Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Problem z FPS w CS GO po aktualizacji windows 10

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lolekk

• Lolekk
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 21 May 2017 - 19:19

Cześć Wszystkim!

Ostatnio zrobiła mi się spora aktualizacja systemu windows 10, dość długo musiałem czekać by móc korzystać z laptopa.
    Przed aktualizacją, CS GO działał mi bez większych problemów. FPS wynosiły 100-117(zazwyczaj było stałe 117). Obecnie po aktualizacji zmieniło się i cą w granicach 30-80 FPS. Najgorsze jest to iż strasznie skaczą te FPS, nie wiem dlaczego. Laptop jest nowy Firmy MSI (GL62 6QE). Szału w nim nie ma, ale też nie jest żelazkiem. 
    Gdy pozmieniałem trochę w grafice ogólnej (nie w cs go) wynik był 40-140 FPS i też skakały. Zauważyłem, że gdy chcę pozmieniać ustawienia grafiki w CS GO to zacina się cały laptop i nic nie mogę zrobić, wtedy wyłączam go z guzika. Gdy odpalam po tym CS, to ustawienia są takie jak zmieniłem ale, ani nie zwiększa ani nie zmniejsza FPS.

Ktoś ma podobny problem- jakieś rozwiązanie?
    Pomożecie?

#2 BenczaQ

• BenczaQ
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 24 May 2017 - 0:53

Spróbuj ustawić narzut grafiki dedykowanej ręcznie.

NVIDIA Control Panel
    3D Settings->Manage 3D Settings
    Tab "Global setttings"
    Preferred Graphics Processor 
    Select : High performance NVIDIA rocessor

• Wilkokłak lubi to

Szukasz gier pokazanych w negatywie? 
    Zapraszam tutaj: http://www.youtube.com/BenczaQ

#3 Lolekk

• Lolekk
    • Użytkownik

Reputacja: 1
  • Napisano 25 May 2017 - 10:11

dzięki pomogło;) 
    A masz jakieś rady co do PING'u? bo czasem strasznie mi zacina;( 

#4 BenczaQ

• BenczaQ
    • Użytkownik

Reputacja: 3
  • Napisano 25 May 2017 - 13:18

Pingu? W sensie, że skaczę Ci ping? Wejdź na speedtest.net i wklej tutaj szybkość połączenia. Być może masz wolny internet. 
    Natomiast jeżeli wolny internet nie jest problemem Twoich pingów w csie to mogę polecić Ci 2 rzeczy.
    Zmiana DNS na googlowskie: 
    8.8.8.8
    8.8.4.4 
    Robisz to w następujący sposób:

Prawy przycisk myszy na "START"
    Panel sterowania
    Centrum sieci i udostępniania

W lewym górnym rogu powinno widnieć: "Zmień ustawienia karty sieciowej"
    Następnie prawym przyciskiem myszy na kartę sieciową i klikamy "Właściwości"

Protokół internetowy w wersji TCP/Ipv4

Użyj następujących adresów DNS na wyżej podane.

Druga opcja:
    Ustawienie maksymalnego pingu dla wyszukiwania serwerów matchmaking komendą: 

mm_dedicated_search_maxping x

W miejscu "x" wpisz dowolną wartość. Domyślnie jest ustawione 150, im mniejsza wartość ( zalecane nie schodzić poniżej 30 ) będzie skutkowało mniejszym pingiem w grze, co również odbije się na osoby jakie będziesz spotykać.

Szukasz gier pokazanych w negatywie? 
    Zapraszam tutaj: http://www.youtube.com/BenczaQ

#5 Nisqacz

• Nisqacz

Żółtodziób

• Użytkownik
    • Pip

Reputacja: 5
  • Napisano 10 June 2017 - 13:33

Prędkość internetu nie ma nic do pingu. Możesz mieć net 1Mb i ping 15 do polskich serwerów. Dnsy do gry też nic nie wniosą. Rady troche nie celne ale co tam. Trudno określić co może być przyczyną skaczących pingów, tym bardziej nie siedząc przed kompem na ktorym jest problem. Przyczyną może być np. Wifi, przeciążenie twojego łącza (ktoś z rodziny korzysta w tym samym czasie), przeciążenie central operatora, słabe wyjście na świat (jeśli chodzi o ping za granice), zaśmiecony system itp itd. Opcji jest jeszcze więcej i na odległość ciężko pomóc.Pozdro.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych