Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

TERA, rozwiążmy problem "co ja mam teraz zrobić" czyli gdzie powinno się levelow'ać.

TERA T.E.R.A poradnik leveling

• Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Diger

• Diger
    • Użytkownik

Reputacja: 5
  • Napisano 30 April 2013 - 16:18

Mam tutaj dla zainteresowanych grądosyć dobry poradnik gdzie powinno się levelować. Ja jade tym schematem i jestem zadowolony. Osobićcie polecam trzymać się go kurczowo ( jeśli chodzi o minimany lvl ). Ewentualne braki w lvl'u niestety ale radzę doexpić bez wybierania się na następne etapy gdyż nie posiadając minimalnego lvl'u który tam widnieje sa 2 mozliwości: śmierć bądź długa walka. Miłego expienia ^^.

Poradnik.

#2 Ganesh

• Ganesh

Nowicjusz

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 4
  • Napisano 03 May 2013 - 11:46

najlepiej levelować tam gdzie cię questy prowadzą ;) ja tak robie i jest wszystko dobrze ;)

#3 Diger

• Diger
    • Użytkownik

Reputacja: 5
  • Napisano 04 May 2013 - 11:23

Tak tylko, że q dostajesz np. do 3 krain albo 4 i co wtedy ;)? Poza tym nie jest mądrym pomysłem wybieranie się do konkretnej krainy bez minimalnego lvl'a a to jest możliwe skoro masz kilka krain naraz i masz wybrac tylko 1 :P

#4 olej14

• olej14
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 04 May 2013 - 22:07

Jako iż nabiłem 32 lvl myśle że moge sie udzielić ;P na start robimy wszystkie możliwe misje ( do 20-25 lvl) pózniej robić misje na 5 osób lub robić główna misje ( zaznaczona na pomarańczowo jeśli ktoś gra sam) a jeśli ktoś ma znajomcyh i gra z kumplami polecam robić wszystkie możliwe misje takie jest moje zdanie :P

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: TERA, T.E.R.A, poradnik, leveling

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych