Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Problem z założeniem serwera TS3

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 LordRin

• LordRin
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 30 June 2017 - 17:55

Witam,

Mam problem z założeniem serwera TS3. Server pobieram z oficjalnej strony TS3, wszystko jest okej do momentu przekierowania portu 9987.

Nie mam pojęcia w czym leży problem, potrzebuję osoby która może mi w jakiś sposób pomóc lub taki serwer założyć i podać na PW (Admin Token itd) :D

Pozdrawiam,

LordRin ♥ 

Użytkownik LordRin edytował ten post 30 June 2017 - 17:55

#2 LordRin

• LordRin
    • Użytkownik

• Napisano 06 July 2017 - 16:36

F5

#3 Wilkokłak

• Wilkokłak

Doświadczony spamer

• Administrator IT
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 165
  • Napisano 07 July 2017 - 15:40

Co dokładnie jest problemem? Nie wiesz jak otworzyć port?

Oferuję tworzenie stron internetowych [HTML5, CSS3, PHP+MySQL, Javascript]. Nie zajmuję się hostingiem i/lub załatwianiem domen! Masz jakiś problem z pisaniem strony? Napisz do mnie! ||| Moja strona

#4 LordRin

• LordRin
    • Użytkownik

• Napisano 07 July 2017 - 23:07

Co dokładnie jest problemem? Nie wiesz jak otworzyć port?

Dokładnie

#5 Wilkokłak

• Wilkokłak

Doświadczony spamer

• Administrator IT
    • PipPipPipPipPipPip

Reputacja: 165
  • Napisano 08 July 2017 - 16:28

Musisz znaleźć adres IP swojego routera, najprawdopodbniej będzie to 192.168.1.1 lub 192.168.178.1

Możesz też otworzyć cmd i wpisać "ipcofig /all", tam odszukać odpowiedni adres i adres bramy to powinien być także adres Twojego routera.

Wpisujesz w googlach "jak otworzyć port <marka i model routera>" i znajdziesz szczegółowe informacje. Ogółem musisz szukać w ustawieniach czegoś takiego jak "Port forwarding" czy "Permit Access".

Jeszcze na przeszkodzie może stać Twój dostawca internetu, a dokładniej czy pozwala na otwieranie portów. Jeśli pomimo poprawnego otwarcia portów na swoim routerze dalej nie będzie działać, to musisz wykonać telefon do swojego ISP czy jest możliwe, aby otworzył dla Ciebie dany port.

Oferuję tworzenie stron internetowych [HTML5, CSS3, PHP+MySQL, Javascript]. Nie zajmuję się hostingiem i/lub załatwianiem domen! Masz jakiś problem z pisaniem strony? Napisz do mnie! ||| Moja strona

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych