Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

IEM 2014 KATOWICE!

IEM 2014 KATOWICE!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
75 odpowiedzi w tym temacie

#41 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 26 January 2014 - 13:09

Wygląda to następująco.

Zbliża się luty, a potem finalny marzec, kiedy to wreszcie odbędzie się IEM! :)

Odnośnie biletów, w lutym będzie ostatnia "fala". Ale jest ale :). Bo przez następne 2-3 dni po "zakończeniu fali" będą zwracane bilety nieopłacone do puli dalszej sprzedaży. Tak więc bilety będzie można nabyć nawet chwilkę po starcie fali. Trzeba pamiętać, że zapewne jeszcze z kilka dni wcześniej ESL, coś jeszcze udostępni (w znaczeniu da ze 100 biletów do sprzedaży).

Musimy też pamiętać, że impreza jest darmowa i każdy może wejść na teren spodka za darmo!

Info odnośnie biletów, można sprawdzać w dwóch miejscach:

--->FB_Naszego_IEM_Stworzone_Przez_ESL<---

--->Twitter_ESL_Odnośnie_Biletów_itp<---

Trzeba też pamiętać, aby nie podawać godziny zakończenia. Ponieważ, nawet ESL potwierdziło, że godz. 23 jest godziną wstępną. Całościowe info pojawi się już niedługo.

Tak więc.... IEM!!!

#42 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 295
  • Napisano 26 January 2014 - 14:13

Dzieki za info panowie :) Co do biletow to co po paru minutach juz nie ma? Jak za nie zaplacic? Przelew bankowy :) ? (Jestem na telefonie, wiec nie wchodze w linki). A co do kolejki to troche dziwnie. Bo kumpel byl w tamtym roku to mowil,ze z rana praiw kolejki nie bylo w piatek. A jak sie skonczyla szkola (czyli kolo 13-14) to kolejka dluga w cholere.

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#43 Guest_Jacek_*

• Guest_Jacek_*
    • Goście

Reputacja: 0
  • Napisano 26 January 2014 - 14:16

Dzieki za info panowie :) Co do biletow to co po paru minutach juz nie ma? Jak za nie zaplacic? Przelew bankowy :) ? (Jestem na telefonie, wiec nie wchodze w linki). A co do kolejki to troche dziwnie. Bo kumpel byl w tamtym roku to mowil,ze z rana praiw kolejki nie bylo w piatek. A jak sie skonczyla szkola (czyli kolo 13-14) to kolejka dluga w cholere.

Jeśli wierzyć stopce strony ticketpro.pl to za bilety możesz zapłacić kartą kredytową Visa / Mastercard.

#44 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 26 January 2014 - 14:29

A jak sie takowej nie posiada :) ?

https://www.facebook...epublikaGraczy/ - Grupa dla graczy, na której jestem adminem (i jednocześnie pośrednio założycielem)

graphic.png

#45 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 26 January 2014 - 14:42

Można płacić przelewem internetowym ;)

Kolejki były średnie, więc jeśli chciałeś wejść o 12, to byłeś w spodku ok. 11:50. Stało się od 20 do 50 minut, wtedy.

#46 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 26 January 2014 - 16:50

Okej dzieki za info. A jak z jedzieniem? Jest cos w poblizu spotka? Blisko daleko? Ceny ? Drogo? Srednio?

graphic.png

#47 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 26 January 2014 - 16:55

W pobliżu jest masę knajp, pizzerni, sklepów itp... Ceny? Jak wszędzie.

#48 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 26 January 2014 - 17:20

No to git :) A i jeszcze pytango. Na IEM sa moze skleoy z gadzetami z gier? Jak tak to raczej okazyjne ceny czy odstraszajace?

graphic.png

#49 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 26 January 2014 - 18:40

No to git :) A i jeszcze pytango. Na IEM sa moze skleoy z gadzetami z gier? Jak tak to raczej okazyjne ceny czy odstraszajace?

Są, oczywiście ceny ESLowe :)

#50 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 01 February 2014 - 20:12

Nowe info od ESL! :)

Ostatnia partia biletów i karnetów na Intel Extreme Masters w Katowicach pojawi się w sprzedaży w czwartek, 6 lutego o godzinie 18:30. Dostępnych będzie po 200 biletów na każdy dzień oraz 1000 karnetów. Pamiętajcie, że wejście na imprezę jest możliwe bez biletu!!

Powodzenia :P

#51 Hardkor

• Hardkor

Polonista

• Technik Sprzętowiec

• Napisano 01 February 2014 - 22:16

No i na te bilety pewnie zapoluje :D A potem to tylko bilety na aukcjach prywatnych ?

graphic.png

#52 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 01 February 2014 - 23:06

No i na te bilety pewnie zapoluje :D A potem to tylko bilety na aukcjach prywatnych ?

Pewnie tak :D

#53 Guest_Jacek_*

• Guest_Jacek_*
    • Goście

Reputacja: 0
  • Napisano 03 February 2014 - 18:57

Jeśli ktoś byłby zainteresowany pomocą przy organizacji IEM 2014 KATOWICE, niedawno pojawiło się ogłoszenie dotyczące naboru wolontariuszy ;) Wszystko wyjaśnia poniższa infografika:

1604676_691262457561074_1014294075_n.jpg

Osoby zainteresowane pomocą powinny zgłosić się za pomocą tego formularza do końca 12.02.2014 r.

• MaxiLager lubi to

#54 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 03 February 2014 - 19:00

Od razy napiszę, wolontariusz to nie osoba która wchodzi za darmo na IEM i tyle. Jako wolontariusz możecie sobie odpuścić "wstęp wolny", całe dni będą zajęte (wiem jak to wyglądało, bo znajomy rok temu był).

Tak więc pamiętajcie, to jest Wasz oferta pomocy :).

#55 MaxiLager

• MaxiLager

Pirat

• Moderator
    • PipPipPip

Reputacja: 298
  • Napisano 06 February 2014 - 22:11

Ahhr ! Pirat MaxiLager melduje wykonanie zadania :)

Dzisiaj w godzinach wieczornych został przechwycony bezcenny ładunek karnetów na IEM Katowice 2014.

Oznacza to więc, że w dniach 14-16 Marca Katowice staną się moją drugą Tortugą.

Ahhr !

#56 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 13 February 2014 - 15:40

A może tak konkursik z biletami na IEM?

https://www.facebook...3?stream_ref=10 :)

#57 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 02 March 2014 - 15:17

No więc jak? Zbieramy informacje odnośnie IEM jakie się dotąd pojawiły!

Został już ujawniony plan spodka.

Możemy zauważyć, trochę mniej stref an głównej, a dużo dużo więcej na korytarzach. Z jednej strony to dobry pomysł - na korytarzach będzie się działo więcej :P. Ale czy aby na pewno zmniejszenie liczby stanowiska w strefie głównej nie zwiększy kolejek itp...? :)

Jestem potwornie  ciekaw jak będzie teraz to wszystko wyglądało :).

A zapomniałem... z tego co widziałem, masę osób cieszyło się z KFC na terenie spodka! :D Już widzę te kolejki, większe niż na turnieje otwarte :P.

25zgs3k.jpg

Tak więc następne rzeczy!

Z informacji jakie dotąd dostaliśmy, możemy się dowiedzieć, że na terenie spodka będziemy pograć w takie gry jak:

-CS GO!

-TitanFall

-Hearthstone (właśnie odbywają się kwalifikacje otwarte dla każdego)

-Fifa14

-Lol?

-StarCraft2?

-WoT?

Wiemy też, że do Katowic dostała się jedna nasz drużyna CS GO - Virtus.pro!

Co my tam jeszcze wiemy? Hmm...   O!

Do spodka będziemy mogli dostać się przez 5 wejść (4 dla osób bez biletów - FREE, 1 dla osób które kupiły bilet).
    Całość prawdopodobnie rozpocznie się od godz. 13 do 23, osoby z biletami będą już wchodzić od 11. Jednak z informacjami o której i jak, wolę poczekać jeszcze do oficjalnej rozpiski ESL, która na dniach powinna się pojawić.

Wczoraj natomiast pojawił się nowy "zwiastun" (zapowiedź) IEM Katowice, który polecam na sam koniec tego posta obejrzeć :)

https://www.youtube....h?v=-JyjWNtK9Fw

11dni do IEM!

#58 SoldierPL

• SoldierPL

Pan Snajper

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 608
  • Napisano 02 March 2014 - 22:49

Nie miałem jeszcze okazji być na IEM'ie, więc powiedzcie mi, czy bez biletu mam jakiś mniejszy dostęp do poszczególnych scen i tak dalej, czy mogę normalnie wszędzie zajrzeć? :P

YouTube |-| Live |-| Blog Metro 2033 |-| Facebook

CPU: Intel Core i5 6500 3.20 GHz |-| Cooler: Raijintek Themis |-| GPU: Sapphire Radeon HD 7870 |-| RAM: Kingston HyperX Fury 2x4 GB DDR4 2133 MHz |-| Mobo: MSI B150 PC MATE |-| HDD 1: Western Digital Blue 1 TB |-| HDD 2: Seagate 320 GB |-| HDD 3: Western Digital 80 GB |-| PSU: OCZ CXS 500W |-| Case: SPC Gladius M45W |-| Sys: Windows 7 Ultimate 64-bit |-| Screen 1: LG 24" FHD IPS 60 Hz |-| Screen 2: Acer 18.5" HQV 60 Hz |-| Mouse: A4Tech Sniper ZL5 |-| Keyboard: Natec Zander |-| Microphone: Blue Yeti |-| Headphones: AKG K511

#59 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 687
  • Napisano 03 March 2014 - 10:37

Jeżeli przez brak miejsc rozumiesz mniejszy dostęp to tak xd

Jak wiadomo ci z biletem wchodzą prędzej, więc mogą sobie miejsca pozajmować.

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#60 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 03 March 2014 - 15:33

Więc tak, ci z biletami wchodzą trochę wcześniej i mają swoje prywatne wejście, tyle.

Jeśli martwi cię brak miejsc w pierwszym rzędzie to będzie problem... Na 100% każdy będzie mógł sobie usiaść na widowni :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych