę dostać tego unbana ;c xd

#48 delta_force1

• delta_force1

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 12
  • Napisano 05 May 2014 - 19:53

Napisali Ci 10 razy, że nie ile jeszcze ?

Jak znasz "lepsze serwery" to graj na nich nikt Ciebie u Nas nie trzyma i nie będzie.
    • DarkAnvil lubi to

#49 RayPear

• RayPear

Nałogowiec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 75
  • Napisano 06 May 2014 - 9:24

Jak chciales regulami. To z tego co widzialem wystarczy wpisac odpowiednia komende;)

#50 HighStyled

• HighStyled

Gaduła

• Streamer
    • PipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 06 May 2014 - 11:27

Serio nie mogę dostać tego unbana ;c xd

Prawie z fotela spadłem po przeczytaniu tego. :D

#51 Bloob

• Bloob
    • Użytkownik

• Napisano 06 May 2014 - 12:31

Dzisiaj dostałem bana na serwerze za team kiling .  Chciałbym poprosić o odbanowanie mnie ze serwera było to przypadkiem podbiegli gdy strzelałem   . postaram sie nastemnym razem uważać  .jest to jeden z lepszych serwerów dobrze sie na nim gra.na serwerze 64 graczy mój nick to http://battlelog.bat...pl/user/BL000B/

Ponawiam pytanie proszę o odpowiedż

#52 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 06 May 2014 - 17:32

Ponawiam pytanie proszę o odpowiedż

Zdjęty ;)

• MaxiLager lubi to

#53 Bloob

• Bloob
    • Użytkownik

• Napisano 06 May 2014 - 17:34

Zdjęty ;)

Dzięki  :)

• MaxiLager lubi to

#54 Dominion1992

• Dominion1992
    • Użytkownik

• Napisano 11 May 2014 - 15:14

WItam

Dzisiaj dostałem bana za wyzwiska.Obraziłem kolesia,bo wkurzyłem się na balans i przeniesiono mnie do przegrywającego teamu.Dzisiaj byłem bardzo wkurzony na Leauge of legends i mojego kolegę więc dlatego dałem się ponieść złości i  obraziłem gościa z drużyny.Wcześniej dostałem upomnienie ale nie za wyzywskia tylko za to że napisałem : Kur.. i tak dalej . Bardzo proszę o odbanowanie mnie na serverze Rocka ponieważ jest to mój ulubiony server. Głupio mi że byłem takim "toksycznym" graczem. Z góry dziękuje.

#55 DarkAnvil

• DarkAnvil

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 13
  • Napisano 11 May 2014 - 15:23

Na przyszlosc nie zapominaj o edytowaniu;)

graphic.png

#56 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 11 May 2014 - 22:00

WItam
    Dzisiaj dostałem bana za wyzwiska.Obraziłem kolesia,bo wkurzyłem się na balans i przeniesiono mnie do przegrywającego teamu.Dzisiaj byłem bardzo wkurzony na Leauge of legends i mojego kolegę więc dlatego dałem się ponieść złości i  obraziłem gościa z drużyny.Wcześniej dostałem upomnienie ale nie za wyzywskia tylko za to że napisałem : Kur.. i tak dalej . Bardzo proszę o odbanowanie mnie na serverze Rocka ponieważ jest to mój ulubiony server. Głupio mi że byłem takim "toksycznym" graczem. Z góry dziękuje.

Blokady nadawane przez bota za używanie wulgarnych słów na chacie są tylko na 20 minut. Wkrótce zmienię, by bot informował o długości tej blokady. Chyba, że ja zauważę, że kogoś wyrzucam za kulturę, ten ktoś wraca i zasuwa dalej, wtedy blokuję całkowicie. Jednak Twojego nicka nie ma na liście, co za tym idzie była to blokada nałożona przez bota na 20 minut ;)

#57 MrSkaterVV

• MrSkaterVV
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 17 May 2014 - 12:34

Witam.

Dziś dostałem bana na serwerze . Chciałbym poprosić o odbanowanie mnie ze serwera.

Zostałem zbanowany za wyrzucenie RockAlone za granice.

Prosze o ostatnią szanse.

Mój nick to MrSkaterVV.

http://battlelog.bat...s/874922000/pc/

#58 DarkAnvil

• DarkAnvil

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 13
  • Napisano 17 May 2014 - 13:32

zagranice? że c4?

graphic.png

#59 myszata

• myszata
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 17 May 2014 - 18:25

WITAM

Ostatnio na serwerze rocka dostałem bana za timkille które zostały tak jakby wymuszone np. jeden gracz wszedł mi pod koła quadajak jechałem.Chciałbym prosić o odbanowanie mnie na tym serwerze bo bardzo lubie na nim grać.Mój nick to myszata02.Bardzo bym prosił o szybką odpowiedź

#60 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 17 May 2014 - 19:56

WITAM

Ostatnio na serwerze rocka dostałem bana za timkille które zostały tak jakby wymuszone np. jeden gracz wszedł mi pod koła quadajak jechałem.Chciałbym prosić o odbanowanie mnie na tym serwerze bo bardzo lubie na nim grać.Mój nick to myszata02.Bardzo bym prosił o szybką odpowiedź

Zdjąłem, ale naprawdę się pilnuj. Sam osobiście wyrzuciłem Cię raz za 3 TK jeden po drugim. To nie jest wina innych graczy tylko Twoja, takie sytuacje z quadem są bardzo rzadkie. Musiałeś zostać TRZY RAZY wyrzucony za 4 TK, co za tym idzie musiałeś zabić aż 12 graczy łącznie, 3 razy po 4 graczy w JEDNEJ rundzie. To naprawdę bardzo dużo, a Twojego nicka nie kojarzę z regularnej gry na serwerze. Co za tym idzie, kolejnego takiego autobana za TK nie zdejmę ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych