Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

JaRock.pl/live

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#21 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 49
  • Napisano 08 July 2013 - 16:41

Phan nie było tematu :) Jeszcze wczoraj kiedy uruchamiałem stronę jarock.pl miniaturki z tego czerwonego paska wyświetlały się jedna pod drugą, a nie obok, przy tym zasłaniając pół strony. Teraz już jest wszystko w porządku. Wybacz za zamieszanie:)

CPU Intel Core 2 Duo E7400 2.8GHz GPU NVIDIA GeForce GTS 250 1GB RAM 2x2GB

#22 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 64
  • Napisano 08 July 2013 - 16:43

Nie ma sprawy :)

Robię teraz sporo zmian na stronie, mniejszych i większych więc czasem może coś być nie tak, najlepiej odświeżyć albo sprawdzić za jakiś czas zanim zgłosicie :)

Moje aplikacje na Androida: Ja, Rock!, Audio ReSilencer, Bat Walk, HTTP → FB

#23 Xardas212

• Xardas212

Gaduła

• Stały Bywalec
    • PipPip

Reputacja: 26
  • Napisano 09 July 2013 - 20:11

Mała uwaga, jest pewna mała różnica głośności kiedy ogląda się live na twich a na JaRock.pl. Na JaRock live  jest cichszy.

#24 EniuuuPL

• EniuuuPL

Otaku

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 92
  • Napisano 09 July 2013 - 20:12

Zauważyłem to co kolega wyżej. Gdy live na twitchu jest dla mnie ok 2 kreski na słuchawkach to przy jarock musze dawać na 3/4.

Posted Image

Posted Image

#25 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 09 July 2013 - 20:26

To jest bug twitcha niestety, nawet jak głośność wygląda na inną to jest resetowana, na to pomaga wyciszenie i odciszenie, może znajdę na to jakiś hack, chyba że ktoś zna rozwiązanie. W aplikacji na Androida jest ten sam problem.

#26 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 09 July 2013 - 22:48

Mógłby mi ktoś dokładnie wytłumaczyć jak odpalić czat?

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#27 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 10 July 2013 - 0:36

Chyba naprawiłem problem z głośnością :P

Kolejna nowość, czyli ciemny czat pod kolor strony:

http://userstyles.or...-jarock-pl-live

Czat jest w rzeczywistości wklejoną stroną i nie mogę jej modyfikować z poziomu innej strony, ale zrobiłem ten styl więc możecie go sobie zainstalować :)

jarock-tchat-after.jpg

#28 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 10 July 2013 - 19:11

Zainstalowałem ten styl przez Stylish, wrzuciłem, aktywowałem, ale nadal mam na biało czat. Coś źle robię?

http://fooh.pl/pokaz/2363461266.png

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#29 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 10 July 2013 - 20:08

A ja mam taką sugestię, mianowicie, kiedy nie ma live, tytuł się nie wyświetla, a tymczasem właśnie w tytule często Rock pisze, że go np nie ma. Tak jak teraz. Więc sugeruję, żeby tytuł live, zawsze był wyświetlany:)

#30 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 10 July 2013 - 20:28

Zainstalowałem ten styl przez Stylish, wrzuciłem, aktywowałem, ale nadal mam na biało czat. Coś źle robię?

http://fooh.pl/pokaz/2363461266.png

Odinstaluj styl i zainstaluj jeszcze raz, może pomoże (jeśli ściągnąłeś niedługo po tym jak napisałem tamten post), sprawdź też czy nie masz innych styli do twitcha zainstalowanych. Styl ten zmieni wygląd czatu na każdej stronie (oprócz oficjalnej Twitcha)

A ja mam taką sugestię, mianowicie, kiedy nie ma live, tytuł się nie wyświetla, a tymczasem właśnie w tytule często Rock pisze, że go np nie ma. Tak jak teraz. Więc sugeruję, żeby tytuł live, zawsze był wyświetlany:)

To też jest w planie, ale API Twitcha nie daje danych gdy jest offline, da się to chyba zrobić inaczej (innym zapytaniem) ale to zrobię potem, obecnie dodałem API od Gamecreds (technicznie API od Dailymotion), a więc jeśli Twitch jest offline to używane są dane z Gamecreds (brakuje tylko ilości widzów online bo nie ma tych danych z Dailymotion) i tytuł z Gamecreds jest pokazywany nawet przy offline, może Rock zacznie tam też wpisywać, ale to jak wróci.

Zrobiłem też tak że jak np masz otwarty Twitch a Gamecreds jest online to samo się przełączy (jeśli oba są online to będzie domyślny lub ten na który wybraliście), również przy przełączniku streamu jest status tego na który chcemy przełączyć, więc nie trzeba klikać żeby sprawdzić :)

#31 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 10 July 2013 - 20:39

Naprawiło mi czat (nie widziałem wiadomości i nie mogłem pisać), ale nadal mam na biało.

#32 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 10 July 2013 - 20:49

Widzę po screenshocie że masz Operę, osobiście używam Firefoxa głównie i Chrome do niektórych rzeczy, testuje na obu jednocześnie, czasem sprawdzam pod IE10 i Operą (wszystkie przeglądarki najnowsze stabilne wersje), ten styl teraz sprawdziłem pod Operą, wersja:

Opera – informacje
    Informacje o wersji
    Wersja
    12.16
    Kompilacja
    1860
    Platforma
    Win32
    System
    Windows 8
    Identyfikacja przeglądarki

Opera/9.80 (Windows NT 6.2; WOW64; Edition Campaign 21) Presto/2.12.388 Version/12.16

I czasem działa, czasem nie, nawet jak działa to nie idealnie. Spróbuj prawym na czat i odśwież aż się zmieni, ale najlepiej to zmień przeglądarkę na Firefox lub Chrome, nowa Opera i tak już nie będzie mieć tego silnika więc na pewno nie będę tego naprawiać.

#33 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 10 July 2013 - 22:59

Jeszcze raz odpiszę, zrobiłem tak, sprawdźcie czy jest tytuł na kanałach offline.

#34 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 687
  • Napisano 10 July 2013 - 23:12

Jeszcze raz odpiszę, zrobiłem tak, sprawdźcie czy jest tytuł na kanałach offline.

Jest, jest.

btw. Fajnie zrobiłeś, że Online są od lewej, a potem Offline.

Tylko nie jestem pewien czy przy zakładce LIVE powinno pokazywać sumę widzów ze wszystkich streamów. Przy okazji z jakiego serwisu to zlicza widzów? Z twitcha?

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#35 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 10 July 2013 - 23:25

Tylko z Twitcha, akurat w tej chwili Mkrr3 nadaje tylko na GameCreds i nie ma ilości widzów.

GameCreds nie ma API (chyba że się mylę, to proszę o link z dokumentacją), ale to jest nakładka na Dailymotion i z tego API te dane wykopałem, natomiast nie ma tam ilości widzów (albo jestem ślepy, więc też z chęcią się dowiem skąd brać), jest tylko z ostatniej godziny w sumie itp.

#36 splawik2309

• splawik2309

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

• Napisano 11 July 2013 - 13:54

Bardzo ładnie:) Widać tytuły na kanałach offline. To na pewno zmniejszy ilość zadawanych pytań ( Gdzie Rock?) i pozytywnie wpłynie na przekazywanie informacj:)

#37 chomik

• chomik
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 11 July 2013 - 19:08

A da radę podłączyć live YouTubowy? Kiedyś Rocku nadawał YouTubem i ja wtedy przegapiłem, bo nie miałem żadnego info. YouTube nie wysyła maili o livach (albo nie wiem jak to ustawić). Może pomyśleć też na jakimś ujednoliconym powiadamianiem?

#38 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

• Napisano 11 July 2013 - 19:17

Jest plan żeby obsługiwać ten z YouTube też, obecnie Rock nie streamuje na YouTube więc nie jest to priorytet. Powiadomienia też są w planach, push do aplikacji na Androida i email.

#39 BuzzY

• BuzzY

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 12 July 2013 - 20:48

Przydałby się bocik na kanale IRC bo flood i spam niesamowity.

#40 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 687
  • Napisano 12 July 2013 - 21:39

bocik, bocikiem, OPy się przydadzą, zgłoszę się na ochotnika :)

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych