Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Wiek użytkowników forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wiek u.żytkowników forum (294 użytkowników oddało głos)

Ile masz lat?

1. 11-13 (7 głosów [2.38%])

Procent z głosów: 2.38%

2. 14-16 (81 głosów [27.55%])

Procent z głosów: 27.55%

3. Głosowano 17-19 (102 głosów [34.69%])

Procent z głosów: 34.69%

4. Głosowano 20-25 (80 głosów [27.21%])

Procent z głosów: 27.21%

5. 26-30 (15 głosów [5.10%])

Procent z głosów: 5.10%

6. 31 i więcej... (9 głosów [3.06%])

Procent z głosów: 3.06%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#41 DarkAnvil

• DarkAnvil

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 13
  • Napisano 11 May 2014 - 11:03

Tak dla twojej wiedzy to pisałem z telefonu. Wiem, że są polskie znaki, ale pisanie tego postu by mi zajęło +- 6 min. Tak, aż tyle czasu. :)

@Glock Masz rację:) Mój kolega już w 4 klasie chodził po przystankach i zbierał resztki po papierosach(!) i je wypalał... W pobliskim gimnazjum też nie jest tak ładnie. Ostatnio jak byłem tam na wykładzie na temat flagi polski wszyscy mieli wykładowce za przeproszeniem w dupi* i tylko śmiali się oraz pisali do siebie. Może w mieście jest inaczej, ale na wsi rodzice się cieszą , że mają pannę, kawalera w domu... I takie dzieciaki jak ja, starsi o rok stoją pod remizą i co drugie słowo to k****, ch** i popijają piwem. Jeszcze mam takie pytanie. Czy u was w szkole też jest takie coś jak mierzenie? Na przykład mierzenie parapetu, korytarza.

Użytkownik DarkAnvil edytował ten post 11 May 2014 - 11:23

graphic.png

#42 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 636
  • Napisano 11 May 2014 - 13:11

U mnie w gimnazjum, do którego miałem zaszczyt uczęszczać, było coś takiego jak kocenie. Ale nie było to nic wielkiego - tylko 'wybrańcom' się dostawało i opuszczali szkołę z 'kotami' na czole czy rękach. No chyba, że ktoś bardzo podpadł starszyźnie, to mierzył zapałkami korytarz (podobno było tak za mojego brata). 

Ostatnio miałem (nie)przyjemność podróżowania z grupką dzieciaków, na oko z 10 lat, może troszkę więcej, podstawówka w każdym razie. Wulgarne słownictwo, brak szacunku do nauczycielki (mojej ulubionej zresztą), zero kultury, nie obchodziły ich uwagi z jej strony czy też innych podróżujących. Śmiać się czy płakać? Sam chodziłem do tej szkoły co oni, nauczycielkę tę samą, a w życiu bym się tak nie miał odwagi odezwać. Niby tylko 5-7 lat różnicy w wieku, a przepaść pod wieloma względami ogromna.

I jestem podobnego zdania jak bodajże Glock na poprzedniej stronie - do 97', może i 98' ludziska są spoko. Ale te młodsze? Brak słów. Nie mówię o wszystkich, ale niestety to, co było u nas wyjątkiem, u młodszych jest regułą :/

Oczywiście nie chcę nikogo z młodszych tutaj urazić, ale jak już zaznaczyłem - to nie odnosi się do wszystkich.  

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Chcesz o coś zapytać? Problem na forum - z tematem, użytkownikiem? Wal śmiało, zawsze chętnie pomogę :)

#43 DarkAnvil

• DarkAnvil

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 11 May 2014 - 13:31

@Śliwa Własnie u nas jest mierzenie zapałkami. Jak sprzeciwisz się to łamią na pół, a czasami na 1/4 zapałkę i musisz mierzyć;/ tak btw. wiem bo brat to już miał ;) 

graphic.png

#44 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 11 May 2014 - 13:46

To macie fajnie, u nas policja przyjedzie i nic nie zrobi. Grożą, że wezmą to poprawczaka, że wywalą ze szkoły, ale znam JEDEN przypadek w ciągu DZIESIĘCIU lat chodzenia do tej samej szkoły kiedy to wysłano kogoś do poprawczaka. Ale czy to oznacza, że są grzeczni? Przeciwnie, kpią sobie ze wszystkiego.

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#45 Wilkokłak

• Wilkokłak

Doświadczony spamer

• Administrator IT
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 165
  • Napisano 11 May 2014 - 13:59

U mnie w gimbazie, mój rocznik, właśnie 98, nie jest już taki spoko. O ile moja klasa, może w większości mają kulturę, niektórzy może nawet za bardzo, to inne klasy niekoniecznie - palą, piją, klną, gnoją, nie wiadomo czy nie ćpają i jeszcze nie "uprawiają miłości"... chociaż to z miłością raczej nie będzie miało wiele wspólnego... nie wiem, nie wchodzę ludziom do łóżka, do krzaków, czy gdzie to się "kochają". Młodsze roczniki - jeszcze więcej ludzi takiego typu, jakieś takie dresy, hop-siupery i inne gówniarze -.- Strach się bać co z tego wyrośnie :(

#46 Śliwa

• Śliwa

Madridista

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 636
  • Napisano 11 May 2014 - 14:04

Najlepsze są dresy i swagi. Jeżdżę z takimi jegomościami autobusem i patrzą się niekiedy tak, jakby zadźgać chcieli, choć do brody mi nie sięgają, a by się spróbował przystawić, to by chyba du*a jego nogi wyprzedzała :D

Masz wątpliwości przed zakupem sprzętu? Chcesz o coś zapytać? Problem na forum - z tematem, użytkownikiem? Wal śmiało, zawsze chętnie pomogę :)

#47 DarkAnvil

• DarkAnvil

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 11 May 2014 - 14:22

A i słyszałem, że za 5 miesięcy dziewczyna z 2 gim ma mieć dziecko  więc będzie: Halo? Mamy nie ma. Pisze sprawdzianxD

• Wilkokłak lubi to

graphic.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych