Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Układamy historyjkę

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#21 Techars

• Techars

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 2
  • Napisano 04 January 2013 - 17:33

ziemi. Zjadł pomidor i ...

#22 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 10
  • Napisano 04 January 2013 - 21:48

i powiedział, że...

#23 kamyk267

• kamyk267
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 04 January 2013 - 22:13

...mogłem nie siedzieć na zimej ziemi bo dostałem wilka...

#24 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 05 January 2013 - 6:26

od Marysi, która...

#25 Xpress

• Xpress

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 05 January 2013 - 16:52

Dużym zielonym czołgu, który..

#26 Josek

• Josek

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 05 January 2013 - 16:56

.. Został pomalowany kredkami...

#27 Bubu

• Bubu
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 05 January 2013 - 21:12

Tępych  szpilkach...

#28 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 05 January 2013 - 21:14

... które nosiła...

#29 Eurion

• Eurion

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 06 January 2013 - 1:37

...dziecko w torbie jak...

#30 Xpress

• Xpress

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 06 January 2013 - 13:22

Portfel w którym miała...

#31 Josek

• Josek

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 06 January 2013 - 16:10

.. pięć złotych i wizytówkę..

#32 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 06 January 2013 - 22:13

,która była jak jej wąska...

#33 Eurion

• Eurion

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 18 January 2013 - 23:36

...szafa, w której nie mieściła...

#34 Webber

• Webber

Szczery agnostyk

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 370
  • Napisano 19 January 2013 - 1:14

Macie tworzyć historię, sensowną historię.

Od teraz, każdy musi wkleić poprzednią wersję postu, oraz dodać swoją końcówkę. Dawajcie kropki lub wielokropki na końcu...

Dodawajcie maksymalnie 3, 4 słowa.

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka...

Historia trwa do tego momentu, dodawajcie własne wersje kolejnych przygód Panoramixa i laski - tylko z sensem!

Jedzą, piją, lulki palą...

#35 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 31 January 2013 - 10:53

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka...

... od babci w prezencie (:D).....

#36 SiderPL

• SiderPL
    • Użytkownik

• Napisano 31 January 2013 - 15:24

... od babci w prezencie ( :D).....

... który był różowy ...

#37 WojniakPL

• WojniakPL
    • Użytkownik

• Napisano 04 February 2013 - 22:45

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka od babci w prezencie który był różowy i rzygał tęczą...

#38 Haxiort

• Haxiort
    • Użytkownik

• Napisano 10 February 2013 - 11:44

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka od babci w prezencie który był różowy i rzygał tęczą przez jazzbay...

#39 Titus

• Titus

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 10 February 2013 - 14:29

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka od babci w prezencie który był różowy i rzygał tęczą przez jazzbay. Kiedy skończył intensywne rzyganie kolorową tęczą...

#40 YooMan95

• YooMan95

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 10 February 2013 - 19:11

Pewna laska pobiegła do parku jurajskiego, po swoją nerkę, która leżała na paszczy mięsożernej rośliny, więc Panoramix który siedział na Bloku VI oddziału dla szczególnie niebezpiecznych przestępców, obudził się gwałtownie. Poczuł, że coś lub ktoś zbliżył się do jego pułapki. Pomyślał - zjem banana z majonezem. Lecz zjadł go z ketchupem i czas się zatrzymał. Chwilę później zmienił się w przyczajonego ninja, po czym zeskoczył z bloku i ostrożnie zbliżał się do niej, uważnie obserwując jej ogromne czerwone ślady po oparzeniu żelazkiem, które promieniowały zapachem czosnku i pomidorów. Następnie Panoramix stwierdził, że musi iść za potrzebą, więc wyjął zza pazuchy tym razem pomidor i zjadł go z wcześniej ustalonym majonezem z dzika, który był zarażony i zmutowany przez promieniowanie z reaktora z Czarnobyla, które siedziały na ziemi. Zjadł pomidora i powiedział, że mogłem nie siedzieć na zimnej ziemi bo dostałem wilka od babci w prezencie który był różowy i rzygał tęczą przez jazzbay. Kiedy skończył intensywne rzyganie kolorową tęczą zorientował się że ...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych