Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Hearthstone: Heroes of Warcraft

• Zamknięty Temat jest zamknięty
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 MarudnaWredota

• MarudnaWredota

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 02 October 2013 - 17:12

Witam. Zakładam ten temat po to, aby gracze którzy uczestniczą w zamkniętej becie mogli dzielić się dotychczasowymi przeżyciami związanymi z grą. Piszcie, co Wam się podoba, co chcielibyście zmienić, podawajcie Wasze nicki aby wspólnie dodawać się do znajomych.

Pozdrawiam, Maruda.

"Gdy przyjdzie jeszcze oręż w niebo wznieść, gdy przyjdzie synom za Kraj Ojców walczyć 
    Wspominajcie na tych, którym w oczy śmierć 
    a którym drogie były wieczne barwy"

#2 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 11 October 2013 - 13:49

Odnośnie HS, wystarczy napisać słowo "Blizzard"... I wiadomo o co chodzi ;).

Gra jest cudowna, choć jest ciężko, ale jest to wina mojego decka :P

Ale wiadomo... Himiodzio zawsze najlepszy ;) Muszę tak pisać, bo tylko to mi pozostaje ; P

Jeśli ktoś chce dostać w kość: #2227 ;)

PS: Wiadomo - beta, wieć błędy się zdarzają

#3 Achilles Pięta

• Achilles Pięta

Nowicjusz

• Brodacz
    • Pip

Reputacja: 11
  • Napisano 15 October 2013 - 10:37

Jak dla mnie też kozak, miałem okazję pograć w wersję angielską i polską. Choć wolę pograć w języku Szekspira (zawsze to jednak lepiej jak oglądamy coś w oryginalnej wersji, takiej jak to w zamyśle twórców miało wyglądać), ale polonizacja też trzyma poziom. 

Dzieciecięm będąc jeszcze miałem okazję pograć w pokemonią karciankę (o zgrozo : ) ) i choć nigdy nie byłem mistrzem to z wielką przyjemnością wróciłem do karcianek po wielu wielu latach. I bawię się przy niej znakomicie.

• MaxiLager, MarudnaWredota i Shakerr lubią to

#4 abadum

• abadum

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 17
  • Napisano 15 October 2013 - 11:33

Moim zdaniem gra jest świetna :) Ja nawet nie patrze czy jakaś postać jest op czy nie, po prostu tego nie zauważam, tak świetnie się przy niej bawie ;p dodatkowy plus za głosy w grze :)

Zapraszam na mój kanał! http://www.youtube.com/user/abadum9311

Znajdziesz tam edycje akcji z CS'a, śmieszne i ciekawe sytuacje/rozmowy z League of Legends, intra i inne :)

#5 MarudnaWredota

• MarudnaWredota

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 15 October 2013 - 13:39

Ja osobiście uważam, że beta HS ma o wiele, wiele mniej bugów niż (już-nie)beta Duel of Champions.
    Nie chcę porównywać bo obie gry są fajne, ale HS "ma swój klimat". Podobają mi się "ruszające się" grafiki w niektórych kartach, jeszcze w żadnej karciance się z takim czymś nie spotkałam, zawsze były to hologramy. 
    Podoba mi się "ruchoma" plansza (to, że można rozbijać szyby, zgniatać arbuzy itp :D). Niby nic, a cieszy.
    Bardzo przyjemnie się gra. Nie gram zbyt dużo - klucz wygrałam w konkursie na niemieckim forum (w losowaniach i tym podobnych, a także w "kto pierwszy, ten lepszy" - tak, jak to było na Gram.pl były bardzo nikłe szanse, więc wzięłam się za coś twórczego B)) i oddałam chłopakowi żeby przypisał sobie do swojego konta Battle.net - niech ma radochę, większą "podjarę" miał z tego klucza niż ja  ;) Teraz liczę na szczęście - albo jakiś klucz się trafi w losowaniach, albo znów ogłoszą jakiś konkurs, albo czekam na open-betę. Na razie popykam czasem na jego koncie.

"Gdy przyjdzie jeszcze oręż w niebo wznieść, gdy przyjdzie synom za Kraj Ojców walczyć 

#6 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 25 October 2013 - 20:17

Coś czuje, że po BlizzConie każdy będzie mógł pograć w HSa :).

Przypominam, że jeśli ktoś chce dostać w kość: #2227

PS: Jeśli ktoś dalej nie ma klucza, to może wbić do mnie na najbliższego live, będę rozdawał dostęp do HS, link nie daje, aby nie było 100% reklamy :P

• MaxiLager lubi to

#7 MaxiLager

• MaxiLager

Pirat

• Moderator
    • PipPipPip

Reputacja: 298
  • Napisano 25 October 2013 - 21:51

PS: Jeśli ktoś dalej nie ma klucza, to może wbić do mnie na najbliższego live, będę rozdawał dostęp do HS, link nie daje, aby nie było 100% reklamy :P

No jasne ! teraz jak już mam klucz to postanowiłeś je porozdawać ;) Indoktrynacja ciebie nie ominie ...

#8 Guest_Aragmor_*

• Guest_Aragmor_*
    • Goście

Reputacja: 0
  • Napisano 25 October 2013 - 22:27

Gra jest genialna. Dzisiaj dostałem kluczyk i jestem wniebowzięty. Stanowczo nie doceniałem Heartstone.

#9 Bobrysking

• Bobrysking

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 98
  • Napisano 26 October 2013 - 6:54

A gdzie dostać taki kluczyk?

#10 Guest_Aragmor_*

• Guest_Aragmor_*
    • Goście

• Napisano 26 October 2013 - 8:59

Klucze obecnie rozdawane są na wielu stronach. Jeśli nie uda ci się ich zdobyć to musisz czekać do 17 grudnia.

#11 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 26 October 2013 - 18:54

A gdzie dostać taki kluczyk?

Jeśli jesteś zapisany do beta testów HS, to możesz się spodziewać klucza codziennie. Blizzard wreszcie zaczął wysyłać klucze :P.

No jasne ! teraz jak już mam klucz to postanowiłeś je porozdawać ;) Indoktrynacja ciebie nie ominie ...

No jak mam zbędne klucze, to wolę rozdać. Moja wina, że wtedy nie miałem? :D

Teoria indoktrynacji to prawda, BioWare nigdy by nie zakończyła przygód Sheparda tak :)

#12 Xardas212

• Xardas212

Gaduła

• Stały Bywalec
    • PipPip

Reputacja: 26
  • Napisano 26 October 2013 - 19:36

Co dziennie zaglądam na pocztę, to już rutyna się zrobiła a klucza nadal nie ma :D

#13 no.name

• no.name

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 1
  • Napisano 29 October 2013 - 20:08

Lol, przecież ta gra jest bardziej zbugowana niż moja piwnica xd

Tylko odpaliłem i się zacięła - napis "Kliknij, aby rozpocząć" był co prawda zachęcający, ale wprowadzał w błąd - nic się nie działo. Poszło dopiero po restarcie. Później odpaliłem pierwszą misję - po wygranej i próbie przejścia do następnej - to samo. Przycisk "Graj" nie powodował reakcji... Chyba wracam na DOTĘ XD

#14 Guest_Aragmor_*

• Guest_Aragmor_*
    • Goście

• Napisano 29 October 2013 - 22:05

Mi gierka działa bez problemu. Mam za to inne pytanko. Ktoś ogarnia czy już są jakieś strony fanowskie? Jakieś fora z buildami czy coś? Nie biega mi o oficjalną stronę. Chcę czegoś tworzonego przez fanów i dla fanów.

#15 MarudnaWredota

• MarudnaWredota

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 31 October 2013 - 13:47

No i jest, udało się :D
    Kluczyk wygrany w konkursie na WoWcenter. Nie orientujecie się może, czy można dodawać po nicku czy tylko po tagach? A propos - możecie dodawać: Marudna#2141

no.name - nie wiem, w czym tkwi Twój problem, ani ja, ani mój chłopak ani nasz wspólny znajomy nie mieliśmy nigdy takiego problemu, żeby nie było - logowaliśmy się na trzech różnych komputerach, i na żadnym ten problem nie występował. Fakt faktem, gra wymaga jeszcze trochę dopracowań - na przykład "well play" zamiast "dobrze zagrane" ;) Chociaż moim zdaniem i tak brzmi to lepiej po angielsku.

#16 no.name

• no.name

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 1
  • Napisano 01 November 2013 - 14:37

Mój problem nr 1 znikł - prawdopodobnie przeciążenie serverów po fali inv'ów. Ale pojawił się inny - gdy gram, po kilku minutach wariuje mi DirectX - wszystko, co na nim działa wyświetla dziwne artefakty. Nie pogram w HS, bo nie chcę mieć sytuacji, w jakiej byli gracze SC2 tuż po premierze - im, przez brak limitu FPS w menu, paliły się karty graficzne :P

#17 Mazi

• Mazi
    • Użytkownik

• Napisano 07 November 2013 - 15:10

Hej, mam pytanie. Jakieś 2 tygodnie temu otrzymałem klucz do bety, i czasami gram w tą karciankę. Czy jest przewidywany wipe kont przed premierą? Czy moje postępy w grze nie zostaną już skasowane i spokojnie można zbierać karty? Pozdrawiam

#18 MarudnaWredota

• MarudnaWredota

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 16 November 2013 - 15:37

Twoje postępy nie zostaną skasowane ponieważ jeden reset kont już był, twórcy napisali, że więcej już nie będzie. Więc nie masz się o co martwić.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych