Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Serwer Battlefield 4 - jarock.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

#21 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 06 December 2013 - 16:23

Wiele rzeczy z tego co napisaliście zostanie wprowadzone, ale pragnę zauważyć, że nadal są problemy ze stabilnością serwerów i dostępnością odpowiednich pluginów :)

Wszystko w swoim czasie .

Co do następnego serwer. Na 99% powstanie jeszcze serwer 64 slotowy, ale najprędzej stanie się to po nowym roku. 

#22 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 687
  • Napisano 06 December 2013 - 16:56

Również Hardcore czy normal? (ten drugi)

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#23 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 06 December 2013 - 17:01

Również Hardcore czy normal? (ten drugi)

Zapewne też hardcore.

#24 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 06 December 2013 - 20:26

Mi się wydaje, że jednak drugi na normalu byłby lepszym rozwiązaniem. Zawsze jakaś różnorodność, a warto przypomnieć, że nie każdy lubi grać na hc :).

• damson i Hardkor lubią to

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#25 QuickCygan

• QuickCygan

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 175
  • Napisano 07 December 2013 - 17:26

Albo dostałem bana, albo coś jest nie tak, bo nie mogę wbić na serwer Jarock.pl

Jeśli to jest ban to nigdy jeszcze nie wszedłem na ten serwer, dzisiaj chciałem zagrać, a tu taki zonk, wywala z błędem za każdym razem, a na innych serwerach działa.

Moj nick na Battlelog'u to CyganQ.

#26 Rafs0n

• Rafs0n
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 13 December 2013 - 19:01

Witam mam ten sam problem co QuickCygan

#27 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 13 December 2013 - 19:58

Problem ten zgłasza wiele osób, dotyczy on przepełnionej kolejki - gdy do dołączenia czeka 10+ osób pojawiają się problemy i jest to wina najprawdopodobniej po stronie usługodawcy serwera.

Bana QuickCygan na pewno nie masz :P Aktualnie nasza lista zawiera około 6 banów, z czego 4 nadane zostały za bardzo wulgarne zachowanie w grze, 1 na życzenie (  :blink: ) oraz jeden za prawdopodobnie używanie lewych programów. Niestety nasz serwerek jest dość skromny (32 sloty) oraz jest bardzo często oblegany wieczorami - po kilkanaście osób w kolejce. Jak mówiłem - to powoduje te problemy. Z tego, co słyszałem to w nowym roku może pojawić się kolejny serwer, ewentualnie sam szarpnę się na 32-slotowy serwer HC postawiony na Rush (aktualny jest tylko na conquest), oczywiście pod patronatem Jarock.pl. Ten wątek będę musiał jeszcze obgadać z Adamem, bo są kwestie "bycia fair" (mój serwer posiadałby sloty VIP). Sprawę po prostu obserwujcie za pomocą forum.

Niestety moi drodzy - nie pozostaje nic innego tylko polowanie na małą kolejkę do serwera.

#28 Rafs0n

• Rafs0n
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 13 December 2013 - 20:10

Gdy chcę połączyć się jako widz jest to samo powód może być ten sam mimo tego że na miejsce dla widza niema kolejek ? 

#29 HighStyled

• HighStyled

Gaduła

• Streamer
    • PipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 16 December 2013 - 1:01

OK potwierdzam - jest jakiś problem i nie jest to przez kolejki. Dzisiaj było ok. 26 graczy na serwerze i próbowałem się połączyć ok. 10 razy - ciągle DC z błędem, że nie można połączyć się z serwerem... Dodam jeszcze, że pół minuty później już byłem połączony z innym serwerem bez żadnych problemów. Po końcu mapy spróbowałem znowu na jarock.pl wbić - bez rezultatów.

O problemach myślę, że świadczy również fakt, że wczoraj o 1 w nocy serwer już był pusty.

Edycja: OK dzisiaj był patch i chyba już jest ok? Przynajmniej ja wbiłem bez problemu. :)

Edycja2: Ale się tu upiszę z raportami. Niestety, ale problem nadal występuje. Pomimo tego, że były wolne sloty na serwerze, dziesięciokrotnie próbowałem się połączyć i nic z tego. Może dlatego, że wiele osób naraz próbuje się połączyć? Nie wiem. Ale skoro problem występuje nawet, jak jest 10 slotów wolnych, to myślę, że to coś innego. Ok. dwie godziny temu natomiast udało mi się już wbić, ale serwer był opustoszały - grało nas 10v10, a po końcu mapy zostało 3v3. Na innych polskich serwerach duży ruch - tutaj też by był, gdyby nie te problemy... 

Użytkownik HighStyled edytował ten post 17 December 2013 - 1:17

#30 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 06 January 2014 - 21:50

Propozycja: Usunięcie trybu rund i dodanie Vote-Map

Najpierw gramy 20-30 minut jedną mapę, a później drugie tyle to samo, ale z innymi stronami. Nie lepiej ustawić jedno? Zauważyłem, że wielu graczy wychodzi jak kończy się runda i będzie znowu ta sama mapa. Do tego można by dodać głosowanie na mapę, ew. kolejność losową (jest to możliwe?). Ciągle te same mapy w określonej kolejności robią się nudne.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#31 HighStyled

• HighStyled

Gaduła

• Streamer
    • PipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 07 January 2014 - 20:17

Popieram Glocka, zwłaszcza, że ta zmiana stron kompletnie nic nie zmienia, to nie CS:)

#32 damson

• damson

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 89
  • Napisano 07 January 2014 - 20:33

Takowa zmiana stron jest dobra gdy gramy szturm natomiast na pozostałych trybach jest zbędna.

CPUIntel Xeon E3-1230v2 @ 3,3 GHz + SilentiumPC FERA 2 HE1224; MOBOMSI B75A-G43; GPUMSI Radeon R9 270x; RAM2x 4GB DDR3 Patriot 1333 MHz CL9; SSDGoodRam CX-100 120GB; HDDWD Blue 1TB;  PSUbeQuiet! L8-500W; BOXSilentiumPC Pax M70.

Projektowanie stron internetowych, identyfikacji wizualnej oraz grafiki użytkowej (facebook, youtube itp.).

#33 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 08 January 2014 - 5:06

Dajcie mi czas do końca tygodnia ;) (sesja in progress) 

#34 Patrykk

• Patrykk

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 109
  • Napisano 14 January 2014 - 22:32

Szkoda, że Chińska Nawalnica jest potrzebna do gry :/

#35 Bansu

• Bansu

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 81
  • Napisano 15 January 2014 - 7:22

Dobrze że kupiłem z Chińską, :D

lzLx8pQ.png

CPU I5-3570 Mobo GA-H61-M-S2PV 8GB HyperX 1333MHz GPU Radeon R9 280x Sapphire Vapror-X 1GB Windforce HDD SAMSUNG 500GB PSU Antec Earthwatts 500W

#36 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 15 January 2014 - 22:01

Serwer będzie aktualizowany z każdym nowym dodatkiem :) 

#37 isdn

• isdn

Gaduła

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 16 January 2014 - 0:01

Jeszcze raz ja :)

Dokonałem pewnych zmian na serwerze. 

Obecnie działające pluginy:

- In-Game Admin (Komendy dla adminów podczas gry)
    - Spambot           (Zapętlone wiadomości na czacie)
    - xVotemap         (Głosowanie na to jaka mapa ma być następna)
    - TrueBalancer   (Balans drużyn)

W związku z tym, iż wgrałem xVotemap, ilość rund została zmieniona do 1 rundy na danej mapie. Następnie gracze mogą przedłużyć daną mapę o kolejną rundę w głosowaniu, lub ją zmienić.

Jeśli mielibyście jakieś zastrzeżenia co do działania pluginów, to prosił bym aby zgłaszać wszystko w tym temacie.

-------------------------------------------------------------

Zastanawiam się również nad wgraniem pluginów :
    Notify Me!                     (Informowanie adminów o problemie z jakimś graczem na srv)

Adaptive ticket count (Dostosowywanie liczby ticketów do ilości graczy na srv)

Jeśli mielibyście pomysły na jakieś dodatkowe pluginy, to proszę zgłaszać je tutaj.

Oficjalne forum Procon Frostbite z pluginami (Tylko pluginy ze znaczkiem BF4 przy nazwie):

https://forum.myrcon....php?13-Plugins

#38 RayPear

• RayPear

Nałogowiec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 75
  • Napisano 16 January 2014 - 6:31

A problem z wchodzeniem zostal juz rozwiazany?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych