Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

[O] Arrow

Arrow Green Arrow Strząła

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#1 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 22 November 2013 - 18:03

647_original.jpg

Arrow - świetny serial SuperHero, z pewnością przez wielu z Was znany. Tytułowy Arrow to Oliver Queen (Stephen Amell), miliarder, który po katastrofie statku przetrwał 5 lat na wyspie. Wraca aby wypełnić ostatnią wolę ojca, czyli oczyścić miasto z osób, które je "zanieczyszczają". Z czasem poznajemy również i inne zagrożenia, a także możemy zaobserwować jaką metamorfozę przechodzi bohater. Akcja dzieje się w Starling City wypełnionym różnymi przestępcami, a także na wyspie z której wrócił Oliver (jako wspomnienia).

Obsada:

• Stephen Amell – Oliver Queen / Arrow
    • Katie Cassidy – Laurel Lance
    • Colin Donnell – Tommy Merlyn
    • David Ramsey – John Diggle
    • Willa Holland – Thea Queen
    • Susanna Thompson – Moira Queen
    • Paul Blackthorne – Detective Quentin Lance
    • Emily Bett Rickards – Felicity Smoak

IMO jeden z lepszych seriali jakie widziałem. Obejrzenie pierwszego sezonu (22 odcinki) zajęło mi 5 dni. Świetne! Łatwo zżyć się z bohaterami, fabuła stoi na wysokim poziomie, a wątek wyspy na której Ollie spędził 5 lat przypomina mi troszkę LOST, aczkolwiek widać różnice. Polecam!

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#2 Talibowy

• Talibowy

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 25
  • Napisano 23 November 2013 - 11:53

Heh, 5 dni na obejrzenie 22 odcinków to niezbyt imponujący wynik :P Co Ty, życie masz, czy co, że tak Ci długo to zajęło? Prawdziwy no-life ogląda tyle w jeden dzień. 

I tak, wiem, że to lepiej o Tobie świadczy, niż o mnie ;'(

A przy okazji i  na serio - dzięki za polecenie. Właśnie szukałem czegoś fajnego do obejrzenia, wczoraj się nawet nad tym serialem zastanawiałem. Zaraz sprawdzimy pierwszy odcinek.

#3 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 23 November 2013 - 13:06

Ja oglądam tyle średnio 2 tygodnie, ale akurat byłem chory i mnie pochłonęło. Nie lubię tak szybko oglądać. :)

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#4 Siepenka

• Siepenka

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 19
  • Napisano 24 November 2013 - 18:48

Oglądam od czasu do czasu na Universal Channel, leci we wtorki o godzinie 22:00 i 23:00, 2 odcinki. W środę za to leci o 23:00 i 0:00 powtórki, a w pozostałe dni można obejrzeć również powtórki w różnych godzinach. Póki co jestem chyba na 12 lub 11 odcinku.

Cóż powoli zaczyna się dla mnie robić to trochę słabe. Odnoszę wrażenie, że czuję się w jak w serialach typu Dr. House, gdzie każdy odcinek to inna sprawa. O ile w Dr. House to było fajne, bo główny bohater miał ciekawy charakter, tak tutaj jakoś to powoli mnie drażni. Była też na początku tajemnica z tą całą wyspą, było mrocznie, jednak później zaczęto wymyślać różne rzeczy z tą wyspą. Nie mam pojęcia czy w komiksach było coś takiego, ale po prostu to mi się nie podoba.

Jednak i tak serial mi się podoba. Sceny walki są naprawdę fajne. No i głównie dwie rzeczy przytrzymują mnie.

Po pierwsze lubię oglądać różnych superbohaterów, chociaż wolę tych od Marvela, ale ci od DC Universe mają ciekawy klimat.

Po drugie uwielbiam wszystko co związane jest z łukiem.

#5 Talibowy

• Talibowy

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 24 November 2013 - 23:22

Ostrzegam, żeby nie czytać reszty. Wprawdzie mocno nie spojleruję, ale pobieżnie piszę o ogólnym charakterze tego serialu.

Obejrzałem pierwszych 17 odcinków i muszę przyznać, że serial jest naprawdę niezły. Oczywiście jeśli ktoś oczekuje ambitnej pozycji to się srogo zawiedzie. Scenariusz jest grubymi nićmi szyty, tajemnice są naciągane do maksimum, a fabuła to nic innego jak skrzyżowanie batmana i robin hooda. Mamy przesadzoną opowieść o zagubionym milionerze, którzy nagle wraca i postanawia się mścić strzelając z łuku do zbirów, ciągle oczywiście mając wyrzuty sumienia, bo przecież zabijanie to ZUO! Ta jego postawa jest szczególnie śmieszna, gdy chwilę wcześniej sam zabija kilkunastu co pomniejszych zbirów. Bohater ma co chwilę podobne rozterki, zachowuje się jak niedojrzały smarkach - z jednej strony chcę biegać z łukiem i być "tym dobrym", z drugiej co chwila nad sobą rozpacza i biadoli nad tym, jaki on jest biedny, jak musi kłamać i jakie to trudne. Naciągana, banalna fabuła, mocno przewidywalna i bardzo "holywoodzka" w swojej formie. 

Zabijcie mnie, ale to mi się cholera podoba. Retrospekcje z wydarzeń mających miejsce na wyspie są naciągane okropnie, ale trzymają w napięciu. Bohater jest banalny, ale człowiek się do niego przyzwyczaja, nawet darzy go sympatią. Oczywiście bohater jednocześnie potrafi wspinać się po ścianach lepiej niż Ezio, skakać i latać po mieście niczym Spiderman, a i walczy lepiej niż Chuck Norris. I w tym jest moc. Wciąga to cholerstwo, wciąga niesamowicie. Fakt, że ta produkcja jest tak "holywoodzka" pociąga za sobą mnóstwo akcji, widowiskowych scen walki i niesamowicie atrakcyjny klimat filmów z super-mega-silnymi komandosami niczym z filmów z lat 80. Jak komuś podobają się niewymagające myślenia filmy akcji pokroju "Spidermana", "Niezniszczalnych" czy "Liberatora", ten będzie - tak jak ja - cholernie zadowolony. Jeśli zaś ktoś szuka głębi, artyzmu i powalającej, realistycznej historii, ten niech obejrzy cosik innego. 

#6 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 25 November 2013 - 7:11

Korzystaj z tagów [spoiler]. :)

#7 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 06 December 2013 - 22:16

2x08 - Kolejny świetny odcinek :).

Spoiler

Czekam na następne! :)

#8 Talibowy

• Talibowy

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 07 December 2013 - 13:38

Akcja się posuwa, choć trochę mnie drażni ta cała "nadnaturalność" serialu. O ile na początku mieliśmy wydarzenia trzymające pozory rzeczywistych, o tyle teraz serial popada całkowicie w fantastykę.

Spoiler

Jednak to drobnostka. Serial trzyma wysoki poziom, mamy cholernie atrakcyjne sceny sensacyjne, a fabuła i tak wciąga. Z tygodnia na tydzień będę czekał na nowe odcinki.

@Glock
    Spoiler

#9 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 07 December 2013 - 14:12

Spoiler

#10 HighStyled

• HighStyled

Gaduła

• Streamer
    • PipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 14 December 2013 - 13:32

dzieki! zaczalem ogladac z narzeczona, bardzo nam sie spodobal :)
    • Glock i MaxiLager lubią to

#11 Talibowy

• Talibowy

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 14 December 2013 - 17:45

No @Glock, i jak wrażenia po ostatnim odcinku?

Spoiler

#12 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 14 December 2013 - 18:37

Spoiler

Ehh, teraz trzeba czekać do stycznia...

#13 Talibowy

• Talibowy

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 15 December 2013 - 1:19

Spoiler

#14 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 15 December 2013 - 11:11

Spoiler

#15 Talibowy

• Talibowy

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 24 April 2014 - 21:27

Najnowszy odcinek - po prostu wow. 

Spoiler

#16 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 25 April 2014 - 12:42

Czy przedobrzę, jeśli powiem, że najlepszy odcinek w sezonie?

Spoiler

#17 Talibowy

• Talibowy

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 25 April 2014 - 21:12

Spoiler

#18 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 25 April 2014 - 21:48

Spoiler

#19 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 15 May 2014 - 21:07

No i jesteśmy już po zakończeniu drugiego sezonu. Co sądzicie?

Spoiler

#20 ZiggyGG

• ZiggyGG

Pisarz

• ZBANOWANY
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 343
  • Napisano 12 December 2014 - 16:44

Spoiler

OS: Windows 10 Pro x64 / BUDA: Corsair Graphite 780T / MOBO: MSI X99S GAMING 7 / PSU: Corsair RM850, 80 PLUS Gold / CPU: Intel Core i7-5930K @4.5 GHz / RAM: G.Skill Ripjaws4 32GB DDR4 2133 Mhz / GPU: MSI GeForce GTX Titan X 12GB / SSD: Kingston SSDNow V300 120 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 240 GB / SSD: Kingston SSDNow V300 480 GB / HDD: ST1000DM003-1CH162 1TB / MIC: Blue Yeti USB / SŁUCHAWKI: SteelSeries Siberia V2 MSI Dragon Army Limited Edition / REC: Action! & nVidia ShadowPlay / MYSZ: Logitech T400 / CAM: Logitech HD Pro Webcam C920 / PAD: Xbox One Controller for Windows PC / NET: LTE 150/40 Mb/s

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Arrow, Green Arrow, Strząła

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych