Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Szukam kogoś do grania w co-opie.

Kooperacja Szukam kogoś do gry

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Milvix

• Milvix
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 04 May 2017 - 14:31

Witam. 

Jak w temacie; szukam jednej, w miarę stałej osoby do gier co-op. 

Gry w które mogę na ten moment z kimś pograć to: Borderlands 2, Saints Row (2, 3, 4, Gat), Resident Evil (5,6 i dwie części Revelations), Call Of Juarez, Dead Island (Riptide też) i gry pokroju: PayDay2, PayDay: The heist, GTA V, CywV. Wszystko do uzgodnienia, mam wiele gier w które bardzo chętnie z kimś pogram. :)
    Jednakże mam parę wymagań o których zaraz napiszę i później napiszę coś o sobie.

Wymagania:
    -Wiek 16 i w górę. Może być też niższy jeśli osoba jest w miarę ogarnięta.
    -Mikrofon i słuchawki. Mikrofon powinien być w miarę "ogarnięty"; chodzi mi tu o to, żeby po prostu nie wyłączał się podczas grania i żeby "helikopter" nie zagłuszał osoby. Szumy mogą być, sama podobno szumię i czasami mam przestery. 
    -W miarę sprawy komputer! Nie szukam kogoś kto będzie miał wiecznie zlagowaną grę. Wiecie o co chodzi. :)
    -W miarę sprawy internet. Z doświadczenia wiem, że niezbyt przyjemnie się z kimś gra kiedy ciągle drugą osobę wywala. 
    -Osoba z dystansem i poczuciem humoru! 
    -Ktoś wyrozumiały. Niestety, wiele razy zostałam zmieszana z błotem przez to, że nie zawsze miałam czas/ochotę na grę, stąd to wymaganie. :)

Kilka słów o mnie:
    Jestem zwykłą siedemnastoletnią pasjonatką gier. Lubię gry różnego typu i jestem raczej otwarta na każdy gatunek. Nie jestem żadną pro-playerką, po prostu lubię grać w gry i sprawia mi to przyjemność. 
    Na ogół jestem spokojna, nie wybucham złością jeśli nie mam ku temu podstawy. Lubię żartować podczas grania, odnoszę wtedy wrażenie, że dwie osoby czują się dobrze w swoim towarzystwie. 
    Na początku zawsze jestem trochę nieśmiała, ale z czasem się to zmienia. :) 

(Mam nadzieję, że tutaj nie zostanę posądzona o bycie 13 letnim chłopcem, który podszywa się pod dziewczynę. ;p)

#2 Smuggler

• Smuggler

Pasjonat

• Użytkownik
    • PipPipPip

Reputacja: 59
  • Napisano 05 May 2017 - 16:11

Gdyby były jeszcze z dwie osoby to chętnie w GTA V mógłbym pograć bo robić napady z losowymi osobami to katorga :|

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych