Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Konkurs - Wspomnienia [Remember Me]

• Zamknięty Temat jest zamknięty
207 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam

• Adam

Znawca

• Global Moderator
    • PipPip

Reputacja: 496
  • Napisano 24 May 2013 - 14:32

Rock o Konkursie:

https://www.youtube....h?v=geNBEmF__pQ

Zasady Konkursu Wspomnienia [http://bit.ly/11cGTiX]:

• Aby wziąć udział w konkursie, wymagane jest posiadanie aktywnego konta na forum.jarock.pl
    • Przedstaw zdjęcie, które może obrazować wspomnienie, dla Ciebie ważne i przyjemne, lub takie, które chciałbyś wymazać.
    • Opisz zdjęcie.
    • Zdjęcie dodaj pod tym postem, jako odpowiedź.
    • Temat jest moderowany.
    • Każdy użytkownik może dodać tylko jedną odpowiedź ze zdjęciem i opisem. Opis i zdjęcie powinny znajdować się w tym samym poście.
    • Zwycięzcę wybierze Rock.
    • Zgłaszanie odpowiedzi pod konkursem trwa do - środy 29.05.13 do godziny 20.00 (związku z wieloma prośbami)

Nagrody:

Miejsce 1: Laptop Samsung

Miejsce 2: Koszulka

Miejsce 3: Koszulka

#2 charlieer

• charlieer

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 4
  • Napisano 24 May 2013 - 17:31

Był to dzień jak jeden z wielu, popełniliśmy wtedy wiele błędów . W pięciu jechaliśmy samochodem pod wpływem alkoholu,kierowca był trzeźwy,ale mimo to,przez nasze hałasy i wygłupy ciężko było mu się skupić na prowadzeniu pojazdu. Doszło do wypadku, z którego ledwo uszliśmy z życiem. Dwóch moich przyjaciół wylądowali w stanie krytycznym w szpitalu i potrąciliśmy 2 osoby,którym na szczęście nic poważnego się nie stało.
    Myśl,że temu wszystkiemu można było zapobiec nie daje mi spać po nocach.
    000ejj.jpg

#3 Carudem

• Carudem
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 24 May 2013 - 17:52

givl.jpg

To zdjęcie nie ukazuje wiele, ale jest dla mnie ważne bo to ostatni mecz w którym oglądał mnie mój ojciec i należy do tych które chcę zachować jak najdłużej, bo mój ojciec kilka dni później zmarł.

#4 DeadModern

• DeadModern
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 24 May 2013 - 17:56

Najmilsze wspomnienie to pierwszy skok ze spadachronem niestety tylko w tandemie :>.

Tutaj jest link do zdjęcia wrzuciłem na imageshack bo nie wiedziałem jak wkleić.

http://img197.images.../5148/159hc.jpg

Jeżeli o wspomnienie, które chciałbym zapomnieć to widok pradziadka w trumnie.

Pradziadek jak wiadomo już nie żyje, ale nie wiem do dzisiaj czy widziałem go na prawdę czy to był sen.

Do tego wspomnienia nie ma zdjęcia, co myślę, że było do przewidzenia.

• DarkAnvil lubi to

#5 Supernatural

• Supernatural
    • Użytkownik

• Napisano 24 May 2013 - 18:09

xxxriy.jpg

Zdjęcie zrobione 11 lat temu z moim najlepszym przyjacielem. Jeden z najlepszych dni w moim życiu nie ze względu na dany moment ,ale to że będę go wspominał do końca życia. Wtedy jeszcze nie wiedziałem że to nasze ostatnie lato wspólnie. Pomimo tego ,że gdy o nim myślę smutno mi na sercu. Bardzo mi go brakuje mam nadzieje ,że po drugiej stronie jest mu lepiej. Nie oddał bym tych wspomnień za nic na świecie , chodź tak bardzo bolą.

#6 fr3aK

• fr3aK
    • Użytkownik

• Napisano 24 May 2013 - 18:18

Moim wspomnieniem jest to jak kiedys moglem jezdzic rowerem (kiedys) tak bo teraz nie moge poniewaz moja kontuzja mi na to nie pozwala A dokladniej zerwane wiazadlo, strasznie żaluje ze już nie moge tego robić poniewaz bylo to moja pasja:(

Dzieki temu moglem uciec gdzies od wlasnych problemow i zapomniec o nich, uwielbialem to robic z dziewczyna i nie tylko takze z przyjaciolmi.. Wiem ze wielu z was moze wziasc to za glupote "JEZDZAC ROWEREM MOZNA UCIEC OD PROBLEMOW" tak rozumiem kazdy ma wlasne zdanie, lecz mi to pomagalo dziekuje ze moglem sie tym z wami podzielic.

P.S Nie chodzi o wygrana lecz o mozliwosc Podzielenia sie z wami wspomnieniem

Pozdrawiam Marcin.

http://zapodaj.net/4...5f4888.jpg.html

#7 Enferio

• Enferio
    • Użytkownik

• Napisano 24 May 2013 - 18:20

52gb3d.jpg

Nie pamiętam za dobrze mojego dziadka bo zmarł kiedy miałem 5 lat.

Dziadek bardzo chorował, całe życie pracował jako mechanik w PKS-ie, wychowując przy tym trójkę dzieci,

Miał problemy z sercem a przed moimi narodzinami okazało się, że ma złośliwego raka krtani, nie miał w tym czasie jeszcze wnuków a bardzo mu się marzyły. Mama zawsze opowiadała mi, że gdy było już przypuszczenie, że nie dożyje moich narodzin, to wtedy mówił, że żyje tylko po to aby mnie zobaczyć. 

Dożył narodzin moich i moich najbliższych kuzynów. Jak pisałem już wcześniej nie pamiętam zbyt wiele o dziadku, rzeczą jednak którą pamiętam bardzo dokładnie , tak jakby stało się to wczoraj to to, że siadałem u niego na kolanach, na krześle przy stole w dużym pokoju a dziadek zawsze gryzł moje lewe ucho, mówiąc że to jego uszko. Dziadek zmarł wcześnie ale dotrwał do swoich marzeń ;)

• Yori lubi to

#8 CiastAway

• CiastAway
    • Użytkownik

• Napisano 24 May 2013 - 18:21

dsc0003pr.jpgNie, to nie jest dziecko. Nie, to nie jest rak. To jest tarczyca. Za mała jak na mój wiek i wzrost. Miałabym ochotę usunąć z mojej głowy świadomość, że mam niedoczynność tarczycy. Jak nie wiedziałam było łatwiej – żadnego tłuczenia się po lekarzach, robienia badań. Po prostu byłam zdrowa, a teraz powiedzieli mi, że nie jestem i leki będę brać do końca życia.

#9 ludzikx

• ludzikx
    • Użytkownik

• Napisano 24 May 2013 - 18:21

imag0344t.jpg

Pierwszy wypad na plażę z moją nową dziewczyną w 2009 roku. Te same bransoletki które mamy jeszcze do dziś ciągle przypominają nam o sobie. Dlaczego akurat to wspomnienie? Niedawno odkopałem to zdjęcie, to pierwsze kiedy mamy te bransoletki na sobie. Zdjęcie pokazuje, że jednak również materialnie coś nas łączy.

Może wydawać się dziecinne biorąc pod uwagę, że jesteśmy już dorośli, ale to po prostu moje odczucie : ). Dalej jesteśmy razem i wiążemy ze sobą plany na przyszłość!

Pozdrawiam : )

#10 guzios12

• guzios12
    • Użytkownik

• Napisano 24 May 2013 - 18:24

62112040908616914992820.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Zdecydowanie najlepsze wspomnienie. Wesele mojego wujka. Została na nie zaproszona moja miłość. Po tym weselu, wszystko się zmieniło. Bawiliśmy się przednio, żartowaliśmy, tańczyliśmy, wypłiśmy kilka dronków. Spędziłiśmy razem cały wieczór. Dużo rozmawialiśmy. Od tamtego czasu w sumie znów byliśmy ze sobą. Pamiętam nasz spacer gdzie bardzo szczerze rozmawialiśmy. Jest to wspomnienie, które zapadnie w mojej głowie aż do samej śmierci :)

#11 xavier1993

• xavier1993
    • Użytkownik

• Napisano 24 May 2013 - 18:28

Pierwsza książka, którą przeczytałem. Otworzyła przede mną bramy nowego świata. Od tamtej pory, przeczytałem już kilkaset innych i nie wyobrażam sobie życia bez czytania. Jednak do tej mam szczególny sentyment, dzięki niej zagłębiłem się we wszelakiego rodzaju fantastykę, a później i dzieła bardziej ambitne. 

harrypotterikamiefilozo.jpg

#12 HURON

• HURON
    • Użytkownik

• Napisano 24 May 2013 - 18:28

W moim wypadku nie było tak "epicko" jak powyzej poniewaz chodzi o książke, a kon kretnie o sagę.moim zdaniem najlepszą w dziejach. A fa nie znania jej oraz nie będąc świadomym o jej istnieniu zrobiła by ze mnie innego człowieka. Mowa oczywiście o Wiedźminie. Nie umiem wkleic zdjecia wiec wrzucam linka. Na zdjęciu gigantyczny spoiler do fabuły. https://plus.google....partnerid=gplp0

#13 Artem666

• Artem666
    • Użytkownik

• Napisano 24 May 2013 - 18:29

nie mam zdjęcia, ale zdarzenie, które chcę zapomnieć to śmierć dziadka. Rano przyszedłem do dużego pokoju i pierwszy raz w życiu zobaczyłem łzy na twarzy taty. Kiedy się dowiedziałem nie chciałem uwierzyć, myślałem że to koszmar. Zawsze jak to wspominam to chce mi się płakać  :(

#14 damiantzj10

• damiantzj10
    • Użytkownik

• Napisano 24 May 2013 - 18:29

Wybrałem to zdjęcie, bo to właśnie wtedy zostałem mistrzem Polski w piłce nożnej w moim roczniku. W finale my UKS SMS Łódź pokonaliśmy zespół z Olsztyna. Wygraliśmy go 1:0. Niestety nie udało mi się strzelić gola, lecz miałem parę okazji. Pamiętam to jak dziś. Oj długo potem świętowaliśmy.312651_251517734881479_5682804_n.jpg

#15 Effendi

• Effendi
    • Użytkownik

• Napisano 24 May 2013 - 18:30

71171011665286717375.jpg

Rocku po obejrzeniu Twojego materiału od razu zacząłem przeglądać zdjęcia w albumach i wiedziałem, które zdjęcie chcę znaleźć, zdjecie owo wiele dla mnie znaczy, jestem na nim wraz z moją nowo narodzoną siostrą, pamiętam jak dziś ile stresu zjadłem( i najwyraźniej przez ten stres tak szybko zasnąłem obok niejpo jej przyjeździe ze szpitala) wyczekując, aż narodziny przebiegną szczęśliwie, jest to chyba moje najszczęśliwsze wspomnienie w całym życiu, kurczę patrząc na to zdjęcie, aż mi się łza w oku kręci :). Nie mogę uwierzyć, że od tego czasu minęło, aż tyle lat, a moja siostra już nie tylko śpi i płacze, ale teraz jeszcze potrafi pyskować i się ze mną droczyć ;).

• zavek lubi to

#16 Venomoth

• Venomoth
    • Użytkownik

• Napisano 24 May 2013 - 18:30

Nie jest to stare wspomnienie ale chciałbym się go pozbyć. Było to kilka dni temu kiedy mój pies z ,którym spędziłem najpiękniejsze chwile w moim życiu umarł po 4 latach. Byłem przy nim w ostatnich dniach jego życia jest to piękne ale nie daje mi spokoju to ,że on umierał na moich oczach a ja ani nikt nie mógł mu pomóc. Niestety nie mam zdjęcia tego zdarzenia.

• Bielin123 lubi to

#17 Fan Rocka

• Fan Rocka
    • Użytkownik

• Napisano 24 May 2013 - 18:31

Cześć Rock!

Gdy miałem 7 lat mój tata umarł.Widok trumny w Kościele był smutny wiedząc, że twój tata tam leży.Na pogrzebie nie mogłem przestać płakać.Całe moje rodzeństwo płakało z tego powodu.Byłem wtedy mały, a także uczuciowy.Wszystkie części ciała mi drżały.Z tatą byłem związany lepiej niż z mamą.Mama mi powiedziała wtedy, że tata będzie w niebie.Ja uwierzyłem w to.Tego aby zmarł komuś tata nie życzę nikomu, nawet najgorszemu wrogowi.To koniec mojej opowieści i mam nadzieję, że wybierzesz mądrze (oczywiście nie mam na myśli siebie).Wiem, wiem pomyślisz sobie pewnie: 13-latek który mi opowiada swoją historie.Teraz gram w klubie piłki nożnej i każdego gola daruję tacie.

P.S. Sorry, że nie mam zdjęcia z tego wydarzenia, ale wtedy nie miałem aparatu.

#18 CrashTVi

• CrashTVi
    • Użytkownik

• Napisano 24 May 2013 - 18:36

To zdjęcie ma dla mnie czasami złe wspomnienia,a czasami dobre.Dobre ? hah... Wtedy pierwszy raz wreszcie nie wstydziłem się rozmawiac z dziewczynami mogłem być sobą.A złe ? ... Wtedy dzień po zrobieniu tego zdjęcia pokłóciłem się z moją koleżanką.Tak bardzo że płakała przeze mnie ... Chciałbym usunąć to wspomnienie cofnąć CZAS ! I poznać ją raz jeszcze żebym mógł żyć w zgodzie i mógł ją bardziej poznać...Nie tak na szybkiego Billa...Ale na serio ... Chodziłem z nią a teraz najlepsi przyjaciele...Chciałbym zmienić się na lepsze ... Chciałem wtedy pójść do niej i powiedziec co czuję tak na prawdę ale nie potrafiłem ... Nie chcę o niej zapomnieć...Ale cofnąć wspomnienie naszej 1 kłótni ... Rock'u Nie opublikuj tego wpisu niech to zostanie między nami a twoimi widzami którzy tu zajrzeli ... http://imageshack.us...2067702610.jpg/ zdjęcie ...

54457729398692067702610.jpg

#19 Bielin123

• Bielin123

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 24
  • Napisano 24 May 2013 - 18:37

Najokropniejszym wspomnieniem dla mnie w życiu jest jednoznacznie wycieczka nad morze...

Wraz z kumplami wybrałem się nad morze, poopalać się i takie tam. Przy ich towarzystwie skoczyłem do głębokiej wody, mimo że nie umiałem pływać (popisywanie?!), zakryło mnie całego z łatwością, lecz tak łatwo wyjść już nie było...

Wpadłem do tej wody, nałykałem się litrów wody, automatycznie wpadłem w panikę, jednak mój kolega wraz z ratownikiem na czas wskoczyli do wody i zdążyli mnie wyciągnąć.

Do formy doszedłem 2 tyg. po zdarzeniu, lecz nadal mam niechęć do wody, nie jeżdżę na urlop tam gdzie jest "dużo wody"

Choć to było tyle lat temu, nie mogę tego wymazać :(

Link do zdjęcia : http://t3.gstatic.co...PuEJdJaKiHRj2Xw

#20 CarlJohnsonPL

• CarlJohnsonPL
    • Użytkownik

• Napisano 24 May 2013 - 18:38

36570_162122087263436_1983389710_n.jpg

Opis : Zdjęcie z mojego pierwszego wyjazdu na konwent (bar którego nazwy zapomniałem XD) który nazywał się PGA

Zawsze chciałem coś osiągnąć być kimś kogo ludzie zapamiętają i będą kojarzyć osiągnąć jakiś sukces pamiętam jak chciałem być YouTube'rem zaczęło się od tego że chciałem zrobić grę pomyślałem że tyle gram to może zrobię jakąś nie mogłem znaleźć programu odpowiedniego by ją zrobić aż zobaczyłem na stronie jakiegoś Minecraft'a ktoś napisał w opisie że da się tam robić gry itd. więc pomyślałem czemu by nie kiedy okazało się że to gra postanowiłem że jak już ją ściągnąłem to można by w nią pograć pooglądałem parę poradników CTSG aż doszedłem do wniosku że też chcę tak mieć być sławnym robić filmy itd. zacząłem więc nakręcać pamiętam że pierwszy filmik nakręciłem z Minecraft'a XD długo się starałem bez większych sukcesów doszły Vlogi aż potem wpadłem na pomysł z wyzwaniami pomyślałem że to może być niezły pomysł nakręciłem z 2 odcinki i zaczął nagrywać wyzwania Negatyw pomyślałem że to już koniec i nie mam po co siedzieć na YT bo i tak nic nie osiągnę a było to dla mnie ważne bo lubię nakręcać filmy i szkoda mi było to zostawiać myślałem że negatyw mnie swoimi wyzwaniami zniszczy bo były one o wiele lepsze od moich ale ku mojemu zdziwieniu pomógł mi osiągnąć jakiś sukces może nie mam 500000 widzów ale i tak się cieszę z tego co mam z resztą to nie ilość widzów jest dla mnie ważna chociaż oni sami tak ale cieszę się bo gdyby nie on nie poznał bym wielu ludzi nazwijmy ich z branży np.Vertez'a,JJay'a,CTSG,CookieM,Zakreble,Maciek TMPL,Taoczin,TurboWin,Esu,Aw,Rimejk.Sou. i wielu innych naprawdę zaje***tych ludzi nie dlatego że są sławni czy coś ale dlatego że są naprawdę spoko mogli by mnie olać zupełnie i mieć mnie gdzieś ale przyjęli mnie jak swojego i to mnie cieszy a zwłaszcza to że Negatyw poznał mnie z osobami które uwielbiałem z YT dzięki niemu spotkałem Rock'a,Roja,Gnomka,Maćka Makułę  i Tivolta dzięki niemu ludzie mnie poznają na ulicy i mówią o "hej CJ widziałem twój filmik" ludzie mnie znają a ja znam tych ludzi których zawsze chciałem znać albo spotkać i właśnie dlatego to jest dla mnie ten sukces o który mi chodziło jeśli miałbym wybierać między 1 milionem widzów ale bez znajomości i rozpoznawalności a tym co mam to zdecydowanie i na 1000000% został bym przy swoim i to dzięki złemu opisowi i wielkiej pomocy Negatywa pozdrawiam wyżej wymienionych.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych