Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Odwołania od banów.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

#21 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 24 March 2014 - 22:57

Dzisiaj dostałem bana na serwerze za wulgarny język  Chciałbym poprosić o odbanowanie mnie ze serwera.Zdenerwowało mnie ze cały magazynek wystrzeliłem  a gościu nie zginął i mnie zabił . Przepraszam za wulgarny język i prośbe o odbanowanie i  więcej sie to nie powtórzy  bo to jest mój najlepszy serwer w bf4 z takimi ustawieniami 

:)  mój nick to viper199500

Z mojej strony nie ma takiej opcji. Możesz próbować pisać do ISDNa, u mnie niestety odwołania od bana za buractwo nie ma ;)

Witam.

Dzień po dniu.... Wiem, że za chwilę ludzie znienawidzą mnie za dziwnie odbijające się lvg. (Co ciekawe zawraca w locie i zabija ludzi ,których nawet tam nie widzę). W każdym razie wnoszę o odbanowanie. Odstawiam LVG...

Dziękuję z góry.

Strzybog

Pstryk ;) Musiałeś solidnie przykoksić skoro 3x kick za 4 TK w jednej rundzie :D

• MaxiLager lubi to

#22 viper20190

• viper20190
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 25 March 2014 - 9:55

Brodaty zrozum już się to nie powtórzy to jest mój ulubiony serwer :(     

#23 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 28 March 2014 - 2:27

Viper20190

Dostałeś unbana ;) Każdemu należy się druga szansa. Następny ban będzie na stałe.

Pozdrawiam.

• MaxiLager lubi to

#24 diabolo123456789

• diabolo123456789
    • Użytkownik

• Napisano 29 March 2014 - 23:05

Witam.

Prosze o odbanowanie dostałem bana ponieważ przez przypadek na Operacji Blokada żuciłem granata w grupę moich?

Jeżeli dostane unban to odrazu dziękuje server jest extra mój nik: diabolo123456789

// Zdjęte ;)

#25 toopti75

• toopti75
    • Użytkownik

• Napisano 08 April 2014 - 15:45

Witam,

wczoraj dostałem bana  :( i słusznie, za zabicie drużynowe, masakra. Czy jest możliwość zdjęcia, jestem nowym graczem jeżeli chodzi o PC, do tej pory grałem tylko na PS3 - jakieś 5 lat - i mam ogromny problem z opanowaniem sterowania klawiaturą i myszką. Powoli się wdrażam i postanawiam poprawę :). Pozdrawiam.  

#26 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 08 April 2014 - 15:51

Witam,
    wczoraj dostałem bana  :( i słusznie, za zabicie drużynowe, masakra. Czy jest możliwość zdjęcia, jestem nowym graczem jeżeli chodzi o PC, do tej pory grałem tylko na PS3 - jakieś 5 lat - i mam ogromny problem z opanowaniem sterowania klawiaturą i myszką. Powoli się wdrażam i postanawiam poprawę :). Pozdrawiam.

Pstryk ;) Pilnuj się - serwer wlepił Ci za chyba 8 czy 9 TK w ciągu JEDNEJ rundy, do której dołączałeś dwa razy. Po prostu uważaj, nie używaj np. granatników czy tego typu rzeczy na mapie Locker (Blokada) oraz Metro, łatwo tam dostać autokicka za TK. Dodatkowo dopisałem do serwera parę rzeczy, które informują Cię na chacie, że kogoś zabiłeś i ile masz ostrzeżeń za zabójstwa w drużynie.
    • MaxiLager lubi to

#27 toopti75

• toopti75
    • Użytkownik

• Napisano 12 April 2014 - 9:08

Pstryk ;) Pilnuj się - serwer wlepił Ci za chyba 8 czy 9 TK w ciągu JEDNEJ rundy, do której dołączałeś dwa razy. Po prostu uważaj, nie używaj np. granatników czy tego typu rzeczy na mapie Locker (Blokada) oraz Metro, łatwo tam dostać autokicka za TK. Dodatkowo dopisałem do serwera parę rzeczy, które informują Cię na chacie, że kogoś zabiłeś i ile masz ostrzeżeń za zabójstwa w drużynie.

Czyli nie ma szans, szkoda, pozdrawiam i do zobaczenia może na innych serwerach  ;)

#28 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 12 April 2014 - 9:10

Przecież dostałeś ub ;)

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#29 toopti75

• toopti75
    • Użytkownik

• Napisano 12 April 2014 - 9:17

Przecież dostałeś ub ;)

nie mogę wejść na serwer :(

#30 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 12 April 2014 - 9:19

nie mogę wejść na serwer :(

Sprawdzam ;) Podaj mi dokładnie swoją nazwę Origin. W logach nie ma nikogo z banem za teamkilling. Więc coś jest nie tak ;)

#31 toopti75

• toopti75
    • Użytkownik

• Napisano 12 April 2014 - 9:27

Sprawdzam ;) Podaj mi dokładnie swoją nazwę Origin. W logach nie ma nikogo z banem za teamkilling. Więc coś jest nie tak ;)

toopti75

#32 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 12 April 2014 - 9:57

Nie ma takiej blokady na serwerze. Może wchodzisz po prostu gdy serwer jest pełen? Jaka wiadomość się pokazuje, gdy wchodzisz na serwer i Cię wyrzuca do battleloga?

#33 toopti75

• toopti75
    • Użytkownik

• Napisano 12 April 2014 - 22:30

Nie ma takiej blokady na serwerze. Może wchodzisz po prostu gdy serwer jest pełen? Jaka wiadomość się pokazuje, gdy wchodzisz na serwer i Cię wyrzuca do battleloga?

mam dołączanie do serwera - miga, ale nie wyskakuje dodatkowe okno, a graczy jest np.16, na innych serwerach normalnie ok

#34 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 12 April 2014 - 22:39

Od ostatniego patcha czasami tak jest. Jak nie pisze "You are banned on this server" to nie jest to wina serwera. Spróbuj na innej przeglądarce.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#35 xNiLai

• xNiLai
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 04 May 2014 - 16:11

Witam wszystkich. Chciałbym się odwołać od bana którego dostałem ok 2 miesiące temu.

Na serwerze trochę przeklninałem, i dostałem chyba tylko 1 kicka. Chciałbym aby mi dano 2-gą szansę. Chodzi o serwer Battlefield 4 48 slotów, jak i 64 sloty na który wszedłem i ban z automatu.

#36 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 04 May 2014 - 22:44

Bana za buractwo dostałeś trzy razy. Raz ja ci zdjąłem, drugi raz zdjął ISDN. Trzeciej szansy nie będzie. Tym bardziej kiedy spamujesz wszędzie gdzie się da o tym unbanie - u mnie na Youtube, na Facebooku, chyba też na Skype i kij wie gdzie jeszcze. Jeżeli ktokolwiek cię odbanuje, ja zbanuję z powrotem. Nie chcemy cię na naszych serwerach. Zrozum to.
    • Liptonex i Django lubią to

#37 Bloob

• Bloob
    • Użytkownik

• Napisano 05 May 2014 - 10:12

Dzisiaj dostałem bana na serwerze za team kiling .  Chciałbym poprosić o odbanowanie mnie ze serwera było to przypadkiem podbiegli gdy strzelałem   . postaram sie nastemnym razem uważać  .jest to jeden z lepszych serwerów dobrze sie na nim gra.na serwerze 64 graczy mój nick to http://battlelog.bat...pl/user/BL000B/

#38 xNiLai

• xNiLai
    • Użytkownik

• Napisano 05 May 2014 - 13:28

Bana za buractwo dostałeś trzy razy. Raz ja ci zdjąłem, drugi raz zdjął ISDN. Trzeciej szansy nie będzie. Tym bardziej kiedy spamujesz wszędzie gdzie się da o tym unbanie - u mnie na Youtube, na Facebooku, chyba też na Skype i kij wie gdzie jeszcze. Jeżeli ktokolwiek cię odbanuje, ja zbanuję z powrotem. Nie chcemy cię na naszych serwerach. Zrozum to.

To jest bardzo ciekawe, że nie przypomina mi się żebym kiedykolwiek miał 2 bany.

Po 2 nie spamowałem na skype, tylko raz napisałem na facebooku, oraz kilka razy na youtube, ponieważ nie dostałem żadnej odpowiedzi. Sam raz pisałeś, że w Battlefieldzie mogą każdemu puścić nerwy.

Również jestem ciekawy DLACZEZGO nie ''chcecie'' mnie na waszych serwerach. Jakoś nikt mi nie pisał że nie chce mnie widzieć na serwerze. POZDRAWIAM :)

PS: Czekam na inne wypowiedzi ...

#39 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 05 May 2014 - 13:51

Zdanie Admina jest u nas niepodważalne, więc inne posty nic nie pomogą. Nic nie zdziałamy.
    • MaxiLager i Django lubią to

ertbbb

#40 delta_force1

• delta_force1

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 12
  • Napisano 05 May 2014 - 13:54

Nikt inny się nie wypowiadał, dlatego że to jest temat dla osób zainteresowanych unbanem i osób odpowiedzialnych za danie unbana. Proste i logiczne, po co gdzieś spamujesz komuś, że chcesz unbana to tylko świadczy o tym, że znowu Ci "puszczą nerwy". Uważam tak jak Broda ty, że nie warto dawać tobie kolejną szansę.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych