Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

The Walking Dead (2010)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
233 odpowiedzi w tym temacie

#1 DawQ

• DawQ
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 23 January 2013 - 0:44

Akcja serialu skupia się na grupie ludzi, którzy starają się przeżyć w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Na czele grupy stoi policjant Rick Grimes.

http://www.youtube.c...h?v=R1v0uFms68U

No to chyba przyszedł także czas na założenie tematu o tym serialu. Jeden z lepszych które miałem okazję oglądać (ostatni który tak bardzo mi się spodobał to chyba Prison Break). Gdy tylko obejrzałem 1 odcinek, to wszystkie które wyszły na ten moment oglądnąłem może w 2 tygodnie i czekam z niecierpliwością na wznowienie 3 sezonu. Ulubiona postać? Na pewno Daryl, chociaż na początku nie wydawał się zbyt pozytywny.

602780_334502269997856_602993231_n.jpg

Wszelkie spojlery proszę, żebyście umieszczali w odpowiednich tagach!

• Alfiepacons lubi to

#2 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 23 January 2013 - 8:46

Zgadzam się serial rewelacyjny z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek. Szkoda, że zrobili tak długą przerwę w emitowaniu/tworzeniu tego dzieła:)

Podoba mi się,że jest spory nacisk na rozterki bohaterów związanych z wiadomą sytuacją.

Z tego co wiem Rock też zaczął oglądać "The Walking Dead". Ciekawy jestem, w którym jest sezonie i jak jego odczucia.

CPU Intel Core 2 Duo E7400 2.8GHz GPU NVIDIA GeForce GTS 250 1GB RAM 2x2GB

#3 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 608
  • Napisano 26 January 2013 - 16:11

Ja obejrzałem wszystkie dotychczasowe odcinki, tzn. sezon 1, 2 i 8 odcinków z sezonu 3. Odcinek 9 wychodzi 10 lutego na AMC, a pewnie 11 pojawi się na Foxie lub w innych miejscach :P Następnie 24 i 27 lutego wychodzą kolejne. W marcu kończy się 3 sezon. Wychodzi aż 5 odcinków. Także będzie co oglądać. Sezon 4 rozpoczyna się jesienią 2013. Kontrakt jest na 7 sezonów, także spokojnie :D Pewnie go przedłużą na więcej sezonów. Nie umiem sobie wyobrazić co by było, jakby się serial skończył, nie umiem też sobie wyobrazić jak by miał wyglądać koniec. Tak informacyjnie to napisałem :)

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#4 DawQ

• DawQ
    • Użytkownik

• Napisano 26 January 2013 - 17:34

Opcje są 2. Pierwsza - wszyscy giną, druga - inwazja powstrzymana, zaczyna się "nowe" życie.

#5 Mat3usz95

• Mat3usz95
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 28 January 2013 - 15:44

Zgadzam się! Jest to jeden z najlepszych seriali, przynajmniej w moim odczuciu.

Jest to serial bardzo wciągający, obejrzałem wszystkie dostępne odcinki w dwa dni i czekam na następne. Nie jest on naciągany i nie występują w nim nudne momenty, cały czas coś się dzieje i jest wiele istotnych szczegółów które trzeba wypatrzyć. Proponuję go wszystkim, jest wart prześledzenia. Słyszałem że Rock zaczął go oglądać, mówił że nie wie czy jest fajny, po prostu ogląda, bo inni tak sądzą. Na pewno nie pożałuje. Pozdrawiam  : )

#6 zlotybin

• zlotybin

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 4
  • Napisano 01 February 2013 - 8:17

Serial fenomenalny. Dowiedziałem się, gdy były wydane już dwa sezony, obejrzałem je jednym tchem praktycznie. Po tym niestety była bardzo długa przerwa, no ale teraz mamy sezon 3, a za kilka dni kolejny odcinek! Istotną dla mnie rzeczą w tym serialu zaraz po fabule, jest nacisk na odwzorowanie (nie)umarlaków. W większości filmów zombie to poprostu aktorzy z brudnymi koszulkami i wymazanymi twarzami, a tutaj jest kładziony nacisk na szczegóły, co czyni serial jeszcze bardziej klimatycznym.

#7 wilsonowy

• wilsonowy
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 01 February 2013 - 13:18

Szczerze mówiąc, serial w moim zestawieniu TOP 10 znalazłby się gdzieś w okolicach piątej pozycji. Dlaczego? Głównie ze względu na to, że sam motyw zombie-apokalipsy zaczyna mnie już naprawdę nudzić (za dużo tego, zarówno w grach jak i filmach/serialach). Ponad to, serial ma straszne wahania 'poziomu' chwilami jest znakomity, łapie za serce i człowiek przez tydzień nie może doczekać się kolejnego odcinka, a czasami potrafi naprawdę rozczarować przez swoją przewidywalność i infantylny scenariusz. Główną zaletą serialu jest wyważenie scen akcji oraz tych dotyczących dialogów pomiędzy postaciami, które swoją drogą świetnie budują klimat całego show.

Podsumowując, naprawdę dobry serial chociaż ma swoje wady. Ogląda się przyjemnie, aczkolwiek mam większe 'perełki' w swojej kolekcji : >.

#8 Szogunasty

• Szogunasty

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 23
  • Napisano 01 February 2013 - 23:04

Jeden z lepszych seriali ostatnich lat. Mój ulubiony zaraz obok Supernatural, Breaking Bad, Homeland, Game of Thrones. Strasznie podoba mi się, że w serialu pokazują przetrwanie normalnych ludzi, nie żadnych badassów. Czuć taki przygnębiając klimat, strach, że zawsze może nastąpić coś złego. Pierwszy sezon był całkiem zachęcający, drugi - przegadany, natomiast trzeci - zaskakuje. Niestety serial ma jedną, poważną wadę. Jaką? Może stać się tasiemcem. Zdobył ogromną popularność więc twórcy go nie zostawią, nie zakończą. Mogą zatem ciągnąć historię na siłę. Ale co tam, już 10 lutego kolejny odcinek.  ^_^

MOBO: MSI Z97 GAMING 3 CPU: Intel Core i5 4690K w/ SPC Fortis HE1225 RAM: Kingston 2x4GB 1600MHz HyperX Blue GPU: MSI GTX-970 GAMING OC 4GB
    SOUND: Creative SB X-Fi Xtreme Gamer w/ Superlux HD681, Razer Kraken 7.1 Chroma, Microlab Solo7c CASE: Antec Three Hundred w/ XFX Core 550W 80+

Website ● Steam 

#9 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 09 February 2013 - 18:25

2 sezony w tydzień - tak mnie całość wciągnęła. Aktualnie jestem na początku trzeciego sezonu. Ulubiona postać: podobnie jak w przypadku DawQ Daryl, w trzecim sezonie Rick już tj. jest bardziej nastawiony na przetrwanie, wg. mnie przeszedł on znaczną przemianę w porównaniu do sezonu 1 czy 2.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#10 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 10
  • Napisano 09 February 2013 - 23:17

Herszel wymiata, nie mogę się doczekać następnego odcinka :)

#11 YooMan95

• YooMan95

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 45
  • Napisano 10 February 2013 - 2:54

Według mnie najlepszy (Jeżeli nie jedyny) serial o postapokalipsie zombie. Szkoda tylko że czytając wszystkie komiksy zaspojlerowałem sobie całą fabułę serialu ,

#12 Hugh G. Rection

• Hugh G. Rection
    • Użytkownik

• Napisano 10 February 2013 - 10:08

Według mnie najlepszy (Jeżeli nie jedyny) serial o postapokalipsie zombie. Szkoda tylko że czytając wszystkie komiksy zaspojlerowałem sobie całą fabułę serialu ,

Miej na uwadze, że nie zaspoilerowałeś sobie aż tak bardzo, bo twórcy serialu odbiegają trochę od tego, co przedstawione jest w komiksach, kilka postaci umarło znacznie później, kilka nie umarło wcale, choć w komiksach gryzą piach, nie wiadomo do końca, jak fabuła zostanie poprowadzona dalej.

• YooMan95 lubi to

#13 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 14 February 2013 - 15:23

Jak Wasze wrażenia, po nowy odcinku 3 serii?

CPU Intel Core 2 Duo E7400 2.8GHz GPU NVIDIA GeForce GTS 250 1GB RAM 2x2GB

#14 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 14 February 2013 - 21:27

Jak Wasze wrażenia, po nowy odcinku 3 serii?

Powiem tak, ciekawy, ale zmartwiłem się tym, że.....

Spoiler

Wie ktoś, kiedy 10 odcinek?

#15 YooMan95

• YooMan95

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 14 February 2013 - 21:36

W ten poniedziałek.

#16 Szogunasty

• Szogunasty

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 15 February 2013 - 1:06

Powiem tak, ciekawy, ale zmartwiłem się tym, że.....

Spoiler

Spoiler

MOBO: MSI Z97 GAMING 3 CPU: Intel Core i5 4690K w/ SPC Fortis HE1225 RAM: Kingston 2x4GB 1600MHz HyperX Blue GPU: MSI GTX-970 GAMING OC 4GB
    SOUND: Creative SB X-Fi Xtreme Gamer w/ Superlux HD681, Razer Kraken 7.1 Chroma, Microlab Solo7c CASE: Antec Three Hundred w/ XFX Core 550W 80+

Website ● Steam 

#17 YooMan95

• YooMan95

Uzależniony

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 15 February 2013 - 1:25

Nie wiem jak wy to widzicie ale mnie trochę irytuje to jak zostaje prowadzona postać Carla (Syna Ricka) w tym sezonie wygląda on strasznie niepokojąco, aż za bardzo.

#18 Robert

• Robert

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 15 February 2013 - 9:35

Nie wiem jak wy to widzicie ale mnie trochę irytuje to jak zostaje prowadzona postać Carla (Syna Ricka) w tym sezonie wygląda on strasznie niepokojąco, aż za bardzo.

Jak dla mnie dobrze, jest dzieciakiem, a już mu dali broń, normalnie powinien się bawić w domu lub na podwórku i do szkoły chodzić, a tu takie coś, trudno by się do tego przyzwyczaić. Ktoś musi bronić Hershela, kuternoga z niego, więc co najwyżej walnie z kuli zombiaka, ta blondynka się zajmuje dzieckiem, więc nie ma dużego pola manewru, kto wie jak zachowa się więzień, który ma chrapkę na Carol.

Spoiler

W ten poniedziałek.

Dzięki, czyli z polskimi napisami będzie we wtorek, albo w środę :)

• YooMan95 lubi to

#19 Szogunasty

• Szogunasty

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 16 February 2013 - 16:35

We wtorek jest emisja na FOX'ie HD z polskim lektorem jak ktoś woli. Na następny dzień można już szukać odcinka albo obejrzeć bezpośrednio w TV jak ktoś lubi reklamy. ;)

Website ● Steam 

#20 Brodownik

• Brodownik

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 21 February 2013 - 19:26

Uwielbiam ten serial, podoba mi się w nim to że to nie tylko "sieczka" z bezmózgimi zombie ale też problemy zwykłych ludzi :D 10/10

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych