Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Tapatalk i JaRock

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Napisano 19 January 2014 - 15:05

Witajcie mam problem

Otóż od ponad roku korzystam z aplikacji JaRock na Androida. Ostatnio doszedłem do wniosku, że również zacznę się udzielać na forum Benchmark (w końcu jedno z najpopularniejszych). Zainstalowałem apke Tapatalk, bo tylko z niej można korzystać z forum mobilnie. Początkowo wszystko było ok. Osobna apka do JaRock i osobna do Benchmark. Dopiero po parunastu godzinach gdy zacząłem uruchamiać JaRock to apka się chowała do paska, zaś na główny plan wskakiwał tapatalk cały czas coś wczytując. Mam to teraz non stop i na JaRocku mogę korzystać tylko z PC. Wiecie jak to naprawić? Mój telefon to Samsung Galaxy S2 i android 4.1.2

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#2 bass283

• bass283

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 23
  • Napisano 19 January 2014 - 15:07

A nie zaznaczyłeś gdzieś opcji że JaRock ma się domyślnie włączać w tapatalk? (o ile jest takowa opcja)

#3 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 64
  • Napisano 19 January 2014 - 15:10

Możesz korzystać z forum po staremu w aplikacji JaRock, wejdź w ustawienia aplikacji, znajdź Forum i odznacz korzystanie z Tapatalk (domyślnie jest włączone jeśli jest zainstalowany Tapatalk), ewentualnie możesz odinstalować Tapatalk. Dodałem go niedawno więc jeszcze nie wiem czy wszystko każdemu będzie działać. Poza tym zanim otworzysz forum z aplikacji JaRock to otwórz Tapatalk, znajdź tam jarock i najlepiej jeszcze się zaloguj, wtedy będzie działać, Tapatalk ma takie dziwne problemy.

Moje aplikacje na Androida: Ja, Rock!, Audio ReSilencer, Bat Walk, HTTP → FB

#4 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 19 January 2014 - 17:16

Odinstalowalem Tapatalk, ale w opcjach na JaRock nic o nim nie ma.

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#5 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 19 January 2014 - 17:25

Hehe, bo ukryłem, jeśli wykryje aplikacja że nie ma Tapatalk zainstalowanego to opcja jest ukrywana bo i tak wtedy nie jest używana :)

#6 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 19 January 2014 - 17:40

To co ja mam zrobic XD Patrzylem w Tapatalk i forum jest, ale wole oryginalna apke. A co do uzywania JaRock przez Tapatalk to nie ma ani w jednej ani w drugiej odpowiedniej opcji. Jesli jest na Jarock to musi byc Tapatalk zainstapowany, a jak jest to nie moge wbic sie na JaRocka bo odsyla na Tapatalk i buguje. Zamkniete kolo :/

graphic.png

#7 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 19 January 2014 - 21:20

Jak Tapatalk jest zainstalowany to jest opcja

Screenshot_2014-01-19-21-18-42.png

#8 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 19 January 2014 - 21:24

No ale jak mam zainstalowanego Tapatalk to nie mogę odpalić JaRock przez apke główną.Zaś jak odpalam JaRock przez TapaTalk to nie mam opcji forum.

graphic.png

#9 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 19 January 2014 - 22:00

Nie rozumiem...

#10 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 19 January 2014 - 22:24

Nie będzie lepiej odinstalować tapatalka i przełączyć się na aplikacje od Rock'a, a potem zainstalować tapatalk od nowa i nie włączać forum? 

ertbbb

#11 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 19 January 2014 - 22:34

Kubox, Twojej wypowiedzi jeszcze bardziej nie rozumiem...

#12 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

• Napisano 19 January 2014 - 22:38

Chodzi mi o to >

jeżeli nie może się przełączyć z tapatalka na aplikacje od CB i w tapatalku nie ma u niego takiej opcji to może odinstalować tapatalk'a. Wtedy Ja, Rock będzie jako główna aplikacja do forum. Jak potem wgra tapatalk'a od nowa to i będzie używał go po staremu. Do forum będzie Ja,Rock, a do reszty tapatalk.

ertbbb

#13 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 19 January 2014 - 22:41

W Tapatalk nie ma takiej opcji, jest w JaRock, a Tapatalk jest wykrywany zawsze w momencie włączenia ustawień lub kiedy chcesz link do forum otworzyć itp, więc nie ma sensu przeinstalowywać Tapatalka. Testowałem to wszystko dokładnie :P a teraz z Tapatalka odpisuję.

#14 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

• Napisano 19 January 2014 - 23:00

Pobrałem sobie zwykłego Tapka. Zapomniałem gdzie jest opcja by zapamiętał hasło. Co się zaloguję to jak wyjdę muszę pisać wszystko od nowa. Doradzisz coś?

ertbbb

#15 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 19 January 2014 - 23:21

hmm, mi pamięta.

a jesteś zalogowany przez Tapatalk ID? Ja jakoś połączyłem konto Tapatalk z JaRock i teraz nawet jak usunę Tapatalk a potem dam zaloguj się przez Google+ to mam wszystkie fora i od razu zalogowany jestem (albo muszę dać zaloguj przez tapatalk ID czy coś)

może przeinstaluj go / wyczyść dane.

#16 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

• Napisano 19 January 2014 - 23:40

Już jest ok. Połączyłem się na Google i działa.

ertbbb

#17 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 20 January 2014 - 1:24

Dobra go objasnie krok po kroku. Gdy mam zainstalowanego Tapa i apke JaRock to na forum moge wchodzic tylko przez Tapa. Gdy klikam w apke jarock to wyskakuje mi odrazu Tapa (a jarock w tle) i nie mam jak przelozycz bo automatycznie przekierowywuje do Tapa. Gdy odinstalowuje Tapa to znowu JaRock normalnie chodzi, ale nie mam opcji o ktorej mowil Phan (te aby nie uzywal Tapa). Teraz juz rozumiecie :) ?

graphic.png

#18 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 20 January 2014 - 1:26

A jaką masz wersję Androida? Najwyżej wydam nową wersję i nie będę ukrywał tej opcji.

Sorki, mogłem spojrzeć na 1 post, nie było pytania :)

#19 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 20 January 2014 - 2:44

No to widze, ze przeczytales :) To czekam na update ^^

graphic.png

#20 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 687
  • Napisano 20 January 2014 - 11:24

Wlaczajac apke od razu przekierowuje cie na forum?
    A masz ja w 'pamieci'? Tzn. wyskakuje c ona na liscie, gdy przytrzymasz 'home'?
    Jesli tak to ja z tamtad wywal i wtedy normalnie powinna ci sie odpalic 'strona glowna' apki z zakladkami. Wtedy przytrzymujesz te 'trzy kreski', wchodzisz w opcje i ustawiasz.

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych