Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Xbox One vs PS4

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wrażenia po pierwszych konferencjach E3 (128 użytkowników oddało głos)

Która konsola wywarła na Tobie lepsze wrażenie?

1. Głosowano Xbox One (12 głosów [9.38%] - Zobacz)

Procent z głosów: 9.38%

2. Głosowano PS4 (116 głosów [90.62%] - Zobacz)

Procent z głosów: 90.62%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#21 Niesamowity

• Niesamowity

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 9
  • Napisano 12 June 2013 - 13:35

SONY pogrzebało MS, o ile ta pierwsza dobrze się sprzeda na całym świecie, to ta druga co najwyżej w Stanach. Sony stworzyło konsolę dla graczy, a MS konsole dla ludzi bez przyjaciół.

#22 Siepenka

• Siepenka

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 19
  • Napisano 12 June 2013 - 17:47

Mam od dawna PS3 i tym razem mogę śmiało stwierdzić, że Sony wygrało. Dla mnie i tak konsola, zawsze będzie do gier eksluzywnych, a w tym wypadku dla mnie Sony wygrywa. Wiem dobrze, że Naughty Dog czy Quantic Dream na pewno mnie nie zawiodą.

#23 kostuś

• kostuś

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 15
  • Napisano 12 June 2013 - 18:10

Ja się pytam czemu Xbox zmienił pada ?? Stary był super i by jeszcze wystarczył na długo :D

#24 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 416
  • Napisano 12 June 2013 - 19:14

PS4. Dlaczego? Konsola o 100 euro tańsza, a posiadanie PS Move mi do szczęścia nie potrzebne, więc ta cena, że XBO ma w cenie Kinecta mnie nie interesuje. Po drugie: Blokada używek. Może w USA czy w innych krajach takie 50 euro za grę to pikuś, ale żyję w Polsce, a w dodatku nie zarabiam, więc dla mnie takie 200zł za grę nie jest łatwe do wydania. Dlatego też kupuję używki, gdyż dostaję taniej dobry produkt. Dalej: Konieczność bycia online? Serio? Co jak wyjadę na wakacje i nie będę mógł się połączyć z internetem? Dalej: Pad. Teraz możecie mnie hejtować ile wlezie, ale dla mnie Dual Shock jest genialny, i mam nadzieję, że genialnym pozostanie. Dalej? inFamous, Killzone i wiele innych świetnych exlusive. Exlusive na PS3 dla mnie zawsze były górą, i zapewne będą dalej. Następne? Wygląd. Mówcie co chcecie, ale lepiej wygląda takie ładne PS4 niż strasznie wyglądający XBO. Dalej. Microsoft zapewne oleje Polskę, Sony nas lubi :).

Chcesz ze mną pograć? Szukam ludzi do Running With Rifles i Rocket League.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#25 Adam

• Adam

Znawca

• Global Moderator
    • PipPip

Reputacja: 496
  • Napisano 12 June 2013 - 20:25

Ciekawy artykuł - http://livespot.pl/nie-taki-diabel-straszny-czyli-pare-slow-o-uzywanych-grach/ Trudno się nie zgodzić;)

#26 Izentir

• Izentir
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 13 June 2013 - 9:05

Tak na prawdę na tym etapie można tylko spekulować jak to będzie wszystko wyglądać. Najlepszym podsumowaniem będzie poczekamy zobaczymy. XO wychodzi miesiąc wcześniej niż PS4 więc już coś będzie trochę wiadomo jak to wszystko się prezentuje. Wyjdą konsole, wyjdzie kilka gier i wtedy będzie można zacząć batalie która będzie godna jej posiadania

#27 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 13 June 2013 - 11:53

XO wychodzi miesiąc wcześniej niż PS4 więc już coś będzie trochę wiadomo jak to wszystko się prezentuje

Ale nie w Polsce.

Ciekawy artykuł - http://livespot.pl/nie-taki-diabel-straszny-czyli-pare-slow-o-uzywanych-grach/ Trudno się nie zgodzić ;)

Ale Sony jedynie potwierdziło, że twórcy będą mieli możliwość wybrania darmowego multi, lub posiadania PS+ by grać, więc o czym jest ten artykuł? Zapewne nikt nie myśli, że jeśli na PS4 zrobią blokadę używek dla jakiejś gry, to XO tej blokady mieć nie będzie.

Mój profil na Twitterze - Kliknij tutaj! FanPage - Kliknij tutaj! Kanał na YouTube - Kliknij tutaj!

#28 Muntrill

• Muntrill

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 13 June 2013 - 15:19

http://www.euro.com....station-4.bhtml Sklep euro odpalil juz pre-ordera na PS4 i podstawowa wersja 1790 zł

#29 Fuzzik

• Fuzzik

Mistrz pióra

• Technik Sprzętowiec
    • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPipPip

Reputacja: 687
  • Napisano 13 June 2013 - 19:15

W EuroAGD zwykle jest drożej, chociaż promocje mają interesujące.

Wiem, bo czasami tam zaglądam :)

i5 3570k + EVGA GTX 960 SSC 2GB

Dumna i Bogata Polska!

#30 Muntrill

• Muntrill

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 15 June 2013 - 12:59

http://livespot.pl/kolejna-wpadka-microsoftu/ poczytajcie sobie o wtopie panów z M$

#31 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

Reputacja: 375
  • Napisano 15 June 2013 - 19:54

Mała ciekawostka o grach z XboxOne na E3: ---->klik<----

#32 Muntrill

• Muntrill

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 16 June 2013 - 13:44

Himioszio sam to linknołem.. <lol>

#33 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 16 June 2013 - 14:36

Po wcześniejszym linku spodziewałem się jakiegoś filmiku:P

Mój błąd, nie sprawdziłem, przepraszam.

#34 Muntrill

• Muntrill

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 16 June 2013 - 19:51

nie no spoko tak tylko mówilem  :)

#35 Truskaw

• Truskaw
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 17 June 2013 - 8:43

Dla tych, którzy nie chcą Move/Kinecta - PS4 of coz, natomiast jeśli ktoś chce machać, okaże się, że i tak te 100 dolców dopłaci za move'a i będzie ta sama cena co za Xbox One. Granie w sieci będzie płatne, no zobaczymy :)

#36 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 17 June 2013 - 10:51

W przypadku PS4, jeden z szefów wytłumaczył.... Granie w sieci nie będzie płatne, tak jak w przypadku wcześniejszej wersji (PS3), za dopłatą dostaniemy gratisy, dostępy do ALPH, BETA itp...

#37 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 17 June 2013 - 21:02

@up nie? Tłumaczył, że to od twórców będzie zależeć czy multi będzie płatne, czy darmowe. Nie posiadając PS+ będziemy mieli dostęp do funkcji online, ale pograć nie pogramy.

#38 Muntrill

• Muntrill

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

• Napisano 18 June 2013 - 13:45

Z tego co Sony mówiło podczas konferencji że multi będzie płatne ze względu na ich inwestycje w PSN i chęci dalszego jej rozwoju, natomiast DRM-y (online pass) będzie zależny od twórców czy  zabezpiecza jakoś  grę czy nie. Nie wiem może coś się zmieniło.. ale wątpię

#39 Himiodzio

• Himiodzio

Widmo

• Global Moderator
    • PipPipPipPip

• Napisano 18 June 2013 - 13:56

@up nie? Tłumaczył, że to od twórców będzie zależeć czy multi będzie płatne, czy darmowe. Nie posiadając PS+ będziemy mieli dostęp do funkcji online, ale pograć nie pogramy.

"Bardzo przepraszam naszych użytkowników za to obciążenie dla ich portfeli, ale na PlayStation 4 dzięki PS+ będziemy dawać im dostęp do wczesnych wersji beta, darmowych gier i przecen tak samo, jak na PS3 i Vicie. W dodatku, każdy posiadacz abonamentu dostanie też darmową edycję specjalną DriveClub z nieznacznie ograniczonymi funkcjami."

Wersja multi będzie zawsze, trochę okrojone (ale zawsze to multi jakie takie będzie)... Polecam bazować na słowach twórców, a nie samych dziennikarzy, którzy lubią robić afery lub przekręcać słowa...

Więc będzie to coś w rodzaju Xbox gold (czy jak to tam się nazywało) z dostępem do multi, lub "darmowe konto" z jakimś tam multi które bez "golda" będzie cienkie.

#40 Glock

• Glock

Polonista

• Stały Bywalec

• Napisano 18 June 2013 - 14:34

No to być może zmienili zdanie, ponieważ jak czytałem słowa szefa Sony to mówił, że multi będzie płatne. No ok, zwracam honor.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych