Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Wysoki Ping w cs Choć w CMD niski

#Ping#CSGO

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemas

• Przemas
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 04 June 2017 - 10:16

Witam mam problem odnośnie pingu w grze a pingu rzeczywistego. A mianowicie np:Ping w cs go wynosi 70 a odczuwam to jakbym miał ping

600.

Następnie sprawdziłem ping w grze który wynosił na net graph 80 a w CMD  wynosi maximum 25 najczęściej nie przekracza 15

Rozmawiałem z facetem od którego mam internet i twierdzi że robił testy i wszystko powinno być w porządku 

Teraz pytanie czy wina jest po jego stronie czy po mojej 

Internet radiowy 

do 50mb 

Komputer podłączony kablem sieciowym

Dodam że na początku przez pół roku nie miałem problemu z graniem a nawet streamowaniem na tym internecie ping wynosił max 20 i nie było problemów więc proszę o poważne odpowiedzi. Niech nikt mi nie pisze ze na radiowym tak będzie itd bo mam 2 radiowy internet i wiem że potrafi to działać bez zarzutów nawet w złą pogodę. 

Zapomniałbym dodać takiej ciekawostki mamy ten sam internet w 5 osób na dzielnicy i jak jeden ma wysoki ping to reszta też i ogólnie to cala nasza 5 nie może grać w cs przez ten ping 

Użytkownik Przemas edytował ten post 04 June 2017 - 10:34

#2 Nisqacz

• Nisqacz

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 04 June 2017 - 15:51

No to jak pięciu ma wysoki ping to chyba juz logiczne że z netem cos nie tak. Dzwon do dostawcy i mow jak jest albo go zapros i niech testuje od was.

#3 Przemas

• Przemas
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 05 June 2017 - 16:01

No to jak pięciu ma wysoki ping to chyba juz logiczne że z netem cos nie tak. Dzwon do dostawcy i mow jak jest albo go zapros i niech testuje od was.

Własnie problem w tym że gościu twierdzi że każdy jest podłączony pod inny nadajnik i upiera się przy wersji że to z serwerami jest problem.. xD 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych