Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Fantastyka - co wybrać

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Pablo

• Pablo
    • Użytkownik

Reputacja: 4
  • Napisano 05 May 2014 - 13:43

Polecam trylogie "Nocnego Anioła" Brenta Weeksa jeśli lubisz takie pozycje w których bohater jest już "KIMŚ" praktycznie od samego początku.

#22 Grizzfor

• Grizzfor
    • Użytkownik

Reputacja: 2
  • Napisano 26 May 2014 - 16:20

Pisałem już w innym temacie jakie książki polecam więc nie będę pisałe tego jeszcze raz tylko podam linka: http://forum.jarock....astyka/?p=57128

Wasze życie należy tylko do was. Powstańcie i przeżyjcie je.

Zostań piratem | Zostań pokemonem

#23 bn59

• bn59
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 19 November 2014 - 19:49

Z lżejszych, ale epicko wciągających polecam całe serie fantastyki R. Riordana - mistrzostwo :) np. Percy jackson i Bogowie Olimpijscy. Pzdr!

#24 Liranna

• Liranna

Gaduła

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 39
  • Napisano 29 November 2014 - 11:20

Urzekła mnie ostatnio pisarka - Trudi Canavan. Jestem w trakcie czytania jej najnowszej książki "Złodziejska magia" z trylogii Prawo Millenium. Nie mogę się oderwać. >w< Jeśli lubisz magię, to dla mnie naprawdę warto.

Also trylogia "Czarnego Maga" też jest warta polecenia, ale trylogii "Zdrajcy" jeszcze nie zaczęłam. Ta druga dzieje się kilka lat(albo kilkanaście) po pierwszej.

Użytkownik Liranna edytował ten post 29 November 2014 - 11:23

#25 Sadocha

• Sadocha

Znawca

• Użytkownik
    • PipPip

Reputacja: 33
  • Napisano 19 December 2014 - 2:14

Wylęgarnia Zambocha, albo coś Pilipiuka - Operacja Dzień Wskrzeszenia?

CPU: i5-4670K @4.2Ghz MOBO: Asus Z-87A Cooler:Alpenfohn Brocken RAM: TeamGroup Vulcan RED (2x4Gb) 1600Mhz GPU: Inno3d iChill GTX 770 Case: Corsair Carbide 540 SSD: Kingston HyperX 120GB HDD: Seagate Barracuda 1TB

#26 Hygge

• Hygge
    • Użytkownik

• Napisano 15 April 2015 - 10:50

Hmm...chyba zasugeruję się Waszymi propozycjami i zdecyduję się na coś. Jak dotąd w ogóle nie umiałam przekonać się do fantastyki, czas to zmienić.

#27 AnRog

• AnRog
    • Użytkownik

• Napisano 22 July 2015 - 10:03

zwiadowcy genialna książka. dobrze że po nią sięgnołeś.

mogę jeszcze podpowiedzieć o jednej książce wartej przeczytania bo fabuła jest super. "władca piasków" Elizy Drogosz.

fajni bohaterowie, lekko iz  przyjemnością się czyta.

#28 orzeszek1

• orzeszek1
    • Użytkownik

• Napisano 25 September 2015 - 7:34

Zawsze najlepszy - Terry Pratchett i jego seria o Świecie dysku. Cóż, jestem jego ogromną fanką,  a jego książki mnie zachwycają. Prócz nich polecam również książkę Mroczne Góry Marii Bucardi, także trzyma poziom i przyjemnie się czyta. Hmm.. co by tu jeszcze... Czytałam też książki o Łowcach (Nefilim) tylko za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu... poszukaj w Google;) 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych