Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Wiek użytkowników forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wiek u.żytkowników forum (294 użytkowników oddało głos)

Ile masz lat?

1. 11-13 (7 głosów [2.38%])

Procent z głosów: 2.38%

2. 14-16 (81 głosów [27.55%])

Procent z głosów: 27.55%

3. Głosowano 17-19 (102 głosów [34.69%])

Procent z głosów: 34.69%

4. Głosowano 20-25 (80 głosów [27.21%])

Procent z głosów: 27.21%

5. 26-30 (15 głosów [5.10%])

Procent z głosów: 5.10%

6. 31 i więcej... (9 głosów [3.06%])

Procent z głosów: 3.06%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 Webber

• Webber

Szczery agnostyk

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 370
  • Napisano 13 January 2013 - 15:49

Głosować! Tylko szczerze ;)

Jedzą, piją, lulki palą...

#2 Bielin123

• Bielin123

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 24
  • Napisano 13 January 2013 - 20:58

Wreszcie dobrze wykonana ankieta. Ktoś jednak umie porządnie wykonać "tak prostą rzecz".

#3 Enslaved Eagle

• Enslaved Eagle
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 29 January 2013 - 19:51

No cóż, społeczność fanów Rocka jest jednak bardzo młoda, tak jak myślałem. :D Nie mówię, że to źle, bardzo dobrze, bo może wielu "przedstawicieli młodzieży" będzie brało z Rocka przykład. A to przecież taki miły facet. ;)

#4 lloydsDS

• lloydsDS

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 14
  • Napisano 31 January 2013 - 13:47

Ale tu jest raptem 40 głosów, a jego fanów jest 300 tyś. ;)

#5 Webber

• Webber

Szczery agnostyk

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 370
  • Napisano 31 January 2013 - 13:56

Fanów może być miliom, a użytkowników na forum 100.

• damson lubi to
    Jedzą, piją, lulki palą...

#6 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 31 January 2013 - 20:55

Czytaj temat : "Wiek użytkowników forum" :)

• Łukasz8 lubi to

#7 lloydsDS

• lloydsDS

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 14
  • Napisano 03 February 2013 - 14:39

Tylko wypowiedz tyczyła się komentarza wyżej, sorry, moja wina bo nie dodałem @up. ;)

#8 Guest_Aragmor_*

• Guest_Aragmor_*
    • Goście

• Napisano 04 February 2013 - 0:06

Ankieta trwa już pół miesiąca i widać jakieś wyniki. Forum najpopularniejsze jest w grupie wiekowej odpowiadającej rozpiętością gimnazjum-liceum-studia. Osoby starsze i młodsze nie korzystają z niego. Pytanie tylko jaki jest powód?

Co ciekawe, wyniki łamią obraz bardzo młodej społeczności fanów Rocka.

#9 EniuuuPL

• EniuuuPL

Otaku

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 92
  • Napisano 04 February 2013 - 10:16

@Aragmor Bo może tylko ci bardziej "ogarnięci" dowiedzieli się o forum a te typowe trolle (9-13 lat) po prostu o tym nie wiedzą?

Rock powinien trochę bardziej wyreklamować forum (np. link pod koniec filmików)

Posted Image

Posted Image

#10 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 687
  • Napisano 04 February 2013 - 14:57

Zgodzę się z panem wyżej.

Ludzie, którzy chcieli dowiedzieć się o forum i dowiedzieli się, to się zalogowali. (się, się, się :D)

Zazwyczaj ci młodsi używają kompa tylko do grania, oglądania YT, skype itp. A my szukamy czegoś więcej, jakichś informacji, wiedzy itd.

Po drugie Rock oficjalnie nie ogłaszał na YT, że powstało forum, tylko wspomniał i tym w jakimś filmie.

Z drugiej jednak strony, to dobrze, że nie ma tu "dzieci z podstawówki".

Najwierniejsze dane co do wieku fanów Rocka można zdobyć z jego statystyk na YT.

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#11 Marcin

• Marcin

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 4
  • Napisano 04 February 2013 - 17:05

Moim zdaniem podchodzicie do tego trochę stereotypowo. Jasna rzecz, że znaczna część młodych ludzi jest hm... konwersacyjnie niewydolna, ale niekiedy powodem tego jest po prostu brak obycia z tego typu miejscami dyskusji. Oczywiście znajdą się wśród nich ludzie zwyczajnie głupi. Jak wszędzie.

Spójrzcie z drugiej strony - jeśli ankieta mówi prawdę to mamy tutaj ludzi względnie dorosłych. Tylko czy to coś zmienia? Może nie ma jawnego i celowego pisania idiotycznych treści, jednak nie spotkałem się też z jakąś ciekawą wymianą opinii. Wydawałoby się, że powinniśmy mieć samych erudytów (w końcu tyle tu pełnoletnich osób :)) a zamiast tego widzę sporo tematów założonych w złych działach czy też zapytujących o tak istotne tematy jak opinia Rocka na temat pogody/gry/filmu/psa sąsiadów.

Zbierając to wszystko razem: wiek to rzecz oczywiście istotna, ale w żadnym wypadku decydująca. Stary głupek jest dalej starym głupkiem.

• YooMan95 i Loginone lubią to

#12 Guest_Aragmor_*

• Guest_Aragmor_*
    • Goście

• Napisano 04 February 2013 - 17:24

Ankieta nie ukazuje poziomu wiedzy uczestników. Skupia się jedynie na ich wieku i to właśnie w tej dziedzinie łamie przekonanie, iż społeczność fanów Rocka jest bardzo młoda. Co do poziomu wypowiedzi, faktycznie czasem jest niski. Jednak nie o tym mówi cała ankieta i wypadałoby zrobić nową. Zawierająca pytania "ile przeczytałeś książek w życiu?" lub "jakie masz IQ?". Wtedy moglibyśmy spojrzeć na poziom intelektualny użytkowników i ich wypowiedzi.

#13 Marcin

• Marcin

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 4
  • Napisano 04 February 2013 - 17:34

Ankieta nie ukazuje poziomu wiedzy uczestników. Skupia się jedynie na ich wieku i to właśnie w tej dziedzinie łamie przekonanie, iż społeczność fanów Rocka jest bardzo młoda.

Otóż to. Chodziło mi o to, że to przekonanie o niskiej średniej wiekowej wzięło się stąd, że niektórzy zbyt szybko stawiają znak równości między młodością a brakiem rozumu. Chciałem pokazać, że nie jest to takie proste jak się ludziom wydaje (tak odchodząc całkowicie od tematu to takie generalizowanie pewnych spraw pojawia się nad wyraz często chociażby w mediach, potem połowa społeczeństwa myśli, że wszystko jest czarno-białe).

#14 Szogunasty

• Szogunasty

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 23
  • Napisano 05 February 2013 - 1:17

Myślę, że Rock ogłosi wszystko w momencie wystartowania strony. Szczerze mówiąc obawiam napływu większej publiczności Rock'a bo może zacząć się niezły chaos. Od głupich tematów, wypowiedzi po czysty trolling. Czas pokaże. Mimo wszystko jak na razie jest fajnie, liczę, że tak pozostanie. 

MOBO: MSI Z97 GAMING 3 CPU: Intel Core i5 4690K w/ SPC Fortis HE1225 RAM: Kingston 2x4GB 1600MHz HyperX Blue GPU: MSI GTX-970 GAMING OC 4GB
    SOUND: Creative SB X-Fi Xtreme Gamer w/ Superlux HD681, Razer Kraken 7.1 Chroma, Microlab Solo7c CASE: Antec Three Hundred w/ XFX Core 550W 80+

Website ● Steam 

#15 Razz

• Razz
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 10 February 2013 - 10:27

A propo dzieciaków z podstawówki i gimnazjum - odrazu można ich poznać. Przynajmniej mi się tak wydaje. Ich posty są bezsensowne i zawierają dużo bezsensownych znaków interpunkcyjnych typu: !!!!????. Gdy widze coś takiego w zdaniu to juz wiem że nie opłaca się czytac takiego posta. Taka osoba nic nie wniesie do tematu, a zabierze nam czas ;)

#16 szopracz

• szopracz

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 18 February 2013 - 15:46

A ja mam 13 lat, i stworzyłem kilka wątków, na które odpowiedziało wielu starszych ode mnie użytkowników forum, swojego wieku się nie wstydzę, tak samo tego, że lubię anime, kocham stracrafta 2, i planuję dłużej posiedzieć na tym, w sumie... całkiem zacnym forum.

• Squeex i QuickCygan lubią to

#17 nedon

• nedon
    • Użytkownik

• Napisano 18 February 2013 - 23:08

No nie powiem, myslałem że większość oglądających to osoby młode, a tu proszę takie zaskoczenie :-) Ale możliwe że    dużo osób nie głosowało prawdziwie :-)

#18 BuzzY

• BuzzY

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 28 February 2013 - 12:32

Osoby w wieku 14 - 25 nie są dla Ciebie młode?

#19 nedon

• nedon
    • Użytkownik

• Napisano 28 February 2013 - 14:13

Nie, dla mnie osoby młode to wiek 8-18

#20 Syrius

• Syrius

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 03 March 2013 - 21:47

Denerwuje mnie że dzieciaki określane jako "gimubs", przeważnie są od razu ignorowane na przeróżnych forach, i serwisach podobnych. Sam mam dopiero 15 lat i udzielałem się na wielu forach, przeważnie na serwisach poświęcanych SW, dawniej CD i Polterze, i jakoś ludzie mogli ze mną rozmawiać ;) . Wiele nastolatków  w podobnym wieku ma zainteresowania które chcą rozwijać, posiadają kulturę ale już na początku zostają hejtowane i moim zdaniem tak mało osób w wieku wczesnoszkolnym na forach tematycznych. 

(Jeśli ten post jest nieadekwatny  to proszę  o szybkie usunięcie go, muszę jeszcze "poznać" te forum )

• QuickCygan i Kiliak lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych