Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Komputer do 3000zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 MasonOwy

• MasonOwy
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 25 July 2017 - 15:23

Witam , napiszę mniej więcej o co mi chodzi mam nadzieję ,że ktoś mi pomoże  :). Chciałem złożyć sobie komputer,ale niestety jestem w tym zielony więc , dlatego proszę tutaj o pomoc  :) . Ogólnie chce złożyć go od podstaw (obudowa,płyta głowna itd itd-nie dysponuję niczym co mógł bym do niego włożyć więc muszę wszystko kupić) . Dysponuję budżetem na oko 3000 zł. Komputer do gier (coś typu cs,h1z1,playerunknows,call of duty) tak ,aby chodziły na nim nowe gierki. Nie muszą chodzić w najwyższej jakości , mogę grać nawet na słabych/średnich wymaganiach,jeżeli można zejść z ceną poniżej 3000zł ,a gierki będą na nim działać nawet w tej słabej/średniej jakości był bym zadowolony, gdyż nie ukrywam potrzebuję troszkę kaski na remont, ale na zakupienie komputera szykuję się już dobre parę lat i uważam ,że nie ma co dłużej czekać. Na tą chwilę nie mam monitora (oczywiście po złożeniu komputera już bym sobie jakiś kupił), chwilowo bym korzstał z TV 32 cale ,ale to tak jak piszę tylko przejściowo. Dzięki wielkie wszystkim za rady i udzieloną pomoc , Pozdrawiam

#2 Decapitare

• Decapitare

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

Reputacja: 107
  • Napisano 26 July 2017 - 8:53

Kiedy ten zestaw będziesz kupował?

Telewizor ma oczywiście jakieś wyjścia cyfrowe?

Potrzebujesz może system czy sama skrzynka?

• MasonOwy lubi to

#3 MasonOwy

• MasonOwy
    • Użytkownik

• Napisano 26 July 2017 - 14:28

Zestaw mam zamiar zamówić do miesiąca-maks 45 dni. Sorka ,że zadaję takie głupie pytania , wejścia cyfrowe - hdmi ? Jeśli tak to ma,jeśli chodzi o coś innego prosił bym o wytłumaczenia i tak jak piszę telewizor to przejściowa opcja , ponieważ na TV będą spadki fps za duże. System chodzi Ci o windowsa tak ? Wydaję mi się , że chodzi mi o samo złożenie komputera , ponieważ jeśli mam wydać 600zł na system to wolę kupić lepsze bebechy do komputera ,a wgrać sobie pirata : P . 

#4 muniek777

• muniek777

Weteran

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 376
  • Napisano 26 July 2017 - 15:18

Dlaczego uważasz ze na tv beda za duze spadki fpsow? Pytam bo nie rozumiem.

I7 2600k, Asus p8p67 pro, Gigabyte R9 290x 4GB, G.Skill TridentX DDR3 2x4GB 2133MHz CL10, hdd WD Blue 1TB, ssd KINGSTON HyperX 3K 120GB

#5 MasonOwy

• MasonOwy
    • Użytkownik

• Napisano 26 July 2017 - 16:06

W chwili obecnej mam 43 cale , tak jak kiedyś z kimś gadałem, to pisał mi , że na takiej rozdzielczości spadają fps .

#6 muniek777

• muniek777

Weteran

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 376
  • Napisano 26 July 2017 - 17:46

A to masz 4k telewizor tak?

I7 2600k, Asus p8p67 pro, Gigabyte R9 290x 4GB, G.Skill TridentX DDR3 2x4GB 2133MHz CL10, hdd WD Blue 1TB, ssd KINGSTON HyperX 3K 120GB

#7 MasonOwy

• MasonOwy
    • Użytkownik

• Napisano 27 July 2017 - 6:21

Tak,w obecnej chwili,ale to moze byc tez spowodowane tym ,ze mam bardzo slaby sprzet w cs mam 5_10 fps

#8 Decapitare

• Decapitare

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 27 July 2017 - 9:09

Wejścia cyfrowe czyli przykładowo HDMI. Skoro masz to ok.

Co do samego tematu - skoro kupujesz za miesiąc czy tam półtorej to za wcześnie pytasz. Do tego czasu może się sporo zmienić. Odśwież temat na maksymalnie tydzień przed zakupem, wtedy będziesz miał najbardziej opłacalny zestaw na dany moment.

• MasonOwy lubi to

#9 MasonOwy

• MasonOwy
    • Użytkownik

• Napisano 27 July 2017 - 13:00

Ok jesli bys mi mogl powiedziec czy w obecnej chwili ceny sa w miare rozsadne? Bo jesli uwazasz,ze teraz warto kupowac to jestem wstanie zakupic te rzeczy za maks 8_10 dni.

#10 Decapitare

• Decapitare

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 27 July 2017 - 14:12

Oprócz grafik ceny są normalne. Ale i same grafiki, przynajmniej jeśli mowa o Nvidii (GTX 1060 mam głównie na myśli, bo to właśnie jego bym próbował wcisnąć w ten budżet), wracają powoli do normy. Fakt, są jeszcze trochę drogie, ale do znormalnienia cen coraz bliżej. Jeśli znowu nie zdrożeją...

• MasonOwy lubi to

#11 MasonOwy

• MasonOwy
    • Użytkownik

• Napisano 27 July 2017 - 19:36

To co na ta chwile bys mi zaproponowal oprócz samej grafiki :) ? Bo chciał bym już powoli sobie to składać do kupy :D . Oczywiście bez stresu jak będziesz miał czas to prosił bym o odpowiedź , wielkie dzięki .

#12 Decapitare

• Decapitare

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 28 July 2017 - 8:52

Nic bym nie zaproponował. W przyszłym miesiącu powinny debiutować Coffe Lake, a że nie zamierzasz kupować teraz to proponowanie czegokolwiek w chwili obecnej, co już wcześniej zaznaczyłem, jest bezcelowe.

• MasonOwy lubi to

#13 MasonOwy

• MasonOwy
    • Użytkownik

• Napisano 28 July 2017 - 16:05

Ale pisałem ,że jestem wstanie zestaw zamówić w ciągu tygodnia : P . 

#14 MasonOwy

• MasonOwy
    • Użytkownik

• Napisano 30 July 2017 - 17:32

To co jak byś miał czas zaproponował byś mi jakiś zestaw ? ? ? ? I jak ty uważasz ceny teraz są wporządku i warto kupować czy czekać ? 

#15 Decapitare

• Decapitare

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 31 July 2017 - 9:26

Przecież już pisałem -> w przyszłym miesiącu najpewniej będą nowe procesory. Poza tym zwracałem też uwagę, że ceny grafik są za wysokie.. Po co chcesz na siłę kupować przepłacone karty graficzne i procesory, która zaraz będą "poprzednią generacją"?

• MasonOwy lubi to

#16 MasonOwy

• MasonOwy
    • Użytkownik

• Napisano 01 August 2017 - 23:01

No i fajnie dzięki ,że mi to wytłumaczyłeś :). To najwcześniej odezwać się za miesiąc  mniej więcej ? 

#17 Decapitare

• Decapitare

Bywalec

• Stały Bywalec
    • PipPipPipPip

• Napisano 02 August 2017 - 8:35

Tak. Albo zwyczajnie obserwuj portale o tematyce PC i wyczekuj testów Coffe Lake. Jak się oficjalne testy pojawią to znaczy, że i procesory są już dostępne i można coś składać ;)

Użytkownik Decapitare edytował ten post 02 August 2017 - 8:35

#18 MasonOwy

• MasonOwy
    • Użytkownik

• Napisano 07 August 2017 - 16:15

Dzieki wielkie za pomoc to jakos odswieze temat za 3 tyg.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych