Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Konkurs Neverwinter (11 paczek do wygrania)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#21 suchy211

• suchy211
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 02 July 2013 - 17:32

ymo1.png

Góra Hotenow - Wybrałem to miejsce ponieważ przypomina mi Mordor! :D

#22 Nearla

• Nearla
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 02 July 2013 - 21:52

azdd.jpg

Na miejsce swojego pobytu wybrałam aktywny wulkan, a dlaczego? Miejsce jest po prostu przepiękne, ilość szczegółów jaka została przedstawiona w tej lokacji jest przeogromna i ten smok leżący na ziemi, każdy jego szczegół jest w pełni oddany. Zdjęcie, na którym jestem z poległym smokiem przypomina nawet wielkie gniazdo.

PS. SS robiony długo przed konkursem, dlatego nie widać interfejsu.

Edit: zmieniony hosting zdjęcia
    Interfejs dodany :)

#23 Muntrill

• Muntrill

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 02 July 2013 - 22:02

gptt.jpg

Zdjęcie zrobione w jednej z dzielnic Neverwinter (kryształowa maska). Niby krwiożerczy Orkowy mistrz broni dwuręcznej, a jednak podziwia piękne widoki... (oczywiście chodzi o miasto ;))

#24 JaZ1987

• JaZ1987
    • Użytkownik

• Napisano 03 July 2013 - 1:10

eae46f2660b60f1b.jpg

"Tawerna Pod upadłą wierzą" Czemu właśnie tawerna ? Bo tylko tam można po ciężkiej przygodzie odpocząć, napić się dobrego trunku, podgrzać przy ognisku swoją kiełbaskę (tzn sobie podgrzać :) )     a ta tawerna jest najbardziej klimatyczna ze wszystkich tym bardziej że pod ogniskiem stojącym w słupie światła kryje się krypta z tajemniczym jegomościem w środku :) 

#25 Froczek

• Froczek
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 03 July 2013 - 9:02

Mury miasta oblężone przez wrogie siły,ciemne chmury spowite na niebie.Jednym słowem cudo:)

http://imgur.com/hT6a4l6

#26 Sokol yhyh

• Sokol yhyh
    • Użytkownik

• Napisano 03 July 2013 - 11:08

cwae.jpg

Wybrałem to miejsce, ponieważ lubię filmy historyczne i walki bronią białą. Chciałbym być jednym z rycerzy, którzy ruszą na ten zamek i będą godnie walczyć żeby go zdobyć. Jako gracz mam dopiero 26 poziom i nie mogę się doczekać, żeby się dowiedzieć co czyha za murami tego zamku. 

#27 LukoSMasteR

• LukoSMasteR
    • Użytkownik

• Napisano 03 July 2013 - 11:17

54c8.jpg  Ta lokacja jest w Enklawie Protektora.Moim zdaniem jest po porstu piekna,życze miłej gry i pieknych widoków w tej grze 

#28 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 03 July 2013 - 14:21

4771366568.png

Stoję przed pałacem królewskim i tylko czekam aż będę miał tam wezwanie. Wygląda to świetnie, piękna budowla :).

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#29 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 374
  • Napisano 03 July 2013 - 16:42

35s44.jpg

Dlaczego akurat Tower District?

Miejsce to jako jedna z zapomnianych krain, pokazuje gdzie "ludzie" przegrali i dali opanować swoje miasto hordom orków. Widać, że miasto wiele przeżyło, a straż Neverwinter próbuje za wszelką cenę powstrzymać orków przed dalszą grabieżą. W mieście znajdują się też szczątki wieży gdzie pod nią przebywają duchy poległych żołnierzy w walcze z plagą orków.

Myślę, że ta lokacja pokazuje, że Neverwinter nie jest niezwyciężone...

#30 Soczek

• Soczek
    • Użytkownik

• Napisano 03 July 2013 - 18:32

0c09htl.jpg?1

Dlaczego akurat to miejsce ? Ponieważ bardzo lubię widok zamków, ruin.czy przeróżnych wieżyczek.

#31 Mesox

• Mesox
    • Użytkownik

• Napisano 03 July 2013 - 18:32

8yeuiq.jpg

Dlaczego ta lokacja? Ponieważ kojarzy mi się to z wojną i napieraniem na bazę przeciwnika lub odbijanie swojej bazy. Troszeczkę ten zamek który widać w oddali przypomina mi film "Władca Pierścieni". Podoba mi się również na tym obrazku chmura stale przebywająca nad zamkiem, która prawdopodobnie symbolizuje na tę chwilę przebywające tam zło.

66g0ea.png

Zamieszczam również wersję po wciśnięciu klawisza B.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych