Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

War Thunder [Zamknięta Beta Wojsk Lądowych] - opinie

war thuder czołgi pojazdy lądowe pojazdy przeciwlotnicze pojazdy przeciwpancerne BETA walka lądowa nowości

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wojska Lądowe w War Thunder (13 użytkowników oddało głos)

Czy twoim zdaniem wojska lądowe w War Thunder zapowiadają się dobrze? (Proszę nie brać pod uwagę bugów gry, gdyż jest to beta)

1. Tak, gra zapowiada się dobrze (10 głosów [76.92%])

Procent z głosów: 76.92%

2. Tak, ale powinni zmienić kilka rzeczy. (2 głosów [15.38%])

Procent z głosów: 15.38%

3. Przeciętnie, są plusy i minusy. (1 głosów [7.69%])

Procent z głosów: 7.69%

4. Nie, wiele rzeczy mi się w niech nie podoba. (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

5. Nie, nie widzę przyszłości dla wojsk lądowych w War Thunder. (0 głosów [0.00%])

Czy śledzisz nowości, o wojskach lądowych w War Thunder?

1. Tak, jestem na bieżąco. (3 głosów [23.08%])

Procent z głosów: 23.08%

2. Tak, sprawdzam raz na jakiś czas. (4 głosów [30.77%])

Procent z głosów: 30.77%

3. Czasem gdzieś o tym usłyszę (6 głosów [46.15%])

Procent z głosów: 46.15%

4. Nie, nie obchodzi mnie to. (0 głosów [0.00%])

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Kuba.!

• Kuba.!
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 11 January 2014 - 14:58

Witajcie, założyłem ten temat by dowiedzieć się jakie macie opinie na temat wojsk lądowych w War Thunder, piszcie tu co wam się podoba, co się NIE podoba, co byście zmienili, pomysły również są mile widziane. Jakie macie zdanie na temat BETY? Filmiki są dostatecznej jakości? Dostatecznie dużo pokazują? Podoba wam się artyleria? Jakie szanse według was mają czołgi z samolotami? Jakie szanse może mieć czołg X z czołgiem Y? Jak to zostanie rozwiązane? Kilka pytań tak żeby łatwo było zacząć :)

Pozdrawiam

Kuba

#2 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 11 January 2014 - 16:44

Nie grałem, ale tylko czekam aż otworzą betę i idę grać. Oczekiwania mam wielkie, co z tego wyjdzie to nie wiem. Gra wygląda pięknie, a po tym co zrobili z samolotami widać, że raczej tego nie zepsują. Filmów z gry prawie nie oglądam, wolę poczekać, ew. poczytać opinie.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#3 Kuba.!

• Kuba.!
    • Użytkownik

• Napisano 12 January 2014 - 0:26

Ciekawe kiedy otworzą? Moim zdaniem mają jeszcze dużo pracy. Na pewno się z Tb zgodzę, że grafika jest wspaniała, boje się jedynie co do tej artylerii, może to popsuć rozgrywkę. Być może, dobrym rozwiązaniem, jeśli już muszą ją wprowadzić, było by zrobienie czegoś takiego jak moździerz w Battlefield 3. Powiększa się minimapa, (wyświetlają się na niem podświetlone czołgi) pojawia się krzyżyk (lub inny celownik), wybierasz miejsce(Celowanie tylko z minimapy, zero pokazywania terenu) strzelasz, pocisk trafia w okolicy krzyżyka, ale to czy trafisz to już zależy tylko od szczęścia. Kwestia jednak taka, że jest to mało wciągający sposób i może się nie przyjąć. Z drugiej strony, jest to dość dobre odwzorowanie prawdziwego działania artylerii.

#4 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 12 January 2014 - 12:22

Nie wiem jak to jest w WT, ale w World of Tanks jest w miarę przyjemna artyleria. Tam o ile się nie mylę mamy po prostu dużo większy zasięg pola widzenia.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#5 Kuba.!

• Kuba.!
    • Użytkownik

• Napisano 12 January 2014 - 14:59

Podczas II Wojny Światowej, wyglądało to tak że stało kilka dział samobieżnych, dostawały przez radio, informacje o położeniu wroga, i w to miejsce leciały pociski. Uszkadzały przede wszystkim odłamki, bo gdy pocisk artyleryjski trafił w czołg... to potem nie wiadomo czy to był czołg, czy może coś innego. 

WOT mocno przerobił system działania artylerii. Mi osobiście się nie podoba, ale są ludzie którzy to lubią. Słyszałem, za to że w WT ma być artyleria.. I widziałem sposób jej działania, który mnie niestety nie zadowala. Mam nadzieje że ją usuną lub zmienią sposób działania. Pozostaje czekać na otwarcie bety, i się przekonamy.

#6 Ferdzio

• Ferdzio

Nowicjusz

• ZBANOWANY
    • Pip

Reputacja: 12
  • Napisano 15 February 2014 - 20:24

Nie mogę się doczekać kiedy se pojeżdżę czołgiem :D

#7 Wojtas399

• Wojtas399
    • Użytkownik

Reputacja: 5
  • Napisano 15 March 2014 - 7:53

Grałem, gram i będę grał. World of Tanks never again!
    Staram się być na bieżąco z update'ami i grać gdy tylko otwierają serwery jak np dziś.
    Plusem i zarazem minusem jest iż osoba która otrzymała dostęp do CBT nie może zainstalować gry na więcej niż jednym PC. Jako iż mój PC przeszedł spory Upgrade muszę teraz to zgłaszać supportowi WT by nie dostać bana:)
    Jeżeli chodzi o rozgrywkę bardzo szybko panowie z Gaijin to rozwijają. Balistyka pocisków stoi na wysokim poziomie. Udźwiękowienie jest naprawdę solidnie odwzorowane. Zachowanie się maszyn podczas poruszania jest takie jak być powinno czyli zgodnie z realiami. Grywalność jest dużą zaletą tej gry, powoduje mniej nerwów niż jej "konkurent" firmy Wargaming. Jeśli chodzi zaś o grafikę tu chyba nie trzeba wiele pisać. Jest po prostu powalająca względem World of Tanks. Odzwierciedlenie maszyn jest imponujące, tak wiele szczegółów i ich jakość zachwyca oko. W skali od 1 do 10 gdzie 1 to najgorsze a 10 mega wypas daje tej grze 8,5. Jest jeszcze dużo do zrobienia co sami panowie z Gaijin twierdzą i piszą na oficjalnym forum. Jest to moja opinia na temat tej gry i zapewniam 0 stronniczość względem World of Tanks, w którą grałem przeszło 2 i pół roku. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć screeny z gry mogę je udostępnić, NDA na to pozwala :)

Podczas II Wojny Światowej, wyglądało to tak że stało kilka dział samobieżnych, dostawały przez radio, informacje o położeniu wroga, i w to miejsce leciały pociski. Uszkadzały przede wszystkim odłamki, bo gdy pocisk artyleryjski trafił w czołg... to potem nie wiadomo czy to był czołg, czy może coś innego.
    WOT mocno przerobił system działania artylerii. Mi osobiście się nie podoba, ale są ludzie którzy to lubią. Słyszałem, za to że w WT ma być artyleria.. I widziałem sposób jej działania, który mnie niestety nie zadowala. Mam nadzieje że ją usuną lub zmienią sposób działania. Pozostaje czekać na otwarcie bety, i się przekonamy.

Tak jest artyleria dokładnie taka jak opisałeś. Dostaje ona informacje przez radio i następuje ostrzał :) oczywiście nie jest on w ciągu sekundy :) Wrogi pojazd, który znajduje się w polu ostrzału dostaje tez informacje że jego pozycja może być ostrzelana :) mam nadzieje, że zaspokoiłem Twoją ciekawość i nabrałeś jeszcze więcej apetytu :)

Użytkownik MaxiLager edytował ten post 15 March 2014 - 11:45
    Ahhhr ! Kamracie połączyłem twoje dwa posty ! MaxiLager

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: war thuder, czołgi, pojazdy lądowe, pojazdy przeciwlotnicze, pojazdy przeciwpancerne, BETA, walka lądowa, nowości

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych