Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Pomysły i sugestie.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 24 January 2014 - 10:20

W tym dziale możecie zgłaszać swoje pomysły odnośnie serwera i pluginów.

#2 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 24 January 2014 - 22:27

Proponowałbym zwiększenie slotów do np. 40. Na niektórych mapach jest po prostu za pusto (Golmud Railway, Lancang Dam...).

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#3 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 30 January 2014 - 17:55

48 slotów +2s + 2c + mapy w Conquest Large = moje marzenie :P

• Django lubi to

#4 Django

• Django

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 220
  • Napisano 30 January 2014 - 18:12

48 slotów +2s + 2c + mapy w Conquest Large = moje marzenie :P

Na niektórych serwerach w BF3 jest tak że jak jest mniejsza mapa to z 48 slotów zmniejsza się do 32 ;) Też fajny pomysł.

#5 Patrykk

• Patrykk

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 109
  • Napisano 31 January 2014 - 13:21

Można czasami wyłączyć konieczne posiadanie dodatku? Bo nie każdy posiada premium lub kupiony dodatek, a też chciałby pograć ;) 

#6 damson

• damson

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 89
  • Napisano 31 January 2014 - 19:43

Jest możliwość ubiegania się o admina na serwerze?

CPUIntel Xeon E3-1230v2 @ 3,3 GHz + SilentiumPC FERA 2 HE1224; MOBOMSI B75A-G43; GPUMSI Radeon R9 270x; RAM2x 4GB DDR3 Patriot 1333 MHz CL9; SSDGoodRam CX-100 120GB; HDDWD Blue 1TB;  PSUbeQuiet! L8-500W; BOXSilentiumPC Pax M70.

Projektowanie stron internetowych, identyfikacji wizualnej oraz grafiki użytkowej (facebook, youtube itp.).

#7 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 03 February 2014 - 21:28

Pewnie tak ;) Ale o tym decyduje raczej bezpośrednio Rock i Adam :) Na razie mamy ekipe trzech regularnie grających osób, które mają możliwość kickowania lub banowania osób. Ogółem nie jest źle, ja staram się temperować osoby, które zaczynają wyzywać innych graczy.

Ogólnie wychodzę z pewną propozycją - gdy pojawi się drugi dodatek myślę, czy nie warto wyrzucić najgorszych mapek z podstawki? Co sądzicie? W mojej ocenie takie wręcz arcydenne mapki - Operacja Blokada (Operation Locker) oraz Strefa Powodziowa (Flood Zone). Pierwsza to klaustrofobiczny bunkier do nabijania TeamKilli, druga to raj dla snajperów. Ogólnie obie mapki są oceniane dość dennie przez większość graczy. Jeżeli dojdzie nam kilka z drugiego dodatku, wydaje mi się, że wyrzucenie tych dwóch byłoby dobrą opcją. Co mówi lud?

#8 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 03 February 2014 - 21:30

A jaki ma to być w ogóle dodatek? Second Assault? Przecież tam nie ma żadnej mapy poza Caspian Border do dodania, ew. Gulf of Oman. W sumie Flood Zone i Operation Locker można by wyrzucić.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#9 Django

• Django

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 220
  • Napisano 03 February 2014 - 21:31

Pewnie tak ;) Ale o tym decyduje raczej bezpośrednio Rock i Adam :) Na razie mamy trzech regularnie grających osób, które mają możliwość kickowania lub banowania osób. Ogółem nie jest źle, ja staram się temperować osoby, które zaczynają wyzywać innych graczy.

Ogólnie wychodzę z pewną propozycją - gdy pojawi się drugi dodatek myślę, czy nie warto wyrzucić najgorszych mapek z podstawki? Co sądzicie? W mojej ocenie takie wręcz arcydenne mapki - Operacja Blokada (Operation Locker) oraz Strefa Powodziowa (Flood Zone). Pierwsza to klaustrofobiczny bunkier do nabijania TeamKilli, druga to raj dla snajperów. Ogólnie obie mapki są oceniane dość dennie przez większość graczy. Jeżeli dojdzie nam kilka z drugiego dodatku, wydaje mi się, że wyrzucenie tych dwóch byłoby dobrą opcją. Co mówi lud?

Kiedy wychodzi następny dodatek :P ? I jak się będzie nazywał :D Sorry że takie głupie pytanie :(

#10 Patrykk

• Patrykk

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 03 February 2014 - 21:34

Kiedy wychodzi następny dodatek :P ? I jak się będzie nazywał :D Sorry że takie głupie pytanie :(

Drugie uderzenie (Second Assault) i z tego co wiem to prace nad dodatkami są odłożone aż nie naprawia bugów w grze.

Pewnie tak ;) Ale o tym decyduje raczej bezpośrednio Rock i Adam :) Na razie mamy trzech regularnie grających osób, które mają możliwość kickowania lub banowania osób. Ogółem nie jest źle, ja staram się temperować osoby, które zaczynają wyzywać innych graczy.

Według mnie te mapy są dobra, a do dupy jest O Brzasku.

#11 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 03 February 2014 - 21:35

Według mnie te mapy są dobra, a do dupy jest O Brzasku.

Zaraz obok Lancang Dam najlepsza mapa :D.

Jeśli mamy wyrzucać mapy to trzeba zrobić głosowanie.

• damson lubi to

#12 Patrykk

• Patrykk

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 03 February 2014 - 21:36

Zaraz obok Lancang Dam najlepsza mapa :D.

Ja nie mogę jej ścierpieć, zwłaszcza na Dominacji. Jak tylko się przełączy to od razu wychodzę. Najlepsza mapa to Fabryka 311 :) 

#13 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

Reputacja: 295
  • Napisano 03 February 2014 - 21:47

Glosowanie i tyle :)

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#14 007John_Rambo007

• 007John_Rambo007

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 1
  • Napisano 10 February 2014 - 21:27

Ja bym proponował serwer z trybem Szturm 

#15 maniekb89

• maniekb89
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 18 February 2014 - 15:58

Jestem przeciw wyrzuceniu Locker'a. To jest fajna mapa, całkowicie odmienna i fajnie na niej pograć od czasu do czasu.

BF4 - WujekManiek

#16 amiapsychoyeah

• amiapsychoyeah
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 26 February 2014 - 17:35

jestem nowy, nie wiem czy było coś takiego poruszane, aczkolwiek uważam, że to istotna kwestia, mianowicie chciałbym, aby poruszony został temat tego, że jeżeli ktoś nie posiada dodatku China Rising to automatycznie nie może wejść na server, ludzie z podstawy też chcą pograć na tym serverze ze względu na Rocka i świetne ustawienia servera hitmarkery, minimapa na HC, czekam na odpowiedź :)

#17 iguana505

• iguana505
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 27 March 2014 - 17:21

Proponuje kilka rzeczy a dokladniej trzy.

Zmodyfikowanie/ustawienie pluginu, ktory odpowiada za sniperlimit tak aby przy wejsciu na serwer informowal gracza, kto jest aktualnie snajperem w jego teamie.

Proponuje rowniez zrobic glosowanie na wywalenie kilku najbardziej znienawidzonych map z gry jak i zrobic cos z mapa jedwabny szlak, poniewaz na malym podboju amerykanska armia moze podejsc do spawnu chinskiej armii i strzelac do nich z odleglosci 10-20 metrow.

Proponuje rowniez dodanie czegos co sprawia, ze dana mapa nie moze byc kilka razy.

#18 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 27 March 2014 - 17:32

@up jak to dobrze, że wszyscy przeglądają tematy w dziale! :)

1. Wpisanie !snipers nie jest trudne, a chyba widzimy kto jest zwiadowcą. Nie trudno się domyślić jaką ma broń.

2. http://forum.jarock....mapy-tryby-gry/

3. Jeśli to możliwe to owszem. Na tak.

Od siebie bym dodał, żeby nie zabierało snajperki po zabójstwie z np. pistoletu ręcznego. Dlaczego? Np. niedawno taka sytuacja: biegnę sobie na Omanie, przejmuję B, ale zabijam przeciwnika z pistoletu ręcznego i granata. Wbiegam na dach i ze snajperki. Po chwili padam za Sniper Limit, chociaż wcześniej spokojnie z tej broni zabijałem. Wkurzające jest to.

• Broda ty lubi to

#19 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 22 April 2014 - 10:22

Dlaczego tak się bitwy wydłużyły? Na niektórych mapach jest normalna liczba ticketów (600), a na niektórych 1040. Imo to nie ma sensu na zwykłym podboju, za długie to. I czemu nie ma votemap? ;x

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych