Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Akcesoria

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kropek

• Kropek

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 6
  • Napisano 21 May 2013 - 12:08

Witam:) ostatnio zastanawiam sie nad zakupieniem Joystica specjalnie do tej gry:)

Widzialem wiele od jedno elementowych po 3 elementowe i terez mam pare pytan.

Czy oplaca sie wydawac kase okolo 500 zl na to zeby kupic zestaw tj. Joystick, przepustnica, pedaly(do lotek na skrzydlach). czy w zupelnosci wystarczy sam Joystick? Jakie jest wasze zdanie, moze ktos z was ma juz cos takiego badz mial cos podobnego?

#2 Lazienkowicz

• Lazienkowicz

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 4
  • Napisano 22 May 2013 - 14:39

Nie opłaca się.

Jeżeli zadajesz takie pytanie, to znaczy ze symulatory lotu są dla Ciebie zupełną nowością. Wiec szkoda takich pieniędzy na pierwszy joystick. Kup sobie Aviator lub Cyborg F.L.Y 5, są dużo tańsze.

War Tunder nie wymaga joysticka na trybach zręcznościowych i bitwach historycznych. Wiec odradzam ci kupowanie sprzętu specjalnie dla tej gry.

• Kropek lubi to

#3 Kropek

• Kropek

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 6
  • Napisano 22 May 2013 - 15:42

dzieki za odpowiedz:) Aviator wyglada calkiem dobrze i nie jest super drogi:) 

Masz racje symulatory lotu sa dla mnie nowoscia, ale strasznie mi sie to spodobalo.

A co do sterowania w War Thunder to nie podoba mi sie sterowanie myszka jest jakies takie strasznie slabe.

#4 sspedbartek

• sspedbartek
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 22 October 2013 - 20:58

Moim zdaniem nie opłaca ci się kupować takiego sprzętu. Mysz i klawiatura to także dobre połączenie ;)

#5 hoopek_10

• hoopek_10
    • Użytkownik

Reputacja: 4
  • Napisano 22 October 2013 - 21:03

Nie opłaca się :D 

Sam joystick wystarczy jednak nie dostarczy takiej frajdy jak większy sprzęt.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych