Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

✅TWORZENIE DOBRYCH ZRZUTÓW EKRANU✅PRZY UŻYCIU CIEKAWEGO PROGRAMU✅

zdjęcie zdjęcia fotografia kamera zachód słońca auto poradnik pokz garrys mod jak tworzyć zrzuty ekranu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Andrzej Dobryczłowiek

• Andrzej Dobryczłowiek
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 19 May 2017 - 0:01

WITAM PONOWNIE

coś ciekawego, nowego tu zobaczycie

narzędzie wam pokaże, perspektywy nowe przedstawię

jak wiecie, w modyfikacji Garrego Newmana możecie zrobić co chcecie

możliwości jednak nie znacie, rozgrywce się oddajecie, ja traktuje to jednak jak narzędzie

ale gra ta, opcji znacznie więcej ma, można w niej budować, filmy nagrywać, nie da się ich wszystkich wypisać

dlatego tu zajmę się opcją jedną, a mianowicie tworzeniem zdjęć, użyć tego możecie gdy coś innego, nowego stworzyć chcecie

ten program to umożliwia, nowe możliwości otwiera, ma wiele opcji, ustawień, efektów, można to ogarnąć, ale trzeba z życia czasu trochę wyciąć

na parze, dziesięć euro to kosztuje (9.99€), jest to niewiele, jak za możliwości takie, niemal nieograniczone, pieniądze te nie będą zmarnowane a dobrze wydane

W PONIŻSZYM FILMIE, MOŻLIWOŚCI TEGO NARZĘDZIA PRZEDSTAWIAM, JEŚLI NIE WIERZYSZ TO ZOBACZ SAM, TWORZYŁEM TO GODZINĘ, JEST TO PRZYSPIESZONE

Za obejrzenie mogę tylko podziękować, adres do sklepu dać:

http://store.steampo...000/Garrys_Mod/

nadzieje na przydatność wpisu posiadać

Użytkownik Andrzej Dobryczłowiek edytował ten post 19 May 2017 - 0:04

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zdjęcie, zdjęcia, fotografia, kamera, zachód słońca, auto, poradnik, pokz, garrys mod, jak tworzyć zrzuty ekranu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych