Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Odbanowanie konta.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#21 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 06 November 2015 - 19:13

Witam 

Przy okazji podepnę się do tematu. 

Pewnego razu sobie wchodzę na tsa chciałem sobie znaleźć team i tak przechodząc z kanału na kanał dostałem bana na Troll <You are banned permanently. Reason: "Troll"> <?> 

Mój nick to Szejmus. Czy można prosić o unbana? Postanawiam poprwę :D. HELP

I bardzo słuszne, przeszkadzasz ludziom skacząc po kanałach i pytając w stylu "gracie w csa?". Słusznie i ja palcem nie kiwnę, by go zdjąć  ;)

#22 Szejmus2

• Szejmus2
    • ZBANOWANY

Reputacja: 0
  • Napisano 06 November 2015 - 21:27

I bardzo słuszne, przeszkadzasz ludziom skacząc po kanałach i pytając w stylu "gracie w csa?". Słusznie i ja palcem nie kiwnę, by go zdjąć  ;)

Halo ale innych unbanowałeś za to. Co to za niesprawiedliwość? Przecież postanowiłem poprawę. Halo

#23 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 07 November 2015 - 1:03

Twoim nastawieniem pokazałeś właśnie, że nie warto cię odbanować. Każdy użytkownik musi przestrzegać regulaminu. Ten zabrania miedzy innymi skakania po kanałach i przeszkadzani innym. Unbana nie będzie, a każdy następny post zostanie usunięty.

Wszystkie posty z wyzwiskami zakrywam. Administracja podjęła już decyzję i unbana z ich strony nie będzie. Jeżeli chcesz walczyć o swoje prawa, została tobie opcja kontaktowania się z samym Rockiem. Napisz E-Maila, a może odpowie.
    Wszystkie wyzwiska proszę zostawić dla siebie. Jeżeli chcesz się domagać swoich praw, to proszę pisać bezpośrednio z Administracją. Jeżeli będziesz spamował w tym temacie, zablokujemy ci możliwość pisania na forum.
    Pozdrawiam, Kubox

ertbbb

#24 rzubi

• rzubi
    • Użytkownik

• Napisano 09 November 2015 - 13:39

Byłem dzisiaj na ts jarock.ts3bahu.com i wszystko mi działało poprawnie. Zminimalizowałem ts i później patrze a tam mnie rozłączyło. Próbuję się połączyć ponownie i widze :

<13:33:22> Trying to resolve hostname jarock.ts3bahu.com

<13:33:22> Trying to connect to server on jarock.ts3bahu.com
    <13:33:23> You are banned permanently. Reason: "Troll"

Mój nick na TS to rzubi
    Co jest nie tak?

#25 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Napisano 09 November 2015 - 13:54

Dlaczego niby co czytam ten watek to 90% banow to "troll" i nikt nigdy nie wie z uzytkownikow za co go dostal ;_;

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#26 rzubi

• rzubi
    • Użytkownik

• Napisano 09 November 2015 - 14:22

ja niewiem za co dostałem. wczoraj nic nie robilem normalnie gadalismy dzisiaj tylko siedzialem na ts nie skakalem po kanalach ani nic :)

#27 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 687
  • Napisano 09 November 2015 - 14:27

Dlaczego niby co czytam ten watek to 90% banow to "troll" i nikt nigdy nie wie z uzytkownikow za co go dostal ;_;

Tak to jest, jak administracja nie podaje normalnych powodów do banów.

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#28 rzubi

• rzubi
    • Użytkownik

• Napisano 09 November 2015 - 14:31

kiedy moge liczyć na jakiegoś unbana?

#29 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 09 November 2015 - 14:52

kiedy moge liczyć na jakiegoś unbana?

Skoro go dostałeś, to ktoś musiał to zrobić manualnie. Ręcznie. Czyli słusznie. Innej opcji nie ma. Na TSe siedzi po 100-150 osób, jeżeli ktoś z obsługi ci go wlepił to nie przez przypadek.

Troll, to po prostu defaultowe wyjaśnienie. Tzn. kiedy ktoś z obsługi TSa klika "Ban" to taki powód jest jakby "standardowo" w powodzie. Właściciel TSa tak ustawił, można wpisywać ręcznie powód... tylko po co.

#30 rzubi

• rzubi
    • Użytkownik

• Napisano 09 November 2015 - 14:57

To moge wiedzieć za co niby go dostałem?

#31 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 09 November 2015 - 15:06

To moge wiedzieć za co niby go dostałem?

Najczęściej jest to za skakanie po kanałach - z cyklu dołączę do jednego gdzie są ludzie, potem do drugiego, trzeciego, szóstego. Powinno być zdjęte ;)

#32 rzubi

• rzubi
    • Użytkownik

• Napisano 09 November 2015 - 15:09

No to niestety ale nie przeskakiwałem po kanałach. Tak jak mówie wczoraj po streamie izaka  siedzialem na jednym. Dzisiaj jak weszlem na SUB AREA to siedzialem cały czas tylko na tym. Na nic innego nie wchodziłem. Więc chyba nie słuszny ban..

Dzięki za zdjęcie. 5! :)

Użytkownik rzubi edytował ten post 09 November 2015 - 15:10

#33 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Napisano 09 November 2015 - 15:26

Bardziej mi Broda ty chodzilo, ze uzytkownicy nigdy nie wiedza za co. Dlatego jak ja banuje gdzies to zawsze indywidualnie wpisuje powod, by potem wiedziec.

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#34 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 10 November 2015 - 23:40

rzubi jaki masz nick na ts?

#35 Normal

• Normal
    • Użytkownik

• Napisano 06 February 2016 - 20:23

Witam

Chciałbym prosić o odbanowanie mnie na kanale teamspeak. Dostałem instant bana bez przypadek od bandita na kanale 

jarock.ts3bahu.com:9987

"you are banned permanently. Reason: "wtf"

#36 KifKick

• KifKick
    • Użytkownik

• Napisano 07 February 2016 - 0:48

Witam, ja mam taki problem, bo chciałem dziś wejść na kanał Zmiju97, ponieważ jestem jego subskrybentem. O dziwo spotkał mnie error z wyjaśnieniem: "You are banned permanently." bez podania powodu. Nie skakałem po kanałach, nie trollowałem, nie wchodziłem nie proszony na kanały. Nie zależy mi na tym żeby trollować itp. , z powodu że co jakiś czas wbijamy (tzn. subskrybenci) na jego kanał i gramy razem.

Nick: KifKick

Pozdrawiam.

#37 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 07 February 2016 - 9:23

Nie skakałem po kanałach

Otrzymałeś banicję od moderatora działu na 12 godzin i zostało to poprawione na permanentny. Z tego, co widzę to właśnie za skakanie po kanałach - zmianę kanału blisko 10 razy w ciągu minuty, wczoraj, około godziny 22:25. Osób mogących banować na TSie jest mało. Skoro jeden z moderatorów działu (przykładowo mod Żmija na TSie) cię zbanował to nie zrobił tego przypadkiem. Na razie zdejmuję ;)

#38 KifKick

• KifKick
    • Użytkownik

• Napisano 07 February 2016 - 23:29

Nie skakałem po kanałach

Otrzymałeś banicję od moderatora działu na 12 godzin i zostało to poprawione na permanentny. Z tego, co widzę to właśnie za skakanie po kanałach - zmianę kanału blisko 10 razy w ciągu minuty, wczoraj, około godziny 22:25. Osób mogących banować na TSie jest mało. Skoro jeden z moderatorów działu (przykładowo mod Żmija na TSie) cię zbanował to nie zrobił tego przypadkiem. Na razie zdejmuję ;)

Ahhh! Możliwe że to było przez Addon na TS3 z moda do Army 3. W takim razie bardzo przepraszam!

#39 ASHOTV

• ASHOTV
    • Użytkownik

• Napisano 15 April 2016 - 21:19

Witam otóż chciałbym prosić o unbana. Dostałem go za "Gadanie głupot, bucie mentalnym gimbusem! Troll", choć nic nie mówiłem nie wiem czy właścicielowi kanału pomyliły się osoby ale to chyba jakiś pomyłka mój nick to "jer223" i prosiłbym o unbana.

#40 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 16 April 2016 - 13:16

Witam otóż chciałbym prosić o unbana. Dostałem go za "Gadanie głupot, bucie mentalnym gimbusem! Troll", choć nic nie mówiłem nie wiem czy właścicielowi kanału pomyliły się osoby ale to chyba jakiś pomyłka mój nick to "jer223" i prosiłbym o unbana.

Nie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych