Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Vikings

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xardas212

• Xardas212

Gaduła

• Stały Bywalec
    • PipPip

Reputacja: 26
  • Napisano 31 July 2013 - 11:38

"Vikings" opowiada historię Ragnara Lothbroka oraz jego braci i rodziny. Serial ukazuje jak Ragnar staje się królem wikińskich plemion. Poza byciem nieustraszonym wojownikiem, Ragnar jest ucieleśnieniem nordyckiej tradycji i oddania się bogom. Legenda mówi, że jest on bezpośrednim potomkiem Odyna, boga wojny i wojowników.

Serial jest oceniany bardzo dobrze, przyznam się ze cały pierwszy sezon obejrzałem w 1 dzień tak mnie wciągnął. Teraz tylko czekać na następny sezon. 

http://www.youtube.c...h?v=1Cg_5UVL3fs

#2 Harakiri

• Harakiri
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 01 August 2013 - 10:40

Mogłeś dać link trailera albo czegoś bo z tego intra można niewiele wyciągnąć.W wolnej chwili pewnie przyjrzę się bliżej temu dziełu.

#3 Xardas212

• Xardas212

Gaduła

• Stały Bywalec
    • PipPip

Reputacja: 26
  • Napisano 01 August 2013 - 12:43

http://www.youtube.c...h?v=91_5YxmJ9Ic

Mam nadzieję że to przyjmie się lepiej :D

#4 Szogunasty

• Szogunasty

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 23
  • Napisano 01 August 2013 - 22:06

Oglądam i nie mogę się doczekać drugiego sezonu. Jak na produkcję małej stacji (małej?) to serial udał im się wyśmienicie. Polecam.

MOBO: MSI Z97 GAMING 3 CPU: Intel Core i5 4690K w/ SPC Fortis HE1225 RAM: Kingston 2x4GB 1600MHz HyperX Blue GPU: MSI GTX-970 GAMING OC 4GB
    SOUND: Creative SB X-Fi Xtreme Gamer w/ Superlux HD681, Razer Kraken 7.1 Chroma, Microlab Solo7c CASE: Antec Three Hundred w/ XFX Core 550W 80+

Website ● Steam 

#5 Talibowy

• Talibowy

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 25
  • Napisano 06 December 2013 - 10:18

Widziałem i też łyknąłem w jeden dzień. Nareszcie serial o wikingach. Cholernie klimatyczny, wciąga straszliwie. NIezła kreacja świata, wyraziści bohaterowie. Szkoda, że jest tak niedoceniany i mało znany w naszym kraju.

#6 Kamilo

• Kamilo
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 24 March 2014 - 19:19

Jest już drugi sezon, można spokojnie obejrzeć w internecie.

#7 trochan

• trochan

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 13
  • Napisano 24 March 2014 - 20:24

Ostatnio się dowiedziałem że mój kuzyn gra w którymś odcinku jako statysta, więc pewnie niedługo za serial się zabiorę :)

#8 Jurand

• Jurand

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 7
  • Napisano 24 March 2014 - 23:49

Klimat, klimat, klimat. Nawet serial w sumie niskobudżetowy, bo robiony przez kanał historyczny, a nie jak "Gra o Tron" przez komercyjne HBO może się przebić, wystarczy trafić w lukę, a takiej tematyki mocno brakowało. :) Świetnie zarysowane charaktery, wciągająca kraina, czego chcieć więcej. :)

#9 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 25 March 2014 - 10:34

Moje wrażenia są takie.

Zalety:

• Doskonała gra aktorska, więcej gry niż efektów specjalnych, serial nie powala na kolana oprawą, ale ma to swój piękny urok
    • Świetny "zamknięty" klimat, zamiast rozwlekać wątek po 20-tu miejscach w wielkim świecie mamy wszystko ładnie zamknięte w lokalnej społeczności
    • Wyraziści bohaterowie, każdego zapamiętamy na długo i nie pomylimy z żadnym innym
    • Genialnie ucharakteryzowani bohaterowie, dbałość o detale, nie ma żadnych przegięć, wszystko jest historycznie wierne

Wady:

• Jeden z najmniej wciągających seriali jakie oglądałem - każdy odcinek kończy się tak, że nie ma się wizji na kolejny, nie wciąga. Końcówka 1-szego sezonu (jak i każdy odcinek) kończy się w dziwny sposób, w ogóle nie zachęcając widza do obejrzenia kolejnego. Nie ma tej "nutki" ciekawości, co będzie dalej. Dobry do pooglądania bokiem na drugim ekranie komputera.

#10 HighStyled

• HighStyled

Gaduła

• Streamer
    • PipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 25 March 2014 - 11:08

Brat znajomego w nim gra, polecam:D

#11 Morys0856

• Morys0856

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 18
  • Napisano 01 April 2014 - 19:32

Jestem po trzech odcinkach i chcę więcej! :D Świetny serial, bardzo wciąga. Klimat jest genialny, stroje charakteryzacja etc. bardzo mi się podoba. Gra aktorska też super :)

CPU:Intel Core i5-4670 @ 3.80GHz Cooler:SilentiumPC Spartan LT HE922 MOBO:ASRock B85 PRO4 RAM:2xGoodRam DDR3 4096MB 1333MHz GPU:Asus GeForce GTX 760 PSU:Cooler Master G450M

#12 Dovahkiinbrother93

• Dovahkiinbrother93
    • Użytkownik

• Napisano 22 September 2014 - 15:08

Najlepszy aktualnie serial według mnie :)  ;)

#13 Kiwdul

• Kiwdul

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 23 January 2015 - 9:24

Im głębiej w las tym "dziwniej"  Pierwszy sezon zaczyna się mega, a ostatnie 2 odcinki to przeleżałem jak zoombie.

Drugi znowu przynosi jakieś emocje... ale jestem dopiero w połowie, zobaczymy jak się zakończy.

Ale z baku laku bardzo miło się ogląda. Więc polecam.

#14 Revan2000s

• Revan2000s

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 1
  • Napisano 20 February 2016 - 7:26

I jakie wrażenia po premierze nowego sezonu?

#15 AnimalPRIME

• AnimalPRIME
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 20 February 2016 - 11:15

Żadne :) 

Jakby to powiedział krasnolud z pewnej epickiej gry "Na pohybel s**********" Nie patrze, do czasu aż będzie cały sezon. Nie lubię oglądać na raty :) 

#16 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 20 February 2016 - 15:02

Ja będę oglądał po niemiecku na Amazonie, ale dopiero w lutym. Dam znać jak i co.

ertbbb

#17 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 21 February 2016 - 12:12

Jak można oglądać cokolwiek w innym języku niż ten, w którym jest kręcony. :/

Bardzo fajny odcinek. Wszystko zagrało jak należy, każda z postaci dostała trochę czasu. Mam tylko nadzieję, że w pierwszej połowie sezonu skupimy się bardziej na wątku angielskim, bo to tam było imo ciekawiej. Zastanawia mnie na ile przyda się mapa, którą zgarnął Bjorn. Czyżby nowe tereny? 

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#18 Venni

• Venni
    • Użytkownik

• Napisano 12 May 2016 - 19:10

super serial naprawdę polecam :)

#19 estique

• estique
    • Użytkownik

• Napisano 17 May 2016 - 14:28

uwielbiam ten serial, prawie tak samo jak Sons of Anarchy:-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych