Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

WOŚP- Gdzie byliście?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Bielin123

• Bielin123

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 24
  • Napisano 13 January 2013 - 21:09

Jak wiadomo dzisiaj była wielka akcja charytatywna , dla nielicznych , którzy o tym nie wiedzą (co jest hańbą ) napiszę nazwę , mianowicie dzisiaj obchodziliśmy 21 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy . W tym roku zbieraliśmy dla "seniorów starszych" oraz dla noworodków i dzieci starszych poważnie chorych. Sprzęt nie jest tani ale już o godzinie 20 zebrane było 11 mln PLN. Parę obowiązkowych pytań : 

-Odwiedziliście jakieś większe miasto w celu większego przeżycia tej "imprezy" czy na spokojnie wspieraliście akcję u siebie , w rodzinnym mieście?

-Czy w ogóle wspieraliście tą akcję , typu licytacje , przekazywanie pieniędzy wolontariuszom , kupowaliście np. doładowania do Playa (również była to w tym roku pomoc)? Co sądzicie o tym roku ? Wiadomo , że nieliczna grupka osób w Polsce nadal podszywa się pod "obsługę" WOŚP , a pieniądze zamiast przekazać dla ofiar poważnych chorób , zarobione pieniądze zabierają do siebie do domu i jako zdrowi ludzie wykorzystują to na swoje wydatki czy rozrywkę, wyjazd , opłatę?

Sam byłem 'niby' wolontariuszem w swoim mieście , a raczej osiedle , dostałem jedynie rolę na osiedlu i zebrałem sporą sumkę , a sam do skarbony wrzuciłem 30-40 zł (będzie zaraz , że mało - liczy się gest , PAMIĘTAJCIE!).

Zapraszam do dyskusji , piszcie jak to przeżyliście , gdzie byliście , co odwiedziliście. Gdyby był to źle umieszczony temat proszę o przeniesienie go a nie usunięcie .

Pozdrawiam .

PS:Dodam tylko , że ok. 20% sejmu w 2013 roku , dzisiaj nie wpłaciło ani grosza na tą akcję iż używają to za "wykorzystanie" i "głupią zabawę" , żenada żeby takie coś mówić na żywo...

#2 EniuuuPL

• EniuuuPL

Otaku

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 92
  • Napisano 13 January 2013 - 21:18

Siedzenie przez cały czas na live Rocka się liczy? :)

• Dexter lubi to

Posted Image

Posted Image

#3 Bielin123

• Bielin123

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 24
  • Napisano 13 January 2013 - 21:22

Gdyż to Jego forum powiedzmy , że w małym stopniu/procencie , ale jest to lekkie wsparcie , bez widzów to by było duże ZERO (0) .

#4 GES35

• GES35

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 2
  • Napisano 13 January 2013 - 23:06

Wrzuciłem do puszki dwóm słodkim dziewojom:)

#5 CzarnyKruk

• CzarnyKruk

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 13
  • Napisano 14 January 2013 - 3:30

Spędziłem to w swoim mieście. Wrzucić, wrzuciłem honorowe 2 zł. ( Ponoć liczy się każdy pieniądz ). Co do samej akcji. Może te pieniądze idą gdzieś indziej, może nie. Nie obchodzi mnie to. Ja dałem na cel tej akcji, więc w takim przekonaniu będę żył. Co do tego "20% sejmu ". Ich sprawa czy dadzą czy nie. Nikt od nich nie powinien tego oczekiwać, jest to ich czysta prywatna sprawa. W licytacjach nie brałem udziału z względu takiego, że nie mam skłonności do sypania kasą na lewo i prawo.

#6 Webber

• Webber

Szczery agnostyk

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 370
  • Napisano 14 January 2013 - 3:41

6 godzin spędzone wraz z Rockiem, następnie wypad na miasto powrzucać kilkadziesiąt charytatywnych złotówek.

Jedzą, piją, lulki palą...

#7 diddl

• diddl
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 14 January 2013 - 18:46

dzień spędziłem oglądając rock'a i nie dałem ani złotówki na wośp , może następnym razem

#8 YankeS

• YankeS

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 1
  • Napisano 14 January 2013 - 19:20

2 godziny u Rocka i w rodzinnym mieście miałem zroganizowane występy dla WOŚP trwające 2 godziny. Licytowano i zbierano pieniądze a sam wrzuciłem ogromną sume bo 10 zł...XD

#9 Millenium

• Millenium
    • Użytkownik

• Napisano 23 January 2013 - 0:05

Wrocławski rynek z opóźnionym światełkiem do nieba o ok. 20 minut, ale było bardzo fajnie, jarmarki uśmiechnięci ludzie + kilka drobnych interwencji policyjnej.

#10 Bartoshek

• Bartoshek
    • Użytkownik

• Napisano 01 February 2013 - 11:21

Ja zbierałem wraz z moją grupą, i uzbieraliśmy 10.000 :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych