Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Odbanowanie konta.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

#1 Varden

• Varden
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 03 January 2014 - 17:04

Witam. Chciałem prosić o odbanowanie konta "Varden" na ts3bahu.com. Wczoraj dostałem kanał, wszystko działało elegancko. Dziś rano przy próbie wejścia na kanał, pojawił sie komunikat że zostałem permamentnie zbanowany z powodem - troll. Nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób trollowałem użytkowników ponieważ cały czas korzystałem z mojego kanału na którym rozmawiałem tylko chwile z kolegą.
    Tak więc bardzo prosze o odbanowanie tego konta, a jeżeli nie ma takiej możliwości to prosiłbym chociaż o jakąś informacje w jaki sposób dopuściłem sie trollu na użytkownikach.

• ewpsxigq lubi to

#2 TS3Bahu

• TS3Bahu

Nowicjusz

• TS3Bahu
    • Pip

Reputacja: 20
  • Napisano 04 January 2014 - 15:32

Witaj !

Sprawdziłem twoje połączenie oraz UID nie ma w logach nic o banie o podanym powodzie.

Prosiłbym, o przeinstalowanie klienta teamspeak 3 oraz zrestartowanie ponownie komputera, mieliśmy na serwerze już kilka przypadków z podaną sytuacją, gdzie użytkownicy próbowali dołączyć na serwer ale niestety dostawali wiadomość że zostali zbanowani, a w praktyce ban nie istniał w banliście.

Jeżeli problem się powtórzy, proszę napisać do mnie na adres E-mail: [email protected]

Pozdrawiam serdecznie

Mateusz Gladosz

CEO & Founder

TS3Bahu

#3 bass283

• bass283

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 23
  • Napisano 04 January 2014 - 15:45

Możliwe że to przez zmienne IP, ja tak kiedyś miałem na serwerach z GTA: SA (SAMP)

#4 Shibotu

• Shibotu

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 23 January 2014 - 11:16

Witam serdecznie nie wiem czy dobry dzial ale nic innego nie znalazlem wiec pisze tutaj. Wczoraj ogladajac stream u Rocka wyswietlil mi sie komunikat ze dostalem bana na ts3bahu.com nie bardzo wiem co jest powodem takiej sytuacji :-) nie wiem nawet gdzie moge spradzic czy to na stale czy na jakis czas. Jezeli zrobilem cos niezgodnego z regulaminem lub obrazilem kogos to bardzo przepraszam i prosze o odbanowanie mojego konta.

#5 TS3Bahu

• TS3Bahu

Nowicjusz

• TS3Bahu
    • Pip

• Napisano 23 January 2014 - 19:07

Witam serdecznie nie wiem czy dobry dzial ale nic innego nie znalazlem wiec pisze tutaj. Wczoraj ogladajac stream u Rocka wyswietlil mi sie komunikat ze dostalem bana na ts3bahu.com nie bardzo wiem co jest powodem takiej sytuacji :-) nie wiem nawet gdzie moge spradzic czy to na stale czy na jakis czas. Jezeli zrobilem cos niezgodnego z regulaminem lub obrazilem kogos to bardzo przepraszam i prosze o odbanowanie mojego konta.

Witaj !

Aby dołączyć na serwer  teamspeak 3 musisz rozwiązać problem z nickiem. Dozwolone duże i małe znaki oraz liczby. Więcej info tutaj: http://tnij.org/ts3bahubanregex

2 sposoby na rozwiązanie problemu:

1. Connections > Connect następnie wpisując adres IP: ts3bahu.com oraz nick np. Shibotu i Connect.

2. Jeżeli dołączasz na serwer za pośrednictwem "invite buddy" linku z chatu jarock.pl ( twitch.tv ) proszę wcisnąć kombinację klawiszy ( CTRL + I ) następnie zmienić rekord nickname, zapisać zmiany za pomocą kliknięcia w przycisk OK. Ponownie możesz kliknąć w link i spróbować dołączyć.

#6 VenT

• VenT
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 23 September 2014 - 18:19

Witam. Podobnie jak Varden przy próbie wejścia na serwer pojawia się komunikat: You are banned permanently. Reason: "TROLL". Nie pamiętam kiedy ostatnio chciałem wejść na serwer ani tym bardziej za co mógłbym dostać bana. Nick VenT. Dodam, że przeinsstalowałem całego TSa. IP mam stałe. Dzięki z góry, 

#7 TS3Bahu

• TS3Bahu

Nowicjusz

• TS3Bahu
    • Pip

• Napisano 23 September 2014 - 18:39

Witam. Podobnie jak Varden przy próbie wejścia na serwer pojawia się komunikat: You are banned permanently. Reason: "TROLL". Nie pamiętam kiedy ostatnio chciałem wejść na serwer ani tym bardziej za co mógłbym dostać bana. Nick VenT. Dodam, że przeinsstalowałem całego TSa. IP mam stałe. Dzięki z góry, 

Podaj Address IP abym mógł Cie znaleźć w bazie ban listy, napisz na E-mail: [email protected]

#8 Raf4uu

• Raf4uu
    • Użytkownik

• Napisano 24 September 2014 - 10:53

Witam. Nie będę zakładał nowego tematu aby uniknąć spamu. Mam podobny problem jak kolega wyżej, lecz ban jest na tydzień i za 'Obraze admina'. Na TS siedzę tylko na kanale kolegi, jest to kanał nr. 571 o nazwie zMakers, więc raczej niemożliwe jest abym kiedykolwiek obraził jakiegokolwiek admina. Mój nick to Teequee lub Rafal. Proszę o pomoc i serdecznie dziękuję!

#9 Sc0ubanY

• Sc0ubanY
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 05 November 2014 - 18:51

Witam, Mam podobny problem jak u kolegów wyżej , dostałem ban na 6 dni z powodem "tROLL" nie wiem za co i dlaczego , Mój nick na ts skubany  , Proszę o pomoc :)

Pozdrawiam 

Sc0ubanY

@Okej bana już nie mam ...

#10 TryHunterNinja

• TryHunterNinja
    • Użytkownik

• Napisano 13 November 2014 - 7:31

Dzień dobry! Dawno temu, kiedy jeszcze byłem młody i nie miałem "swojego" nicku, korzystałem z nicku hunterpl. I za to wlasnir dostalem bana. Czy jest szansa na zdjecie go? Pzdr. TryHunter

#11 DISTRIKT

• DISTRIKT
    • Użytkownik

• Napisano 10 December 2014 - 21:34

Witam dostałem bana ts3 jarock.ts3bahu.com za rzekome podszywanie się pod użytkownika "Dis.". Pragnę zaznaczyć, że osoba która przyznała mi bana za nick jest jaka nie zrównoważona, nie dostrzec różnicy w nicku DISTRIKT a Dis to lekka przesada nie mam zamiaru pod kogoś się podszywać gdyż jest to żalosne... Proszę o szybki unban

Ps.

siedzę na streamach Mrskokofly i nie mialem zamiaru nigdy sie podszywać pod nikogo ze wzgledu ze mam to w glebokim poważaniu. Z góry dzięki.

#12 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 11 December 2014 - 11:47

ELDO plejasy. Nie moge jebnąć tu tematu, więc postne sobie tu i przejdę do konkretów. Dostałem bana na ts3 jarock.ts cos tam dalej, bo rzekomo podszywam sie pod jakiegoś "Dis.", nie mam zamiaru klocic sie kto dluzej posiada owy nick czy cos takiego zalosnego. Przepraszam ale różnicy ktoś pomiędzy DISTRIKT a Dis. nie dostrzega ? to tak jak mówić może morze :P Proszę o ube. Bez pozdrowien.

POWTARZAM ODBANOWAĆ UZYTKOWNIKA  "DISTRIKT",  WIDZA MRSKOKOSFLY...

Takim słownictwem, podejściem i buraczyzmem raczej zmniejszasz swoje szanse na zdjęcie tego bana na TSie.

• ZiggyGG i Maatt lubią to

#13 Diger

• Diger
    • Użytkownik

Reputacja: 5
  • Napisano 14 December 2014 - 15:35

Nie śpieszno do pomocy przy takim... nastawieniu..., nie mniej możesz już wchodzic na swój nick.

#14 GrubszyNizReka

• GrubszyNizReka
    • Użytkownik

• Napisano 25 September 2015 - 11:46

Witam,  widzę że ludzie piszą tutaj posty więc też tak uczynię.

Otóż wbiłem sobie dzisiaj na ts'a pod nickiem ''skowron''. Siedziałem na rozmówkach w kanale SouShibo nikogo nie było akurat to zacząłem przeglądać kanały. Pode mną siedzieli Brodaty z Lenartowym + jakiś człowiek co skakał po kanale także moim. Spróbowałem wejść na ten kanał i o dziwo udało mi się wbić (sądziłem że jest odgórnie zablokowany). Napisałem coś w stylu ''lol tu się da wejść'' i potem koleżka co wszedł przede mną dostał bana więc chciałem napisać że przepraszam wychodzę ale cóż nie zdążyłem.  Prosiłbym o UB jeśli to możliwe, poniżej dodaje SS

48e52c16b40e.png

Już zdjęci dzięki :P

Użytkownik GrubszyNizReka edytował ten post 25 September 2015 - 13:14

#15 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 25 September 2015 - 13:04

Okej, zdjęty ;)

#16 Yuki

• Yuki
    • Użytkownik

• Napisano 29 September 2015 - 17:57

Heh miałem podobnie co GrubszyNizRzeka(xD) bo kliknąłem na kanał gdzie był Brodaty i ktoś jeszcze i miałem takie WTF czemu nie ma typowego tekstu że nie mam dostępu, patrze a tu jestem na kanale :o szybko wyszedłem ale i tak złapałem bana ^^  Prosiłbym o unbana 

#17 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 29 September 2015 - 19:36

Zdjęty.
    Widzisz, taka przestroga - nie skacz po kanałach jak szalony ;) Jeżeli ktoś doskakuje na kanał na jakim rozmawiam, po chwili przeskakuje na kolejny i na kolejny i na kolejny (minimum 4) to jeżeli zauważę to wlepiam bana. Dołączaj do tego kanału, na którym chcesz rozmawiać, a nie do różnych kilku w  ciągu minuty ;)

#18 losiek

• losiek
    • Użytkownik

• Napisano 05 October 2015 - 23:26

Witam ja mam taki problem, gdy wchodze na ts mam taki o to komunikat You are banned permanently. Reason: "Zmien Awatar". Czy mógłby mnie ktos odbanować?

#19 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 05 October 2015 - 23:34

Masz unbana. 

#20 Szejmus2

• Szejmus2
    • ZBANOWANY

• Napisano 06 November 2015 - 18:52

Witam 

Przy okazji podepnę się do tematu. 

Pewnego razu sobie wchodzę na tsa chciałem sobie znaleźć team i tak przechodząc z kanału na kanał dostałem bana na Troll <You are banned permanently. Reason: "Troll"> <?> 

Mój nick to Szejmus. Czy można prosić o unbana? Postanawiam poprwę :D. HELP

Użytkownik Szejmus2 edytował ten post 06 November 2015 - 19:07

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych