Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Ciekawe książki - jakie polecacie?

książki ciekawe fantasy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
72 odpowiedzi w tym temacie

#61 Hygge

• Hygge
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 15 April 2015 - 10:49

Cała seria FNIN autorstwa Rafała Kosika. Chyba nigdy z tego nie wyrosnę.

#62 elite_husky

• elite_husky

Nowicjusz

• ZBANOWANY
    • Pip

Reputacja: 2
  • Napisano 04 July 2015 - 18:57

Maybe Someday Collena Hoovera i komiksy Dema Jakuba Dębskiego

#63 forest.gwp

• forest.gwp
    • Użytkownik

Reputacja: 10
  • Napisano 10 July 2015 - 16:46

Piknik Na Skraju Drogi - Borys i Arkadij Strugaccy jak lubisz stalkera to w tym klimacie utrzymana krótka książka (nie bezpośrednio o zonie ale klimat dość bliski). Ewentualnie tych samych autorów Przenicowany Świat. Nie wiem jakie książki lubisz ale Ci dwaj autorzy mają naprawdę fajny styl pisania.

#64 Imagine98

• Imagine98
    • Użytkownik

• Napisano 16 July 2015 - 7:50

Jak dla mnie fantasy zawsze zwycięża :)  W ostatnim czasie dostałam od chłopaka komiks " Morze potworów" Ricka Riordana - początkowo byłam zmieszana, ale jak zaczęłam czytać, zmieniałam zdanie. Jednym słowem suuuper :P Maaaagia :D  Chłopakowi też się podoba :D

#65 Macia4

• Macia4
    • Użytkownik

• Napisano 22 July 2015 - 12:35

Chyba troszkę odmienne klimaty, ale czyta się lekko i dobrze na wakacyjne dni. Pożyczyłam od mamy ;p "Dzień po dniu z muzyką Serweryna Krajweskiego" Ewa Derlatka

#66 AnRog

• AnRog
    • Użytkownik

• Napisano 24 July 2015 - 11:58

ja przeczytałem z zapartym tchem "dzień po dniu z muzyką Seweryna Krajewskiego" Ewy Derlatki. musze przyznac że nie spodziewałem się tak dobrego tekstu. nie będę opisywać to trzeba przeczytać. polecam!

#67 Vams

• Vams
    • Użytkownik

• Napisano 01 October 2015 - 20:43

Wszystkie części "Ulysses Moore": saga fantastycznych powieści opublikowana przez włoski magazyn "Il Batello a Vapore" składa się z 14 książek i została w całości napisana przez Pierdomenico Baccalario, a zilustrował ją Iacopo Bruno. ;)

#68 Tianse

• Tianse

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 8
  • Napisano 16 December 2015 - 10:20

Ostatnio obejrzałem film pt. "Teoria wszystkiego". Film jak film, ale bardziej zainteresowała mnie osoba głównego bohatera, którym jest Stephen Hawking. Napisał bardzo ciekawą książeczkę "Krótka historia czasu", którą serdecznie polecam :)

Lubisz ciekawostki? Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego? Odwiedź mój kanał, tworzony z myślą o Tobie! wink.png
    https://www.youtube.com/user/Tianse17
    Subskrybuj po więcej ciekawostek :)

#69 michi0987

• michi0987

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 2
  • Napisano 12 January 2016 - 18:59

Polecam gorąco serie "Cherub" Roberta Muchamoore, książka opowiada o działaniu rządowej organizacji CHERUB i jej małych agentów z założeniem "Nikt się nie będzie spodziewał że nastolatek może być szpiegiem". Książek jest około 13 i wszystkie czytałem nawet po kilka razy. Dla młodzieży polecam! :)

• QuickCygan lubi to

#70 Vetti

• Vetti

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 9
  • Napisano 13 January 2016 - 22:09

A ja polecam serie Igrzyska Śmierci  Suzanne Collins. Jeśli ktoś jeszcze nie zna, warto najpierw przeczytać a potem oglądnąć film ;) 

http://culturewhale.pl<=== Zapraszam! Blog o grach, najnowszych technologiach i nie tylko!

http://kostrzewa.cba.pl <== Moja prywatna strona

#71 estique

• estique
    • Użytkownik

• Napisano 03 June 2016 - 13:26

Ja polecam kryminały i thrillery, np. Cobena albo Pattersona

#72 Grimsdotir

• Grimsdotir

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 3
  • Napisano 29 July 2016 - 21:02

To ja od siebie dorzucę, ostrzegam dużo tego ;)

1)Dominik Rettinger: Klasa, Elita (Sokoła nie czytałam, ale strzelam, że tak samo dobry)

2)Martin ZeLenay: Tajny raport Milingtona, U progu zagłady (fajne wplecione elementy historii sztuki)

3)Robert Ludlum: Trylogia Bourne'a, Kryptonim Ambler (Filmy od Bournie to inna historia, dosłownie)

4)Paula Hawkins:Dziewczyna z pociągu (trochę dziwne ale fajne, obecnie czytam)

5)Tom Clancy:Bez skrupułów, cykl Netforce (w Polsce dostępne 3 części na 10), Splinter Cell (Kolekcjonera i Operację czyta się dziwnie, bo pisana jest z pierwszej osoby i do tego w czasie teraźniejszym), EndWar

6)John Grisham: Zaklinacz Deszczu, Firma, Theodore Boone (to ostatnie, to raczej seria dla dzieci ale i tak ją lubię)

7)Kevin Mitnick-Duch w sieci (autobiografia)

8)Christian Plowman- O krok za daleko (autobiografia)

9)Księga wszystkich przygód Sherlocka Holmesa (elegancki zbiór wszystkich publikowanych opowiadań+ jedno nie publikowane)

10)Eugeniusz Dębski:Hellp ,Moherfucker, Russian Impossible (jak nie lubię fantastyki tak tą serię kocham)

The End.

#73 wikka

• wikka
    • Użytkownik

• Napisano 26 May 2017 - 21:24

Jest wiele fajnych książek jednak trzeba je dopasować do własnych gustów. Ja ostatnio przeczytałam książkę "Piętno pielgrzyma.Zbuntowani". Jest to książka z gatunku fantastyki naukowej, jednak myślę, że się spodoba nawet tym, którzy na co dzień tego gatunku nie czytają. Jest tam kilka historii, które później łączą się w całość i wielu bohaterów. Nie sposób się nudzić przy czytaniu tej książki :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: książki, ciekawe, fantasy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych