Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Paintball z Rojem Wrocław

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 69
  • Napisano 22 July 2013 - 18:32

Hej, 

kto się wybiera? W jakich terminach? Jako że Jam z Wrocławia jest, to chętnie oprowadzę po mieścię i doprowadzę do miejsca zbiórki, wystarczy napisać :D Może ktoś kto już był na podobnym Evencie wypowie się na temat atmosfery i samych zawodów? :P Liczę na ciekawe opowieści i dyskusje.  ;)

Pozdro Ikar

Razem Tworzymy Bitwę Na Intra!

http://forum.jarock.pl/index.php?/forum/83-bitwa-na-intra/

Wchodźcie i Obserwujcie! :P  Druga Edycja is Coming :)

#2 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 22 July 2013 - 18:47

Hejos!
    Niestety choć bardzo chciałem się wybrać..no cóż nie udało się. Ale skoro pytasz o wrażenia zinnych eventów, no cóż...a było to...no dość już dawno:)

Mianowicie II Edycja PzR Tychy Cielmice. Do paintballa przymierzałem się już od dawna, więc kiedy tylko poszło info od Roja, że planuje edycje w Tychach...no cóż nie zastanawiałem się długo..właściwie w ogóle. Pożyczyłem od brata samochód i ruszyłem na spotkanie przeznaczeniu..:P A tak na serio to pobładziłem trochę, z 10 min jechałem polną drogą prez las. Na szczęście przyjazne miejscowe NPC'ety wytłumaczyły mi jak mam się dostać na pole. Udało się jestem przed czasem :) Na początku troszkę drętwo..nie znam nikogo, przyjechałem sam. Odbieram wyposażenie, przebieram się...przyjeżdża Rojo z Setem:) Zaczynamy:) Zabawa przednia, integracja i niesamowicie szybkie zrozumienie między uczestnikami. Zabawa, fun, zero spiny, przecież większość z nas to świeżaki. Rozmowy, śmiech, sport...wyborne połączenie... Kilka zdań z Rojem- super :) No cóż niestety event się kończy jeszcze się przebrać... zostało jeszcze tylko kilka osób...uścisk i wymiana uprzejmości z Rojem..odjeżdżam...szkoda, że nie pamiętam trasy powrotnej...

CPU Intel Core 2 Duo E7400 2.8GHz GPU NVIDIA GeForce GTS 250 1GB RAM 2x2GB

#3 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 22 July 2013 - 19:16

"szkoda, że nie pamiętam trasy powrotnej..."

Przypadek, nie sądzę :P

Na początku troszkę drętwo..nie znam nikogo, przyjechałem sam.

Właśnie tego się obawiam, mimo że idę tam z kolegą zawszę trudno jest się odnaleźć w grupie, trochę pomogły mi "Moje uRojenia" zobaczymy jak to będzie, ale z twojego opisu wychodzi na to że szykuje się przednia zabawa :D

#4 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 22 July 2013 - 20:39

Właśnie tego się obawiam, mimo że idę tam z kolegą zawszę trudno jest się odnaleźć w grupie, trochę pomogły mi "Moje uRojenia" zobaczymy jak to będzie, ale z twojego opisu wychodzi na to że szykuje się przednia zabawa :D

Nie obawiaj się w ogóle byku myku xD Na pewno będzie super :)
    Btw chętnie poczytam wspomnienia innych :)

#5 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 22 July 2013 - 21:36

@UP A no i pragnę ci pogratulować gry "Przyjaźń" dla Roja, świetna robota ;)

#6 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 22 July 2013 - 22:05

@UP A no i pragnę ci pogratulować gry "Przyjaźń" dla Roja, świetna robota ;)

Bez przesady, nie było tak dobrze  jakbym chciał:)
    Ale dzięki wielkie:)

#7 Domieg

• Domieg

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 5
  • Napisano 25 July 2013 - 13:01

a wy się ludzi nie bójcie, jak w kościele:P podajcie sobie znak pokoju, ze wszytkimi nawet z mikem ;P 

#8 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 27 July 2013 - 17:28

Pierwszy dzień Paintball-u z Rojem Wrocław,

Już w drodze na Stadion Olimpijski spotykam dwóch śmiałków którzy zmierzają tam gdzie ja jednak nie do końca znają drogę więc postanawiam im pomóc. 8.45 meldujemy się na polu w tym momencie jeszcze świecącym pustkami, witamy się z Rojem i pobieramy sprzęt. Krótka dawka pitolenia i lecimy "w krzaki" maziać się farbą, Armia Rocka vs Armia Roja liczba uczestników 100 podzielona na dwie drużyny co umożliwiało nam świetnie przygotowane pole z małym "Lasem" na samym jego środku. Walka, świst kul nad głową, komunikacja, mordor, wszystkiego tego można było doświadczyć w jednej z czterech bitw które odbywały się w dłuższych odstępach czasowych ze względu na słońce które ostro dawało w dekiel. No cóż, powalczyli my? Czas się zwijać, oddajemy sprzęt "Grzesiowi" z Rage Fun który tego dnia świetnie zarządzał logistyką (Nikt mnie nie zmusił żeby to napisać :D Miałeś pełną obsługę przez cały czas trwania imprezy i w pomoc każdej chwili) podziękowania, rozdanie dyplomów, pożegnanie. Tak jeszcze słowem zakończenia na polu obecni byli: Rock, Rojo, Perla z Natalią, Nexos, Mkkr, Seto, Flamy(z tych których kojarzyłem) i naprawdę masa pozytywnie nakręconych ludzi ;).

#9 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 27 July 2013 - 17:40

Czyli rozumiem, że jednym słowem było warto?:) Na pewno :) A jak Rock sobie dawał radę bądź co bądź w nowym środowisku? Byłeś w Jego teamie? O Roja nie pytam bo wiem jak się z Nim gra:D
    PS. Tak w gwoli ścisłosłości "Grzesiu" nie jest z Kansusa tylko jak się nie mylę to z Rage Fun :P

#10 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 27 July 2013 - 18:05

Racja, Rage Fun ;)

Rock dawał radę, ciągnął się za nim "Ogonek" graczy więc miał pewną obstawę, ale chyba dobitnie mu to nie przeszkadzało ;)

Ja byłem w Teamie Rocka, w sumie każdy robił co chciał nie było specjalnej taktyki na polu co było widać gdy Rojo ze swoimi Tarczownikami w jednej z walk kompletnie nas kompletnie oflankował.

#11 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 27 July 2013 - 18:12

Hehe no to super:) Pozazdrościć. Czyli rozumiem, że wszelkie obawy przed, były nieuzasadnione?:)
    Jutro też będziesz?

#12 IkarosPL

• IkarosPL

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

• Napisano 27 July 2013 - 19:45

Jak najbardziej nieuzasadnione :) Jutro będę ale żeby zrobić parę zdjęć i pogadać czy to z Rojem czy Nexosem ;)

#13 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 27 July 2013 - 20:09

No to czekam na relację z niedzieli:)

#14 Iorweth

• Iorweth
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 28 July 2013 - 16:38

Ja byłem wczoraj (dzis juz nie dałem rady) i powiem wam, że było bardzo miło... Rozmowa z Rojem uświadomiła mnie iż jest on tą samą osobą, którą reprezentuje na YT... Troche mniej podobało mi sie "zachowanie" Rock'a który był jakiś dziwny (może tylko mi sie tak wydawało) i szybko opuścił teren spotkania "tarczowników i brodaczy"

Może miał jakiś ważny powód? To już nie moja sprawa, ale około godziny 13, z YT-ów pozostał tylko Rojo...

Jeśli czyta to ktoś kto był wczoraj na paintball'u, to cieszę sie, że mogłem poznać tak wspaniałych ludzi i oczywiście widzimy sie (jak Bóg da mi zdrowie i siłe) za rok na paintball z Rojem w Wrocławiu....

#15 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 28 July 2013 - 18:43

Rock jak często mówił, nie czuje się tak dobrze jak Rojo w otoczeniu tak wielu osób.
    Czyżby były plany za rok? Potwierdzone czy raczej pobożne życzenia?

#16 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Napisano 28 July 2013 - 18:49

Może sobie zrobili znowu impreze jak kiedyś i Rock nie był w stanie długo siedziec :D

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#17 Iorweth

• Iorweth
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 28 July 2013 - 18:50

Pytałem sie Roja i sam mi powiedział że za rok na pewno bedzie w Wrocławiu...

W tym roku bedą jeszcze 3 takie imprezy... następna jakoś pod koniec września (jeśli dobrze zrozumiałem Roja)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych