Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Konkurs Neverwinter (11 paczek do wygrania)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
30 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam

• Adam

Znawca

• Global Moderator
    • PipPip

Reputacja: 496
  • Napisano 01 July 2013 - 16:03

Konkurs:

Nagrodami w konkursie są Paczki:

• 1 Miejsce: Kod na paczkę Strażnik Północy
    • 2  - 11 Miejsce: Paczka Świadka Plagi Czarów +

Mikstura odnowy x10

Mikstura przypływu x10

Mikstura pomniejszego leczenia x10

Przenośny ołtarz x5

Zwoje identyfikacji (przypisane) x5

Konkurs rozpoczyna się w dniu 01.07.2013 i trwa do dnia 03.07.2013 do godziny 20.00 na podstawie tego zegara.

Co zrobić by mieć szanse na jedną z nagród?

1. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest posiadanie aktywnego konta na forum.jarock.pl

2. Każdy z uczestników musi zrobić screen w grze Neverwinter (Rejestracja do gry (ref link) - http://bit.ly/1cr64oz)

3. Screen powinien przedstawiać lokację/miejsce w grze, które nam się spodobało.

4. Screen musi mieć pełny interfejs lub okrojony po kliknięciu "B" w grze.

5. Screen zamieszczacie w swojej odpowiedzi w tym temacie wraz z krótkim opisem, dlaczego akurat ta lokacja lub miejsce Wam się podoba.

6. Wybierzemy 1 najlepszy screen wraz z opisem (liczy się przede wszystkim pomysłowość screena), który wygra nagrodę główną. 10 kolejnych miejsc wygra nagrodę 2 stopnia.

7. Temat zostanie zamknięty o godzinie 20.00 dnia 3.07.2013 według tego zegara.

8. Każdy ma prawo polubić posty w tym temacie, jednocześnie wyrażając swoją opinię na temat jakości pracy konkursowej. Ilość polubień nie oznacza wygranej w konkursie, ale może zwiększyć szansę na sukces.

9. Wyniki zostaną podane w tym temacie, pod regulaminem, w dniu 04.07.2013.

10. Ze zwycięzcami skontaktujemy się za pomocą prywatnej wiadomości na forum.jarock.pl

Powodzenia!

Zwycięzcy konkursu:

1 Miejsce - suchy211

10 nagród 2 stopnia - Nearla, JaZ1987, Himiodzio, Mesox, Soczek, Stilgar, Eurion, Fisher, Blood_Se3ker, Duken2k

Gratulacje! Tym którym się nie udało pozostaje spróbować w kolejnym konkursie:)

#2 MrAeers

• MrAeers

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 93
  • Napisano 01 July 2013 - 18:27

7fc08e777112b610med.jpg

To jest lokacja Czarnystaw. Wybrałem tą lokacje ponieważ lubię patrzeć na księżyc i gwiazdy, a w tej lokacji je widać i księżyc jest bardzo duży.

• faroxim lubi to

#3 burner

• burner
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 01 July 2013 - 19:56

3476dcf1e9d1e465m.jpg

Dlaczego ten? według mnie jeste to najlepiej zrobione miejsce ze względu szczegółowości obiektów oraz rozmycia otoczenia.

#4 t4l4r

• t4l4r
    • Użytkownik

• Napisano 01 July 2013 - 21:25

2azk.jpg

Zwiedzjąc świat natknąlem się na przedziwny most , czyżby do lodowych krain ... dawno , dawno temu zapomnianych przez wszystkie rasy starego świata .  Zadawałem sobie pytanie skąd coś takiego mogło się znaleźć w " nigdy zimie " . Czyżby mistyczny "portal " do tajemniczego świata lodu,  o którym śpiewają bardowie. Czy jestem w stanie go przekroczyć ? A może ty wędrowcze masz więcej odwagi , aby poznać to co nieznane i zapomniane ... Przygoda czeka

#5 Bartez_PL

• Bartez_PL
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 01 July 2013 - 21:37

bc1b8aa2ead93ef1.jpg

beztroska sielanka - dobre miejsce na piknik :) (Księżycowa Maska)

• faroxim lubi to

#6 rolaski12

• rolaski12
    • Użytkownik

• Napisano 01 July 2013 - 21:40

a467cdcfeddf7222.jpg

Ta ponieważ przypomina mi wieżę z Władcy Pierścieni. :)

#7 Iconss

• Iconss
    • Użytkownik

• Napisano 01 July 2013 - 21:48

Tyle razy przechodziłem przez ten 'most'  Nigdy mi się to nie znudziło ;D74954462262157816442.jpg

#8 szelka121

• szelka121
    • Użytkownik

• Napisano 01 July 2013 - 21:49

[/URL] Uploaded with ImageShack.us">http://URL=http://im.../809/26ui.png/]26ui.png[/URL] Uploaded with ImageShack.us

Wybrałem to miejsce ,ponieważ kiedy przechodziłem obok tej lokacji to ten widok mnie bardzo poruszył ,a zwłaszcza wyjąca głowa wilka który wzywa nasze dusze do niego abyśmy stali się jego poddanymi :D Wszystkim graczom życzę miłej gry.

( lokalizacja Vellosk , obóz wyklętych )

• Fisher lubi to

#9 Ogierek

• Ogierek
    • Użytkownik

• Napisano 01 July 2013 - 21:53

07eeebd0285781a8.jpg

Zamek i ja na koniu.xD Wybrałem tą lokację ponieważ świetnie oddaje klimat neverwinter. Również dlatego, ponieważ bardzo podobał mi się ten zamek, wir nad nim i wydaje mi się, że bardzo pasował do tego konkursu. 

#10 Ranulph

• Ranulph
    • Użytkownik

• Napisano 01 July 2013 - 21:54

0pym.jpg

Gurująca nad doliną, matka wszystkich wilków, czychającą na ciebie, ziejąc ogniem w księżycową noc.

Czemu ten screen? Otóż kiedy pierwszy raz zobaczyłem tą rzeżbę skały/góry, oniemiałem. Odrazu przyszedł mi na myśł mitologiczny Fenrir.

#11 FPS

• FPS
    • Użytkownik

• Napisano 01 July 2013 - 22:01

ea91a8929a654b01.jpg

Te spadające dusze z nieba do podziemi w mrocznym otoczeniu WYGLĄDA EPICKO!

#12 Broda ty

• Broda ty

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 417
  • Napisano 01 July 2013 - 22:50

Starajcie się dodawać screeny z wyglądem menu. Nie ciachajcie ich, bo niestety do moderatorów dolatuje masa zgłoszeń, że niby screen z sieci.

#13 Majes17

• Majes17
    • Użytkownik

• Napisano 02 July 2013 - 0:05

63933869412112906284.png

Obrazek z Wszystkim.

37313770313603576123.png

Obrazek bez paneli ładniej wygląda jak dla mnie :P .  

- Dałem 2 wersje  bo szczerze 2 Mi się podoba bardziej no ale chyba to nie przeszkodzi co do postu ?

- Co do Lokacji bardzo mi się podoba ponieważ czuć klimat owej mapki , księżyc piękny   ten mrok i pełno szabrowników no coś cudownego aż kipi klimatem jak dla mnie epickie miejsce :) .

#14 Stilgar

• Stilgar

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 21
  • Napisano 02 July 2013 - 8:59

vsb.png

A oto mój faworyt. Miejsce oddające całą monumentalność Neverwintera, latające wyspy na tle zachodzącego słońca w Enklawie Protektora. Całość robi ogromne wrażenie jak na grę. Ogólnie podobają mi się nawet chmury, co w grach jest rzadkością. Całe tło jest przepięknie zrobione i aż chciałoby się tam kiedyś dojść. Za moimi plecami widać również zabudowy miasta, a w dali zamglone pola. Całość łączy się w miłą dla oka grafikę i można by rzecz "wygląda jak z bajki".

Zapraszam na mój kanał ;) http://www.youtube.c...ilgarGamesLive
    - ASG, Gameplayie, Recenzje, Poradniki, Opisy, Intra, ITP ITD - To znajdziecie wewnątrz :) Wejdź, a sam znajdziesz coś dla siebie.

#15 Eurion

• Eurion

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 02 July 2013 - 11:58

Blackdagger Ruins

wvw.png

Plaża, słońce, piasek, rum, piękne widoki, syreny wylegujące się na skałach, niezbadane ruiny, będące gratką dla poszukiwaczy przygód, wraki statków pełne różnych ciekawych rzeczy no i oczywiście skarby. Masa skarbów. Mój pies właśnie coś wywęszył. Ja w tym czasie się opalam, mimo że jest chłodny i mglisty poranek. A co tam! Jestem twardzielem. Ostatnio opalałem się w burzę. I przyznam, że ze skutkiem. Tak się opaliłem, że wszyscy myśleli, że jestem Tieflingiem. Przez dwa tygodnie piekło jak cholera i czuć było zwęglony boczek. Ah te pioruny... Po miesiącu zgłosiłem się do Kleryka. Nie, nie dlatego, że mnie coś tam bolało. Po prostu miałem dość zapachu boczku z grilla. Oho! Mój towarzysz chyba się do czegoś dokopał. Skarby, nadchodzę! Arr!

#16 Deep

• Deep
    • Użytkownik

• Napisano 02 July 2013 - 12:28

2u7r3i8.jpg 

Enklawa Protektora.

Miejsce wszystkim znane, pełne ludzi, questów, handlarzy. Jeśli chcesz coś kupić, sprzedać-zrobisz to właśnie tutaj. Lokacja jest bardzo ładna, otoczona wyspami, wypchana pięknymi, zdobionymi budynkami, pomnikami, z pewnością twórcy dobrze się spisali tworząc tak urodziwą lokację główną. Należy do moich ulubionych miejsc.

#17 Fisher

• Fisher
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 02 July 2013 - 12:58

Katedra Helma.

iuvp.jpg

Dla mnie to miejsce jest bardzo klimatyczne,widać armagedon spadający z nieba wraz z tym bordowym niebem, uwielbiam takie lokacje gdzie widać że coś się już stało lub stanie.I jeszcze te kruki nad katedrą ahhh .

ps. ta lokacja wygląda lepiej bez UI ale na prośbę brodatego kilka postów przed tym daje z wyglądem menu.

• szelka121 lubi to

#18 Blood_Se3ker

• Blood_Se3ker

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 02 July 2013 - 13:22

0lr4.jpg

Czemu akurat ten ss? Ponieważ ukazuje ogrom zniszczeń i zmian w całym Neverwinter, a także w samym miasteczku w którym dawniej żyli ludzie, a aktualnie ich duchy i upiory, zaniedbałe miasteczko jest zarośnięte bujną roślinnością, a same budynki rozpadają się.  :(

Ciężko mi było wybrać odpowiedni SS ponieważ w grze znajduje się dużo przecudownych miejsc:D 

• Eurion lubi to

#19 Duken2k

• Duken2k
    • Użytkownik

• Napisano 02 July 2013 - 15:45

http://imgur.com/GFfhLft

Krasnolud stojący między ogromnymi rycerzami.Ta mgła spowita dookoła,to wszystko tworzy ogromny klimat:)

#20 ZZmaster

• ZZmaster
    • Użytkownik

• Napisano 02 July 2013 - 16:51

[EDIT]

c7d25eceab0328b9.jpg

Jes to lokacja The Kobold-Infested Sewer.Wybrałem to zdjęcie ponieważ jest tam mroczny klimat przypominający "Metro" albo moją piwnice :)
    PS.
    Jest edit bo nie spełniało wymagań konkursu.

Użytkownik ZZmaster edytował ten post 02 July 2013 - 21:53

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych