Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Gra nagle zacina się na sekundę.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 AdisMKP

• AdisMKP
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 09 July 2017 - 0:04

Witam. Mam taki problem, że w CS:GO jak i w innych grach takich jak H1z1 oraz FIFA 17 gra zacina się na sekundę i wraca wszystko do normy. Dzieje się to co jakieś 5-10 minut. W CS stale mam około 300-250 fps, lecz zauważyłem, że przy tym zacięciu fpsy z 300 nagle spadają do 30 - 50 i po sekundzie wraca wszystko do stałych 300 fps. Dodam jeszcze, że co jakiś czas na ekranie coś mi mruga. Mój sprzęt to GTX 770, i5 4590, 8ram. Temperatury mam dobre, wirusów nie mam, poniewaz skanowalem kompa 2 programami i nic nie wykryły. Dodam jeszcze, ze dzieje się to od 3 dni, wcześniej wszystko było normalnie. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

#2 Wilkokłak

• Wilkokłak

Doświadczony spamer

• Administrator IT
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 165
  • Napisano 09 July 2017 - 11:55

Załącz synchronizację pionową. Wtedy nie będziesz miał aż 250-300 FPS, ale nie będzie takich spadków. Gra po prostu zrówna FPS z częstotliwością odświeżania ekranu, nie zauważysz różnicy oprócz tego, że nie powinno być takich spadków. Co innego gdybyś normalnie osiągał mniej FPS'ów niż wynosi Twoja częstotliwość odświeżania ekranu, wtedy lepiej wyłączyć Vsync

Oferuję tworzenie stron internetowych [HTML5, CSS3, PHP+MySQL, Javascript]. Nie zajmuję się hostingiem i/lub załatwianiem domen! Masz jakiś problem z pisaniem strony? Napisz do mnie! ||| Moja strona

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych