Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

JaRock na S2

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 64
  • Napisano 03 October 2013 - 23:52

U mnie na S2, kiedy aplikacje zminimalizuje i chce z powrotem do niej wejsc, to aplikacje po prostu wywala. Pisze, ze aplikacja JaRock zostala zamknieta. Czasami to rowniez wyskakuje podczas proby uruchomienia. Tak to nie mam zastrzezen.

Teź to mam. Zminimalizuje apke i jak chcę ją włączyć to zamyka.
    Nie tak od razu ale po jakim czasie jak chcę ją włączyć to się zawiesza.

W 1.8 poprawiłem kilka krytycznych błędów, napiszcie czy dalej są takie problemy, a jeśli je macie to jak aplikacja się wywali to powinna być opcja zgłoś błąd (czy jakoś tak) to wyśle mi raport na Google Play, najlepiej też w wiadomości piszcie wersje Androida i urządzenie i mniej więcej co robiliście gdy to się stało, ja czytam to zawsze i to bardzo pomaga :)

Moje aplikacje na Androida: Ja, Rock!, Audio ReSilencer, Bat Walk, HTTP → FB

#22 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 04 October 2013 - 0:01

Od czasu aktualizacji to wyskoczyło mi tylko raz. Widać poprawę. Brawo i dzięki za pomoc.

Ps' na tablecie wcale nie ma tego. Tylko na telefonie.

ertbbb

#23 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 04 October 2013 - 0:04

a jaki telefon i wersja Androida?

HTC EVO 3D X515m (shooteru) ?

bo teraz widzę taki raport, niestety Google Play nie pokazuje mi wersji Androida... dlatego jak zgłaszam problem w innych apkach to piszę wersję itp dla innych devów bo wiem że tego trochę brakuje.

EDIT: Załatałem ten z tego raportu, heh ten bug akurat zrobiłem w 1.8 :D będzie w 1.8.1 czy jakiejś następnej :)

• TheNecu lubi to

#24 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 04 October 2013 - 18:34

Mam Samsung'a Galaxy Gio. Wersja andka to 2.3.7. Modyfikowany.
    Tablet to : Nexus 7. Wersja andka to 6.0 Nutella :)

W przyszłym tygodniu dostanę pakiecik z HTC One M7 w środku i problem nie będzie mnie więcej dotyczył.

ertbbb

#25 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 04 October 2013 - 18:37

Poniżej 4.0.3 zapewniam niższe wsparcie :P wiele błędów tam jest przez Androida a nie aplikacje, ale co się da to naprawiam.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych