Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Serwer Battlefield 4 - jarock.pl

• Zamknięty Temat jest zamknięty
37 odpowiedzi w tym temacie

#1 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 05 December 2013 - 16:37

Witajcie

Zostałem wybrany do napisania Wam o serwerze jarock, który od dziś jest już dostępny. :)

Tak jak Rock informował na FB, jest to serwer hardcore wzorowany na Battlefieldzie 3. Czyli? Czyli brak celownika, dostępna minimapa, możliwość oznaczenia przeciwników i wiele innych smaczków.

Jest to oczywiście oficjalny jarock.pl, więc będziecie mogli tam często spotkać Rocka i innych jego towarzyszy :).

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to w przyszłości możecie spodziewać się większej ilości serwerów!

Podstawowe info:

Nazwa: JaRock.pl

Serwer: 32 sloty + 2  oglądających + 2 dowódców (spodziewajcie się mnie na tablecie : D)

Tryb: Hardcore (modyfikowany)

Region: Europa-Polska-Kazachstan^^

b_560_95_1.png

Isdn to noob, który nie ma BF4

Link do serwera (battlelog): --->Klik<---

#2 Wilkokłak

• Wilkokłak

Doświadczony spamer

• Administrator IT
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 165
  • Napisano 05 December 2013 - 17:08

A czy na serwer BF3 też można liczyć?

Oferuję tworzenie stron internetowych [HTML5, CSS3, PHP+MySQL, Javascript]. Nie zajmuję się hostingiem i/lub załatwianiem domen! Masz jakiś problem z pisaniem strony? Napisz do mnie! ||| Moja strona

#3 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 05 December 2013 - 17:09

Tymczasowo brak informacji.

#4 damson

• damson

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 89
  • Napisano 05 December 2013 - 19:42

Przydałyby się 64 sloty :)

• Hardkor lubi to

CPUIntel Xeon E3-1230v2 @ 3,3 GHz + SilentiumPC FERA 2 HE1224; MOBOMSI B75A-G43; GPUMSI Radeon R9 270x; RAM2x 4GB DDR3 Patriot 1333 MHz CL9; SSDGoodRam CX-100 120GB; HDDWD Blue 1TB;  PSUbeQuiet! L8-500W; BOXSilentiumPC Pax M70.

Projektowanie stron internetowych, identyfikacji wizualnej oraz grafiki użytkowej (facebook, youtube itp.).

#5 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Napisano 05 December 2013 - 19:46

Coś widzę, że 32 sloty to za mało :D

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#6 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 687
  • Napisano 05 December 2013 - 20:03

Jak tam gra na serwerze? Da się wgl tam wbić czy fanboje Rocka grają od samego startu i czekają aż Rock wbije? xD

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#7 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 05 December 2013 - 20:11

Jak tam gra na serwerze? Da się wgl tam wbić czy fanboje Rocka grają od samego startu i czekają aż Rock wbije? xD

Teraz nie i zapewne przez lata, też nie.

Ja się nagrałem, gdy byłem sam na serwie :D.

#8 damson

• damson

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 05 December 2013 - 21:00

Serwer ma niski poziom intelektualny jak i kulturalny. Wyzwiska, "bukszprytowanie" o pierdołach, nie wykonywanie celów. Zapomniałem też dodać, że gra pełno snajperów przez co również poziom umiejętności jest kiepski. Jeśli jesteś "dobry" w BF4 i chcesz poexpić to ten serwer jest idealny  :lol:

CPUIntel Xeon E3-1230v2 @ 3,3 GHz + SilentiumPC FERA 2 HE1224; MOBOMSI B75A-G43; GPUMSI Radeon R9 270x; RAM2x 4GB DDR3 Patriot 1333 MHz CL9; SSDGoodRam CX-100 120GB; HDDWD Blue 1TB;  PSUbeQuiet! L8-500W; BOXSilentiumPC Pax M70.

Projektowanie stron internetowych, identyfikacji wizualnej oraz grafiki użytkowej (facebook, youtube itp.).

#9 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 05 December 2013 - 21:15

Serwer ma niski poziom intelektualny jak i kulturalny. Wyzwiska, "bukszprytowanie" o pierdołach, nie wykonywanie celów. Zapomniałem też dodać, że gra pełno snajperów przez co również poziom umiejętności jest kiepski. Jeśli jesteś "dobry" w BF4 i chcesz poexpić to ten serwer jest idealny  :lol:

Zapewne gdy wszystko będzie ustawione cacy, będą za to bany - za wyzwiska.

#10 PiotreG

• PiotreG
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 05 December 2013 - 22:07

Serwer jest świetny chociaż co jakiś czas padają wyzwiska typu ku*** lub spie******.

#11 Bobrysking

• Bobrysking

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 98
  • Napisano 05 December 2013 - 22:11

Ludzi byc to internetu. Czemu się dziwicie? Jak wy to zauważacie?

#12 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

Reputacja: 416
  • Napisano 05 December 2013 - 22:17

Przecież to Polska. Co Wy oczekujecie, że kulturę znajdziecie? Każdy większy polski serwer ma taką społeczność. Mówcie co chcecie, ale ja nie napotkałem dużego z serwera z stu procentową świetną społecznością.

• Hardkor lubi to

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#13 Bobrysking

• Bobrysking

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 98
  • Napisano 06 December 2013 - 7:03

A my? Smutek...

#14 HighStyled

• HighStyled

Gaduła

• Streamer
    • PipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 06 December 2013 - 8:38

Przecież to Polska. Co Wy oczekujecie, że kulturę znajdziecie? Każdy większy polski serwer ma taką społeczność. Mówcie co chcecie, ale ja nie napotkałem dużego z serwera z stu procentową świetną społecznością.

Dlatego jeśli chodzi o polskie serwery gier, lubię serwery "policyjne" - kilku surowych adminów i jasny regulamin. Łamiesz zasady/zachowujesz się jak ostatni wieśniak = ban. Na początku działania takich serwerów (prowadziłem dwa puby w Enemy Territory, myślę, że całkiem z sukcesami) to wygląda jak walka z wiatrakami, ale z czasem tworzy się fajna serwerowa ekipa złożona z ludzi ogarniętych :)

Co do samego serwerka, jak mi się kiedyś uda wbić, to pogram :) Niestety wczoraj był full+pełna kolejka, co oznaczałby na kampienie na 32/32(19) - a nawet wejście do kolejki oznacza pewnie parę godzin czekania na grę :/

• damson lubi to

#15 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 06 December 2013 - 11:21

Serwer jest świetny chociaż co jakiś czas padają wyzwiska typu ku*** lub spie******.

Brakuje ekipy. Jest cała masa ludzi, których mógłbym polecić na moderatorów serwera - Innos, Himi, Graba, sgt_damsonv, D0minikPL, Sou, GhostChavalier, Kajdzin, tego TheGlocKPL od biedy też :P Po prostu trzeba ustawić serwer odpowiednio - nadać modów oraz badwordy na chata. Baniki na dwa typy - pierwszy na 5 dni, drugi na perm. Sądzę, że 5 dni to wystarczająco dużo, by jakiś burak przemyślał swoje występki. Nie ma, że boli. Serwer jest popularny, więc nie będzie problemu z zebraniem ludzi do gry, możemy sobie pozwolić na solidne bany.

To czego potrzebujemy to DWÓCH takich serwerów. Kolejki są okropne i straszne. Czemu dwóch? Z prostej przyczyny. Pierwszy dla osób z wykupionym pakietem VIP albo statusem członka załogi (patrz moderator), drugi publiczny na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy". Byłoby to najbardziej sprawiedliwe, ci którzy nie lubią być kickani grają na drugim, Ci którzy wolą dać piątaka i grać spokojnie pykają na pierwszym. Kto za? Wiecie, co robić... ;) Na co szłyby te piątaki? To zależy od dwóch spraw - czy serwer jest nam "użyczany", czy jest zakupiony przez ekipę Rocka. Jeżeli to drugie, to zysk z VIP powinien iść na utrzymanie lub dołożenie kolejnych serwerów. Jeżeli to pierwsze, to zysk powinien iść na comiesięczne konkursy związane z BF.

• Glock, damson i Django lubią to

#16 Chrissu

• Chrissu

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 4
  • Napisano 06 December 2013 - 11:47

Ja to bez problemu bym tego piataka wylozyl a nawet wiecej, dla mnie to nie jest duzo a juz jestem subscriberem u Rocka na Twitchu, wiec 5 zl w ta czy inna strone nie robia mi roznicy. No i co racja to racja, kolejki sa potworne, nawet teraz graja 32 osoby na serwerze a jest godzina 12. W godzinach szczytu typu 15-23 to juz w ogole bedzie trudno sie dostac i ludzie beda sobie kampic na serwerze aby tylko nie utracic miejsca.

P.S. Przepraszam za brak polskich znakow, ale nie mam na tym komputerze praw admina i nie moge ich dodac. ;<

• Broda ty lubi to

Sprzęt: Intel Core i5 4690K (CPU) | Asus Strix GeForce GTX 980 Ti (GPU) | MSI Z97 Gaming 3 (MoBo) | Coolermaster Haf 932 (Obudowa) | Zalman CNPS12X (Cooler) | 4x G.Skill RipjawsX X Series (16GB RAM)

#17 damson

• damson

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 06 December 2013 - 13:00

@Brodaty - dzięki za polecenie :P Nie sądziłem, że ktoś mnie na tym forum zauważy.

Co do kolejek to jeśli masz premium możesz nazywać się "bossem"  B)  Ja wbiłem na serwer od razu pomimo około 11-osobowej kolejki. Jednak to pierwszeństwo w dostępie do serwera czasami działa :D

#18 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

Reputacja: 416
  • Napisano 06 December 2013 - 13:49

tego TheGlocKPL od biedy też :P

Dlaczego od biedy? :D Ale cóż, dzięki za polecenie :).

@up jeszcze. W trójce nawet z premium czasami nie było miejsca w kolejce.

Można wykupić slot na serwerze?

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#19 znanyf

• znanyf

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 6
  • Napisano 06 December 2013 - 15:38

niektórzy maja sporo czasu

mod/admin przyda się na serwerze

comiesięczne konkursy związane z BF- jest to dobry pomysł 

#20 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 06 December 2013 - 16:21

Ekipa jest. Z tego co wiem dostęp do serwera ma Vejxel, Cortis i Isdn :).

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych