Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

JaRock.pl/live

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#41 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 64
  • Napisano 13 July 2013 - 1:48

Przy okazji z jakiego serwisu to zlicza widzów? Z twitcha?

UPDATE:

Teraz zlicza z Twitcha i Gamecreds, ale jeśli np streamer ma włączony Twitch i Gamecreds na raz to biorę pod uwagę ten na którym jest więcej osób, bo jak na razie często te same osoby oglądają oba (chodzi mi głównie Mkrr3, chociaż ostatnio ma tylko jeden włączony), może to ulegnie zmianie, ale i tak rzadko są oba na raz.

Moje aplikacje na Androida: Ja, Rock!, Audio ReSilencer, Bat Walk, HTTP → FB

#42 tomcies

• tomcies
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 14 July 2013 - 7:31

Jak zmniejszyć okno czat i tym samym zwiększyć okno live ? Mam laptopa 15 " i okno zajmuje mi pół ekranu :(

#43 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 14 July 2013 - 15:11

Okno z live wypełnia wolne miejsce, może masz za dużo toolbarów w przeglądarce, spróbuj oglądać na pełnym ekranie przeglądarki (chyba F11, zależy pewnie od przeglądarki) pewnie też robią Ci się 2 lub więcej linijki z aktualnymi liveami, planuję zrobić tak że jeśli się nie mieszczą w jednej linii to te offline będą się chować.

#44 Krecik

• Krecik

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 09 September 2013 - 20:21

Wiem ze moze pomoc ci w tym przegladarka opera, w niej na dole sie znaczy w prawym dolnym rogu jest taki suwak do zmiany wielkosc calej zawartosci stron internetowych moze to zadziala.

Jak zmniejszyć okno czat i tym samym zwiększyć okno live ? Mam laptopa 15 " i okno zajmuje mi pół ekranu :(

#45 Lodowaty

• Lodowaty

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 29 September 2013 - 19:37

Pytanie odnośnie Live, kiedy ma mniej wiecej byc najbliższy ? Bo od kilku dni jest przerwa a i o ninja live ciezko.

#46 molochPl

• molochPl
    • Użytkownik

• Napisano 11 October 2013 - 12:00

Przydala by się wieksza wygoda dla użądzen mobilnych

#47 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 11 October 2013 - 12:17

Od tego jest aplikacja, tam live jest dostosowany. Dopóki live wymaga Flasha i tak nie ma sensu tego robić na stronie.

#48 Kubox

• Kubox

Weteran

• Moderator
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 351
  • Napisano 11 October 2013 - 12:24

U mnie wspaniale lata wszystko B)

ertbbb

#49 Beniooo

• Beniooo
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 11 October 2013 - 16:16

Wszystko działa jako powinno wystarczy tylko ściągnąć Flasha i śmiga :D w pomocy masz wszystko napisane i skąd pobrać :)

#50 GameBreakersPL

• GameBreakersPL

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 10
  • Napisano 11 October 2013 - 16:51

jest takie powiedzenie które stosuje blizzard  "Jak Będzie To Będzie"  ludzie cierpliwości  Rock to nie maszyna ;p 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych