Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Słuchanie audiobook'ów? A może czytanie ? Wasza opinia.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#21 Bjørn

• Bjørn
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 03 August 2014 - 18:44

Czytanie. Ja jestem wzrokowcem i ze słuchu prawie nic nie zapamiętuję. :)

To właśnie zależy od osoby, jakie kto posiada predyspozycje ;)

W tym temacie jestem bardzo postępowy :D Jestem słuchowcem raczej i bardzo cenię sobie audiobooki. Posiadam sporą kolekcję na audioteka.pl (product placement, hahaha). Jestem (jak pewnie większośc z nas) produktem XXI wieku, co przejawia się dwojako: mogę robic wiele rzeczy na raz (multitasking), ale cięzko mi się skupic na jednej czynności. Dlatego uwielbiam audiobooki. Słucham ich podczas pracy, albo różnych powtarzalnych czynności motorycznych, nie wymagających zaangażowania intelektualnego, jak np. zmywanie naczyń, czy jakaś kretyńska gra na smartfonie. Nie umiałbym natomiast siedziec w fotelu i tylko słuchac książki - za mało bodźców ;]

Również jeśli chodzi o książki, to jestem hej-do-przodu :) Jak większośc, lubię książki jako przedmioty - z papierowymi kartkami, okładką itd., ale posiadam też czytnik KOBO, z którego korzystam nałogowo. Książka jest fajna na prezent, miło jest też posiadac np. swoją ulubioną powieśc w formie kodeksu, ale ogólnie uwielbiam czytniki i e-booki, bo są piekelnie praktyczne. Na wakacje, albo wyjazd wolę wziąc 10 książek w Epubie, lub MOBI, niż 10 kg papieru ;)  To tylko moja opinia ;)

>>This is my C-14 Impaler gauss rifle! There are many like it, but this one is mine!<<

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych