Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Super Hero

Super Hero Marvel DC Hero Arrow Superman Avengers

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 19 January 2014 - 18:10

tumblr_lxnu6lqkpG1r6l5sjo1_500.jpg

Marvel czy DC? Filmy czy seriale? Moce, a może zwykli ludzie? Premiery, a może opisy wcześniej wydanych seriali? Informacje o serialach w tego typu klimatach? Uznałem, że stworzenie takiego tematu będzie ciekawym pomysłem, przynajmniej zobaczymy ilu jest fanów na forum tego gatunku. Polecacie jakieś seriale lub filmy? Chcecie o czymś związanym z tymi klimatami pisać? Wolicie DC czy Marvela? Piszcie!

Od siebie polecam 2 seriale od DC Universe:

Oba są genialne, chociaż chyba Smallville według mnie jest lepsze. Pierwszy opowiada o Green Arrow'ie, drugi o Supermanie. W przypadku pierwszego leci aktualnie drugi sezon, a Smallville już jest zakończone, posiada 10 sezonów. Istnieją też inne seriale w tych klimatach, chociażby Marvel Agents of S.H.I.E.L.D, ale mi nie przypadło do gustu. W poprzednim roku mieliśmy dosyć dużo filmów w tych klimatach (tym razem głównie od Marvela, chociażby Iron Man 3 czy Wolverine). Osobiście czekam na The Flash, który ma wyjść we wrześniu tego roku i opowiadać o tytułowym Flash'u, czyli kolejnej postaci z komiksów DC. A co Wy o tym sądzicie? Polecacie jakieś seriale w tych klimatach? :)

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Super Hero, Marvel, DC, Hero, Arrow, Superman, Avengers

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych