Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Twitter?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ps3user

• ps3user

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 4
  • Napisano 12 May 2013 - 18:38

Witam, zastanawia mnie czy ktos z Was, forumowiczow cwierka na Twitterze. I ogolnie co sadzicie o tym portalu? Za granica jest on bardzo popularny ( jak facebook?) ale w Polsce troche kuleje, ale dlaczego? Przyznam sczerze ze sam korzystam zTwittera, ostatnio czesciej niz fejsa ale wiekszosc polakow chyba nawet nie wie co to Twitter lub na jakiej zasadzie to dziala. Ale czy za pare lat polacy beda "cwierkac" jak za granica? Co o tym sadzicie?
    Jezeli macie Twittera, podajcie swoje nicki w komentarzach :)

#2 Phan

• Phan

Znawca

• Administrator IT
    • PipPip

Reputacja: 64
  • Napisano 12 May 2013 - 19:23

Ja mam chyba wszędzie konta ale głównie z społecznościowych to korzystam z Google+, potem trochę z FB i prawie wcale z Twittera. Jakoś nie widzę w nim sensu.

Moje aplikacje na Androida: Ja, Rock!, Audio ReSilencer, Bat Walk, HTTP → FB

#3 Trepka

• Trepka
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 19 November 2016 - 21:04

Natrafiłam na fajną publikację. Czy przyszło wam do głowy kiedykolwiek, że ilość hashtagów zamieszczanych w social media ma znaczenie? Okazuje się, że w zależności od ich liczby, jaką zamieścimy w danym poście będzie zależało zainteresowanie czytających. Ciekawych rzeczy można się dowiedzieć http://publicrelatio...w-social-media/ :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych