Skocz do zawartości

Pobierz z Google Play
Zdjęcie

Hayasho - zapraszam!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Hayasho

• Hayasho
    • Użytkownik

Reputacja: 0
  • Napisano 27 April 2017 - 21:47

CN7nO4h.png

Opis kanału (z YT):

Siemasz. ;-) Ja jestem Hayasho i witam Ciebie mój drogi na moim kanale.

Co tutaj znajdziesz? Materiały z przeróżnych gier wybieranych przeze mnie jak i moich widzów, w których mam zamiar dostarczyć wam nieco informacji na ich temat jak i oczywiście rozrywki, która będzie wspomagana moim jak na razie średnio udanym komentarzem.

Cóż.. Człowiek uczy się całe życie, a ja dopiero zaczynam, także wszystko przede mną.

Co mi pozostaje? Zapraszam do oglądania!

Witam serdecznie!

Zapraszam wszystkich do oglądania pierwszego odcinka na moim kanale.

Są oczywiście pewne niedoskonałości, które będę starał się niwelować wraz z następnymi odcinkami,

ale mam nadzieję, że odcinek będzie oglądało się przyjemnie.

Zaczynamy od gry Paladins, z której serie postaram się poprowadzić jak najdłużej mając nadzieję, że przyjmie się jak najlepiej,

ale już wkrótce oczywiście wejdą również na kanał inne gry.

Jeśli materiał spodoba się wam subskrybujcie i łapkujcie w górę, a jeśli uważacie, że odcinek jest zbyt słaby to i z łapami w dół się pogodzę.

Liczę na jak największy odzew ws. wszelkich popraw! Postaram się jak najbardziej doskonalić wstawiane materiały.

Powiedzcie również czy muzyka w tle to dobry pomysł czy raczej powinna stąd wylecieć.

---------------------------------------------------------------------

Nowy odcinek!
    Muzyka nadal jest choć o wiele ciszej, jeżeli znowu będzie przeszkodą to w następnym spróbuję może całkowicie ją wyeliminować.

Trzymamy się regulaminu działu, kolejne złamanie postanowień będzie skutkowało punktami i zamknięciem tematu //posty połączone// - Himiodzio

Użytkownik Himiodzio edytował ten post 17 May 2017 - 20:48
    upomnienie + połączenie postów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych