Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Gry (2013)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#21 Vesp3r

• Vesp3r
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 02 January 2013 - 13:05

Hmm.. Battlefield 4, Aliens:Colonial Marines, Crysis 3, 

A tu są gry, jedne z ciekawszych, które wyjdą w 2013.

http://s.cdaction.pl...-2013_bz9mi.jpg

#22 ProCiewbor

• ProCiewbor
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 02 January 2013 - 13:26

Co do Battlefielda moją ulubioną częścią jest archaiczny [bo z 2005 roku] Bf2, potem BC2, trójka jest bądź co bądź klonem BC2 z lepszą reklamą. Mam nadzieję że EA nie zamieni się w Activison i nie będzie wydawało bf'ów co rok, tak jak A. CoDy.

Battlefield 3 się diametralnie różni od Bad Company 2 i ogólnie od całej tej serii, więc nie wiem czy w ogóle grałeś w tą część Battlefielda jeżeli tak piszesz. 

Ja osobiście czekam na jakieś większe tytuły, które jeszcze nigdy mnie nie zawiodły, takie jak Battlefield (4) i Crysis (3) (tu już mam pre-order :)) Jednocześnie czytając informacje, które wydało EA o Battlefieldzie 4, że będzie on działał na 80% procentach możliwości silnika Frostbite 2, a Battlefield 3 działa tylko na 30% to zaczynam obawiać się czy moja karta graficzna uciągnie tą grę (Gtx670).

#23 Achilles Pięta

• Achilles Pięta

Nowicjusz

• Brodacz
    • Pip

Reputacja: 11
  • Napisano 02 January 2013 - 13:53

Nowe Company of Heroes! Ależ będzie jatka!

#24 SEM

• SEM
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 02 January 2013 - 13:54

Battlefield 3 się diametralnie różni od Bad Company 2 i ogólnie od całej tej serii, więc nie wiem czy w ogóle grałeś w tą część Battlefielda jeżeli tak piszesz. 

Ja osobiście czekam na jakieś większe tytuły, które jeszcze nigdy mnie nie zawiodły, takie jak Battlefield (4) i Crysis (3) (tu już mam pre-order :)) Jednocześnie czytając informacje, które wydało EA o Battlefieldzie 4, że będzie on działał na 80% procentach możliwości silnika Frostbite 2, a Battlefield 3 działa tylko na 30% to zaczynam obawiać się czy moja karta graficzna uciągnie tą grę (Gtx670).

nie chcę wszczynać kłótni, ale jeśli ty tak piszesz to ciekawe czy grałeś w jakiegokolwiek bf-a poza 3

a co do oczekiwanych gier największą nadzieję składam w gta V

#25 ProCiewbor

• ProCiewbor
    • Użytkownik

• Napisano 02 January 2013 - 14:07

nie chcę wszczynać kłótni, ale jeśli ty tak piszesz to ciekawe czy grałeś w jakiegokolwiek bf-a poza 3

a co do oczekiwanych gier największą nadzieję składam w gta V

http://battlelog.bat...INN-ProCiewbor/ Proszę, sam sprawdź "status weterana" - grałem we wszystkie battlefieldy od początku aż po ostatni i szczerze powiedziawszy nadal widzę gigantyczną różnicę pomiędzy bf:bc2, a bf3. To nie jest kłótnia, tylko wymiana poglądów. Ja na gta też czekam, tyle że ja jestem fanem gta na PC, a z tego co wiem to Rockstar napisał, że gta V nie wyjdzie na tę platformę - wielka szkoda. Patrząc się z innej perspektywy na gta v, które miałoby wyjść na PC to jeżeli ma mieć taką optymalizację grafiki jak gta IV (które cięło się nawet na najlepszych komputerach bo powgrywali tam grafikę z xbox - nawet nic nie zmieniając w ustawieniach, w których mogłeś sobie wybrać, że grasz na padzie do xbox 360 :D) to ja dziękuję bardzo.

#26 charlieer

• charlieer

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 4
  • Napisano 02 January 2013 - 14:18

GTA V to zdecydowanie produkcja na którą chyba wiele osób czeka. Największą zagadką jest to,czy gra wyjdzie w ogóle na PC :D

#27 SEM

• SEM
    • Użytkownik

• Napisano 02 January 2013 - 14:24

Ciewbor, również grałem we wszystkie BFy [na pc] i nadal twierdzę że bf3 to odświeżona wersja bad company 2 - ulepszonym silnikiem, dodanym battlelogiem.

oczywiście nie jest to kopia jak bf2 i bf p4f, ale nadal widać wiele podobieństw

#28 Aharo

• Aharo

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 02 January 2013 - 14:27

Nowe Company of Heroes! Ależ będzie jatka!

Popieram ! Pierwsza część mnie wciągnęła, z pewnością druga wessa jeszcze bardziej!

Ciewbor, również grałem we wszystkie BFy [na pc] i nadal twierdzę że bf3 to odświeżona wersja bad company 2 - ulepszonym silnikiem, dodanym battlelogiem.

Kolega ma rację, w BF 3 zapowiadano "totalną destrukcję", czegoś takiego nie ma, mamy tylko trochę więcej niż było w BC 2, oczywiście to tylko jeden z wielu przykładów. ;)

Pozdrawiam Aharo

#29 adrian1435

• adrian1435
    • Użytkownik

• Napisano 02 January 2013 - 14:33

Ja z niecierpliwością  czeką na bf4 i na GTA V jako fan obu seri a tagże czekam na wieści o Homfront 2 i Watch dogs ;)

#30 ProCiewbor

• ProCiewbor
    • Użytkownik

• Napisano 02 January 2013 - 14:51

Popieram ! Pierwsza część mnie wciągnęła, z pewnością druga wessa jeszcze bardziej!

Kolega ma rację, w BF 3 zapowiadano "totalną destrukcję", czegoś takiego nie ma, mamy tylko trochę więcej niż było w BC 2, oczywiście to tylko jeden z wielu przykładów. ;)

Pozdrawiam Aharo

Moim zdaniem kluczową zmianą jest grafika i dynamika rozgrywki. W BC2 wszystko było takie ociężałe - żołnierze ruszali się tak jakby chodzili po błocie albo piasku, natomiast w battlefield 3 mamy do czynienia z rozgrywką już bardziej zbliżoną do CoD:MW i BO, czyli dynamiczną wymianą argumentów (z M416 :D) - możemy bez przerwy biec, żołnierz może robić więcej rzeczy niż w BC2 (m.in. leżeć :D). Także ja zostaję przy swoim zdaniu, że Battlefield 3 to jest coś zupełnie innego niż BC2. Battlefield 3 to dla mnie połączenie wszystkiego tego co najlepsze z Battlefield 2 i Bad Company 2 + lepsza grafika i więcej możliwości. Ale zaczynam robić offtop więc już będę cicho ;D 

#31 felicii

• felicii

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 7
  • Napisano 02 January 2013 - 15:03

gta-v-banner.jpg

#32 Extaco

• Extaco
    • Użytkownik

• Napisano 02 January 2013 - 15:06

TES online :)

#33 JAsiu

• JAsiu
    • Użytkownik

• Napisano 02 January 2013 - 15:16

Dead Space 3 oraz Battlefield 4.

Jednak najbardziej czekam na Dragon Age 3. Strasznie jestem ciekawy jak im wyjdzie ,czy jak w przypadku 2 będzie okropnie monotonny. 

#34 Oski918

• Oski918
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 02 January 2013 - 15:26

Ja osobiście jak zapewne większość z was, również czekam na kolejną odsłonę serii Grand Theft Auto. Po za tym z chęcią odpalę nowe Sim City, postaram się znaleźć czas dla Splinter Cell: Blacklist, oraz z niecierpliwością wyczekuję dwóch gier o zombie - The Walking Dead II (Od Talltale, to od Acti po pierwszych gameplayach wygląda cienko), oraz DayZ standalone. Na warZ się szczerzę zawiodłem, ale na szczęście udało mi się zdobyć refunda, więc teraz tylko czekam na premierę gry konkurencyjnej. Aaa i jeszcze liczę że Dice nie schrzani Battlefielda 4 i nie będzie on zasypywany dodatkami.

EDIT: I bym zapomniał - The Elder Scrools Online - Zapowiada się ciekawe MMO, mam tylko nadzieję że nie będzie na abonament. Liczę na taki sam model jak Guild Wars 2. ;) No i mam nadzieję że EA wypuści w roku 2013 ich pierwszą grę na licencji UFC.

#35 derdewil

• derdewil
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 02 January 2013 - 17:38

Ja czekam na nowego Tomb Raidera,bo zapowiada się interesująco oprócz tego mam nadzieję że w tym roku wyjdzie kolejny Assasin's Creed.

#36 Falay

• Falay
    • Użytkownik

• Napisano 02 January 2013 - 20:21

1. Battlefield 4
    2. GTA V

#37 Radzyn69

• Radzyn69

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 4
  • Napisano 02 January 2013 - 20:26

Ja czekam na jakiś dobry RPG, który przebije Skyrima ;)

#38 Mojzesz

• Mojzesz

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 03 January 2013 - 19:24

Ja czekam na GTA V i Crysis 3. Liczę lekko na powrót do pierwowzoru jeśli chodzi o multi i tryb Power Struggle, który był genialny i jedyny w swoim rodzaju. Dwójka była trochę jak CoD (krótki dystans, liniowa gra), a fajnie by było gdyby Crysis wprowadził na rynek coś innego.

#39 BobCen

• BobCen
    • Użytkownik

• Napisano 06 January 2013 - 19:17

Ja czekam na kilka tytułów:

Dead Space 3

Crysis 3
    Tomb Raider
    God of War Wstąpienie
    Army of Two: The Devil's Cartel
    The Last of Us